appartment's model

Навчання з питань пожежної безпеки

Спеціальне навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки. Проводиться для керівників (підприємств, відділів, цехів, дільниць) з періодичністю 1 раз на 3 роки. Відповідно до отриманих знань та Посвідчення посадові особи мають право проводити протипожежні інструктажі підлеглому персоналу.


Пожежно-технічний мінімум. Особи, яких приймають на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою (електро-, газозварювальники, механіки, оператори АЗС, відповідальні за газове господарство та інші), повинні попередньо (до початку самостійного виконання роботи) пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум). Навчання з пожежно-технічного мінімуму проводиться 1 раз на рік.


Особи які пройшли навчання по його закінченню здають невеликий залік з перевірки знань та отримують відповідне Посвідчення.

До кожного замовника ми підходимо індивідуально.

Залишити заявку
 • Забезпечення безпеки персоналу

  Навчання з питань пожежної безпеки дозволяє зрозуміти ризики та небезпеки, пов'язані з пожежами, та навчитися ефективно реагувати на них. Ваш персонал буде обізнаний з процедурами евакуації, використанням пожежних вогнегасників та іншими методами захисту.

 • Відповідність законодавству

  В багатьох країнах законодавство вимагає, щоб певна категорія працівників пройшла навчання з питань пожежної безпеки. Замовляючи цю послугу у нас, ви зможете впевнено дотримуватися вимог законодавства та нормативів.

 • Попередження пожеж

  Навчання допомагає виявляти потенційно небезпечні ситуації та вживати заходів для їх попередження. Ваш персонал буде вміти виявляти пожежонебезпечні матеріали, електроприлади та інші джерела можливих загроз.

 • Швидка реакція

  Під час пожежі кожна секунда важлива. Навчання допомагає забезпечити швидку та адекватну реакцію персоналу на виникнення пожежі, що може значно знизити ризик поширення пожежі та збільшити шанси на успішне гасіння.

 • Сприяння встановленню культури пожежної безпеки

  Навчання з питань пожежної безпеки сприяє створенню свідомої культури безпеки серед працівників. Це може покращити відносини з органами пожежної безпеки та підвищити довіру до вашого підприємства.

 • Зниження витрат

  Інвестування в навчання з пожежної безпеки може запобігти потенційним пожежам та збиткам, пов'язаним з ними. Захист майна та здоров'я персоналу може знизити витрати на ремонт, страхові виплати та втрату продуктивності.

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

 • Навчання з питань пожежної безпеки

  Особи які пройшли навчання по його закінченню здають невеликий залік з перевірки знань та отримують відповідне посвідчення.

  • від

   600

   грн

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Навчання з питань пожежної безпеки

Пожежна безпека - це необхідна складова діяльності будь-якого підприємства. Відповідно до законодавства, працівники повинні мати належні знання з питань пожежної безпеки та вміти діяти в небезпечних ситуаціях. Навчання з пожежної безпеки допомагає підготувати персонал до вчасної та ефективної реакції на можливі загрози. У цьому тексті ми розглянемо важливість навчання з пожежної безпеки та можливості, які ми пропонуємо для освоєння пожежно-технічного мінімуму на вашому підприємстві.


Пожежно-технічний мінімум - це набір обов'язкових знань та вмінь, які повинні мати працівники для забезпечення безпеки на робочому місці. Це включає знання про вогнегасники, плани евакуації, використання протипожежного обладнання та багато іншого. Володіння цими знаннями дозволить практично діяти під час пожежі та мінімізувати ризики.


Наша компанія пропонує навчання з пожежної безпеки, спрямоване на надання персоналу необхідних знань та навичок. Ми розробили комплексні курси, які включають в себе вивчення пожежно-технічного мінімуму, освоєння планів евакуації та навчання діям в небезпечних ситуаціях.Переваги Нашого Навчання:


 • Практичний Досвід: Наші курси надають практичні навички та сценарії, які допоможуть працівникам діяти ефективно в реальних умовах.
 • Відповідність Законодавству: Наші програми навчання відповідають вимогам законодавства та стандартам безпеки.
 • Сертифікати: Після успішного завершення курсів учасники отримують сертифікати, які підтверджують їх знання та підготовку з пожежної безпеки.


Зараз надійний та компетентний персонал є запорукою успіху будь-якого бізнесу. Забезпечте навчанням з пожежної безпеки для вашого персоналу. Залиште заявку на нашому сайті прямо зараз та долучіться до числа підприємств, які покладаються на якісне навчання для своєї безпеки. Ви також можете зв'язатися з нами за номером 0 800 309 116 або написати на E-mail: ses@sheriff.com.ua.


Пожежна безпека на підприємстві - це справа серйозна та важлива. Забезпечте належні знання своїм співробітникам, щоб вони могли діяти ефективно в небезпечних ситуаціях. Навчайтеся та перевіряйте знання з пожежної безпеки разом з нами! Залиште заявку на сайті прямо зараз та робіть ваше підприємство ще безпечнішим і надійнішим.