Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона в Чернівцях від компанії Шериф

Пультова охорона в Чернівцях від компанії «Шериф»

Один з найбільш ефективних способів забезпечити безпеку майна, вберегти від злодіїв квартиру, дачу або приватний котедж – підключення об’єкта до пультової системи надійного охоронного підприємства. Таку охорону в Чернівцях і області з успіхом забезпечує фірма «Шериф». Фахівцям агентства можна спокійно довірити будь-який об’єкт: приватний будинок, квартиру, дачу, склад, торгове або промислове підприємство, комерційну нерухомість. Подібні послуги надають й інші охоронні фірми в Чернівцях, але «Шериф» – одна з кращих.

Пультова охорона вельми надійна, працює цілодобово і без перебоїв. Співробітники агентства завжди знають, що відбувається на об’єкті, моментально приймають сигнал про виникнення небезпеки, а на місце події тут же виїжджає група реагування.

Надійні та якісні послуги охорони в Чернівцях, турбота про безпеку та добробут своїх клієнтів – основні завдання агентства «Шериф».

Чому обирають «Шериф»

Охоронна служба «Шериф» існує вже понад 13 років і є однією з найбільших в Україні. Служба охорони в Чернівцях використовує найбільш передове спеціалізоване обладнання, що забезпечує клієнтам максимальний захист. Вартість охорони цілком доступна і залежить від індивідуальних параметрів об’єкта. Популярність «Шериф» забезпечують і інші переваги:

 • Цілодобове спостереження.
 • Страхове забезпечення. Фірма гарантовано виплачує до 100 тис. гривень у разі, якщо група швидкого реагування запізнилася, і клієнтові було завдано збитків.
 • Масштабний автопарк – понад 100 власних автомобілів по всій території України.
 • Негайне реагування при спрацюванні тривожного сигналу – група прибуде на місце через 5-7 хвилин.
 • Надійний захист будь-яких об’єктів нерухомості.
 • Сучасне програмне забезпечення та обладнання.
 • Повідомлення клієнта по SMS про спрацювання сигналу тривоги.
 • Гарантійне обслуговування використовуваного обладнання.

Послуги охоронного агентства вельми різноманітні. Тут вам запропонують супровід вантажів, делегацій, забезпечення персонального захисту, особисті трекери, фізичну охорону житлової та комерційної нерухомості.

Скільки коштує пультова охорона від «Шериф»

Компанія «Шериф» забезпечить широкий спектр послуг за цілком прийнятною ціною. Вартість розраховується індивідуально і залежить від багатьох факторів. Ціни на пультову охорону квартири стартують від 349 грн., а кафе або невеликого ресторану – від 599 грн.

Базовий комплекс заходів виглядає так:

 • Комплект сучасного професійного обладнання.
 • Установка сигналізації, її налаштування та підключення до пульту охорони.
 • Цілодобове спостереження.
 • Прибуття групи при спрацьовуванні тривожного сигналу.

Вартість самого обладнання в пакет послуг не входить. Його потрібно придбати окремо або взяти у фірми в оренду. Можна оформити безпроцентну розстрочку на 4 місяці.

Пультова охорона, вартість якої цілком по кишені більшості українців, стає особливо популярною в період відпусток, коли будинки і квартири часто залишаються без належного нагляду. А ось дачі в Чернівецькій області потребують захисту ближче до зими, коли господарі відправляються в затишні квартири та про безпеку потурбуватися нікому. Дуже важливо своєчасно подбати про безпеку свого майна. Абонплату слід вносити регулярно. В іншому випадку компанія має право в односторонньому порядку розірвати договір.

Яке обладнання пропонує «Шериф»

Вибираючи фірму, якій варто довірити охорону свого майна, варто звертати увагу на обладнання. При установці сигналізації в Чернівцях, «Шериф» пропонує своїм клієнтам перевірений варіант:

 • AJAX Starter Kit – багатофункціональна бездротова система, моментально реагує, якщо в приміщенні почався потоп, з’явилися ознаки задимлення або проникли зловмисники.

Підбираючи охоронні системи в Чернівцях, ви цілком можете довіритися фахівцям «Шериф». Тут вам нададуть вичерпну професійну консультацію і допоможуть підібрати оптимальний і недорогий варіант.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкту для охорони

Охорона квартир в Чернівцях

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але оптимальний варіант – це пультова охорона квартир.

Пультова охорона будинку в Чернівцях

Пультова охорона заміського будинку передбачає установку сигналізації і систем безпеки, таких як датчики руху, удару, світла і витоку води, і підключення цих систем до пульта, розташованого на території охоронної компанії

Охорона офісів та інших об’єктів в Чернівцях

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку системи контролю доступу, провідної чи бездротової сигналізації і датчиків, і підключення системи безпеки до пульта охоронної компанії

Вас зацікавила охорона від компанії “Шериф”?
Замовити
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.