appartment's model

Тривожна сигналізація від компанії Шериф

При виникненні нештатних ситуацій, наприклад, збройне пограбування, найважливішим чинником усунення є швидке оповіщення охоронного агентства. При цьому мається на увазі, що людина перебуває в ситуації, коли скористатися стандартними засобами зв’язку (набрати номер телефону і повідомити про подію) неможливо. Це відбувається, якщо жертва знаходиться в прямій видимості зловмисників, які можуть загрожувати їй зброєю або фізичною розправою. У таких ситуаціях використовується перевірена в багатьох країнах протягом не одного десятка років схема, коли на охоронюваному об’єкті встановлюється тривожна сигналізація, звана в народі «тривожною кнопкою».

Залишити заявку
 • Індивідуальний підхід

  до забезпечення охорони кожного об’єкта і оригінальне проектування системи охорони;

 • Консультації

  щодо поліпшення ступеня захисту об’єкта та оптимізація витрат на охорону;

 • Моментальне

  і потайне оповіщення охоронної фірми про напад, швидкий виїзд мобільної групи на місце скоєння злочину;

 • Повна несподіванка

  для зловмисників, які не встигають підготуватися до приїзду охорони або залишити місце злочину;

 • Гарантійне і пост гарантійне обслуговування:

  наші фахівці швидко і якісно усунуть будь-які питання, що виникли з обладнанням.

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ТРИВОЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Якою має бути схема установки тривожної сигналізації? Максимально простий і ефективною. Тривожна кнопка повинна бути одночасно непомітною для правопорушників і перебувати в межах досяжності для людини, яка стала жертвою нападу або свідком проникнення осіб на охоронюваний об’єкт.

Для магазинів тривожну кнопку найкраще обладнати під прилавком, де її можна непомітно натиснути. Для складів і офісів її краще розташувати в приміщенні охорони. Але одним з оптимальних рішень є використання бездротових технологій, коли тривожна кнопка активується віддалено. Для цих цілей можуть служити, наприклад, спеціальні брелоки, які можна розмістити на поясі або в спеціальній кишені й торкнутися непомітним рухом руки, навіть перебуваючи в небезпечній ситуації.

Після надходження сигналу на пульт централізованого спостереження, оператор направляє на об’єкт найближчу групу мобільного реагування, яка нейтралізує зловмисників.