appartment's model

Технічне обслуговування (перезарядка) вогнегасників

Складно навести приклад комерційного об’єкта, який не зобов’язаний мати на своїй території вогнегасники. А якщо хтось хоче ризикнути і не укомплектовувати своє бізнес-приміщення вогнегасниками у достатній кількості чи належному технічному стані, то нагадуємо – в законодавстві України за порушення правил пожежної безпеки передбачено адміністративну, а часом і кримінальну відповідальність.


Відповідно до технічних норм України вогнегасники всіх типів і марок повинні проходити технічну перевірку не рідше одного разу на рік для виявлення можливих порушень герметичності, цілісності корпусу і справності механізмів. У випадку вибраковки, нові вогнегасники можна придбати у нашому інтернет-магазині Sheriff.Market

Залишити заявку
 • Доставка вогнегасників

  Після завершення робіт перевірені та готові до використання вогнегасники будуть доставлені замовнику з паспортом перезарядки.

 • Сертифікована продукція

  Кожен вогнегасник має свій експлуатаційний паспорт, в якому вказані всі характеристики вогнегасника, та результати проведення випробувань.

 • Ліцензія на роботи

  Перезарядку, як і технічний огляд загалом, можуть проводити лише ті компанії, які мають спеціальну ліцензію на надання протипожежних послуг

 • Кваліфікований персонал

  Наші фахівці проведуть повний спектр діагностичних та ремонтних робіт, здійснять перезарядку та відмітку про проведене ТО

 • Безкоштовна консультація

  Отримайте якісну консультацію від наших кваліфікованих спеціалістів по технічному обслуговуванню вогнегасників.

 • Мобільна перезарядка

  Нами закуплені та обладнані спеціальні автомобілі, які дозволяють здійснити технічне обслуговування на території замовника та у будь якому регіоні України

 • Порошкові вогнегасники

  Є одними з найбільш поширених засобів первинного пожежогасіння. Використовуються для гасіння матеріалів і речовин, горіння яких відбувається за участю кисню, а також електроприладів під напругою не більше 1000 В.

  • Продаж вогнегасників

   307

   грн/шт

  • Перезарядка вогнегасників

   55

   грн/шт

 • Вуглекислотні вогнегасники

  Їх перевага полягає в тому, що, на відміну від порошкових моделей, вони не залишають слідів, не псують речі, вогнегасна речовина швидко випаровується, а також цей вогнегасник під час використання ефективно охолоджує поверхню, що горить.

  • Продаж вогнегасників

   897

   грн/шт

  • Перезарядка вогнегасників

   65

   грн/шт

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Продаж та технічне обслуговування вогнегасників

Пожежна безпека є важливою складовою функціонування бізнесу, адже вогню байдуже, що та кого знищувати на своєму шляху. Як тільки комерційний об’єкт починає функціонувати – його власник стає відповідальним за дотримання пожежних заходів безпеки, серед яких на перше місце можна поставити наявність вогнегасника.


І від моменту покупки вогнегасників починається відповідальність за їх належний стан та обслуговування. Несправний вогнегасник може коштувати життя клієнтів та співробітників, майна та фінансів. Тому ігнорувати технічні огляди чи довіряти їх сумнівним фірмам – помилка, яка може дорого коштувати.


Тим паче, коли є Sheriff, який виконає весь комплекс робіт із обслуговування вогнегасників з доставкою їх від і до замовника. Наші фахівці проведуть:

 • зважування вогнегасників;
 • огляд на наявність механічних пошкоджень корпусу та стан захисного покриття;
 • перевірку корпусу вогнегасника на герметичність;
 • випробування працездатності вогнегасника;
 • перевірку складових на працездатність;
 • ремонт і заміну деталей;
 • завершальний етап – заміна запобіжної пломби та розміщення наклейки про пройдений ТО.

Після завершення технічного огляду вогнегасники зможуть і надалі виконувати свою функцію, не поступаючись якістю новим екземплярам.


Якщо ж ви лише плануєте побудову пожежної безпеки для свого бізнесу – зробіть свій вибір на користь Sheriff, і ми візьмемо на себе всі відповідні турботи від «А» до «Я».