appartment's model

Охорона виробничих об’єктів від компанії Шериф

Важливість охорони

Виготовлення будь-якого продукту пов’язане з ризиком крадіжки або нанесення шкоди обладнанню. Причому в ролі винуватця ситуації, що виникла, можуть виступати як сторонні люди, так і співробітники підприємства. Убезпечити виробництво та проконтролювати дії робітників ви зможете за допомогою фізичної охорони підприємств промислового призначення від компанії «Шериф».

 • Нічні перевірки

  Контролювати охорону самостійно немає ніякої потреби, адже Шериф подбав про це заздалегідь. Регулярні перевірки – запорука вашого спокійного сну та стовідсоткової безпеки навіть уночі.

 • Відстеження маршруту

  Система «Skytrack» – ПЗ для смартфонів, яке дозволяє цілодобово стежити за ситуацією на об’єкті, що охороняється. Програма фіксує маршрут охоронців, а також дозволяє швидко передати сигнал про події на об’єкті.

 • Регулярні звіти

  Основне завдання системи «Дзвінок диспетчера» – виявляти відхилення охоронців від установленого режиму. За результатами перевірок клієнт отримує звіт за місяць/тиждень/день роботи охорони.

 • Заміна охоронця за 1 годину

  У форс-мажорній ситуації або за особистими побажаннями клієнта на місце будь-якого охоронця протягом години прибуває заміна. При цьому на об’єкт прибуває співробітник із аналогічним або більш високим рівнем кваліфікації.

 • Щомісячний повторний інструктаж

  Начальник охорони щомісяця проводить навчання для всієї команди. Його мета – оптимізація робочого процесу та запобігання можливим ускладненням. На навчанні також може бути присутнім клієнт.

 • Пакет: Економ

  В рамках пакету «Базовий» на об’єкт надаються охоронці віком від 18 до 60 років з досвідом роботи до 3 місяців. Бійці одягнені в форму. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

  • від

   32

   грн за годину

  • від

   24 500

   грн в місяць

 • Пакет: Стандарт АКЦІЯ

  В рамках пакету «Стандартний» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 50 років з досвідом роботи від 3 місяців. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. Безкоштовно проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

  • від

   40

   грн за годину

  • від

   30 500

   грн в месяц

 • Пакет: Преміум

  В рамках пакету «Преміум» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 45 років з досвідом роботи від 1 року. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. Безкоштовно проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. При необхідності надається посилення охорони за 10 хв. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

  • від

   52

   грн за годину

  • від

   38 600

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ОХОРОНА ВИРОБНИЧИХ ОБ'ЄКТІВ

Охорона великих територій, наприклад агрокомплексів, заповідників, трубопроводів, лісництв має свою специфіку. Їх або неможливо, або занадто дорого огородити по всьому периметру. Таким чином, туди стає простіше проникнути будь-яким особам, у тому числі й зловмисникам, для здійснення протиправних дій, наприклад, крадіжки чи псування майна.

Візьмемо для прикладу лінію електропередач. Її довжина зазвичай становить не один десяток кілометрів. При цьому надійна охорона повинна забезпечити швидке виявлення, реагування та прибуття на місце патруля для запобігання крадіжці металу або обладнання.

Технічне оснащення

Компанія «Шериф» готова взяти на себе охорону об'єктів великої довжини та надати замовнику спеціальні автопатрулі. Такий патруль може складатися з різноманітного транспорту: легкових автомобілів, автомобілів підвищеної прохідності типу УАЗ Patriot, колісних квадроциклів та інших. Подібна комплектація рухомого складу дозволяє здійснювати ефективне патрулювання на пересіченій місцевості.

Крім цього, в арсеналі «Шериф» є сезонний транспорт, наприклад квадроцикли на гусеничному ходу та інша спецтехніка. Це дозволяє нести патрульну службу, незважаючи на погодні умови та опади. Навіть глибокий сніг, бруд чи вода не стануть на заваді для ефективного патрулювання території.

Весь автотранспорт маркований охоронною символікою, що дає змогу продемонструвати потенційним порушникам наявність охорони на об'єкті. У ряді випадків вже тільки це може запобігти спробам порушення периметра.

Механізм патрулювання

Для кожного об'єкту спеціалісти компанії «Шериф» розробляють індивідуальний план патрулювання. На об'єкті визначаються найвразливіші місця, розробляються оптимальні маршрути проходження патрулів та їх альтернативні варіанти. Диспетчерський центр компанії у цілодобовому режимі відстежує роботу та переміщення патрулів за допомогою GPS-моніторингу, а самі патрулі оснащені надійними засобами зв'язку. Це дозволяє в найкоротші терміни викликати допомогу або зорієнтувати колег на затримання та нейтралізацію порушників.

На головних точках об'єкта може забезпечуватись постійна присутність охоронців або охорона собак. Навіть наявність поста і гучний собачий гавкіт можуть відлякати потенційних порушників від проникнення на територію, що охороняється.

Таким чином, автопатрулі та охорона з собаками від компанії «Шериф» допоможуть забезпечити безпеку на найбільших об'єктах, запобігають крадіжкам і незаконним проникненням на територію, що охороняється.