пультовая охрана в місті Дніпро

Пультова охорона в Дніпрі від компанії "Шериф"

У наш час все більше приватних осіб, юридичних організацій України довіряють захист майна приватним агентствам. Наданням послуги охорони в м. Дніпро займається компанія "Шериф".

У наш час все більше приватних осіб, юридичних організацій України довіряють захист майна приватним агентствам. Наданням послуги охорони в м. Дніпро займається компанія "Шериф".

Фірма надає такі послуги:

 1. охорона житлових, комерційних приміщень;
 2. фізична охорона.

Основним видом діяльності є забезпечення охорони об'єктів Дніпропетровська, що включає в себе комплекс заходів, технічних засобів, які дозволяють здійснювати цілодобову охорону, миттєво реагувати на сигнал тривоги, що надійшов. Це основний спосіб здійснення безпеки об'єкта.

Охоронна фірма (Дніпро) має кілька варіантів можливостей надання охорони:

 1. мобільна тривожна кнопка;
 2. громадська безпека;
 3. системи контролю та управління доступом;
 4. пожежна сигналізація і безпека;
 5. тривожна сигналізація та ін.

Переваги служби охорони "Шериф"

Понад 17 років агентство займає лідируючі позиції в сфері захисту особистого та комерційного майна. Більш 24000 сімей довіряють особисту безпеку компанії, укладаючи договори на послуги охоронного агентства. Причини, за якими вибирають Шериф:

 1. враховуються побажання кожного клієнта, що звернувся у фірму;
 2. цілодобове спостереження, забезпечення безпеки об'єкта;
 3. швидке реагування. Передача сигналу для групи реагування – 30 секунд, приїзд групи здійснюється в середньому за 8 хвилин;
 4. високий рівень захисту;
 5. строгий відбір особового складу. Претенденти проходять неодноразову перевірку;
 6. великий автопарк;
 7. сучасне технічне, програмне обладнання;
 8. власний відділ розробки і тестування проводить повну перевірку обладнання;
 9. матеріальна відповідальність. За неустойку платить компанія з власного страхового фонду;
 10. доступні ціни. Вартість охорони розраховується залежно від обраного пакета послуг;
 11. установка системи будь-якої складності за один день.

Скільки коштує пультова охорона в Дніпрі?

Ціни на пультову охорону варіюються залежно від виду послуги. Сюди входить вартість обладнання, матеріалів, монтажу.

Наприклад, при виникненні позаштатної ситуації, такої як несанкціоноване вторгнення, часто використовують "тривожну кнопку". Рекомендують до установки в житлових приміщеннях, магазинах, підприємствах. Ця тривожна сигналізація за допомогою стаціонарної кнопки або радіобрелка подає сигнал про надзвичайну ситуацію на пульт системи. Служба швидкого реагування негайно виїжджає на об'єкт.

Установка стаціонарної тривожної кнопки обійдеться клієнтові від 1800 гривень. Тривожна кнопка з радіобрелком коштує понад 2000 гривень. Абонентська плата складе від 349 до 449 гривень.

Фахівці пультової охорони займаються як гарантійним, так і постгарантійним обслуговуванням устаткування.


Установка охоронної сигналізації в Дніпрі

Сучасна охоронна сигналізація в Дніпрі – засіб захисту від зловмисників майна, житлової нерухомості, комерційних підприємств. Подає сигнал про пошкодження вікон, зламування дверей, про незрозумілі пересування всередині приміщення.

Складається з датчиків і сигналізаторів тривоги. За бажанням клієнта, можуть бути додатково включені:

 1. протипожежна сигналізація;
 2. датчики задимлення;
 3. датчики затоплення.

Сучасна установка охоронних систем в Дніпрі проводиться бездротовим методом, всі датчики працюють за допомогою акумуляторів. Монтаж виконується за один день. Клієнт звертається в агентство з приводу безпеки майна і укладає договір на відповідний рівень захисту. Бригада виїжджає на об'єкт, встановлює сигналізацію, підключає до системи охорони.

Фірма "Шериф" протягом багатьох років роботи зарекомендувала себе як надійний захисник, гідний партнер.

оберіть тип об'єкту для охорони

 • Пультова охорона приватного будинку (Дніпро) від компанії Шериф Щоб забезпечити збереження свого майна і убезпечити свій будинок, варто замовити професійну охорону в надійному охоронному агентстві.
  від 399 в місяць
 • Охорона квартир в Дніпрі від компанії «Шериф» Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.
  від 399 в місяць
 • Пультова охорона офісів, магазинів, складів в Дніпрі від компанії Шериф Багаторічно працюючи з магазинами різного формату, ми виявили основну об’єднуючу власників особливість – це занепокоєння за власний бізнес
  від 399 в місяць