appartment's model

Супровід делегацій від компанії Шериф

Наявність охорони при супроводженні делегацій, спікерів або почесних гостей – це не тільки показник статусу заходу, а й гарант безпечного перебування візитерів в рамках чужого міста або навіть чужої країни. І якщо часто приймаюча сторона дбає про ділові моментах візиту, то зовсім забуває, що пробіл в рамках безпеки ще як може зіпсувати думку про ділових партнерів або організаторів події. Тому ШЕРИФ готовий взяти на себе всі турботи, пов’язані з супроводом делегацій і важливих для вас персон. Варто тільки замовити послугу супроводу охороною, а ми вже забезпечимо охоронців в потрібній кількості в залежності від кількості охоронюваних суб’єктів, екіпіровку відповідно до складності завдання і, якщо потрібно, то і транспорт для перевезення гостей.

 • Професійна підготовка:

  співробітники проходять фізичну, спеціальну технічну підготовку і мають високу кваліфікацію;

 • Екіпірування:

  охоронці оснащені всіма необхідними спеціальними засобами, які допомагають в нейтралізації зловмисників і забезпечують високу ступінь захисту клієнта;

 • Індивідуальний підхід:

  розробка індивідуальної схеми організації охорони, яка застосовується до конкретного випадку супроводу;

 • Офіційне співробітництво:

  з усіма клієнтами підписується офіційний договір і мчить юридична відповідальність за виконання зобов’язань

 • Багаторічний досвід:

  «Шериф» щорічно супроводжує велика кількість делегацій, публічних особистостей і бізнесменів;

 • Підтримка патрулями:

  в разі виникнення позаштатної ситуації на допомогу охороні направляються найближчі групи швидкого реагування.

 • Пакет: Супровід делегацій

  Пакет включає в себе супровід людини, або групи людей, на нашому авто, двома озброєними охоронцями протягом півгодини. Кожні наступні 30 хвилин тарифікуються 750грн / 30хв.

  • Перші 30 хв

   1000

   грн/30хв

  • Наступні 30 хв

   750

   грн/30хв

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

КОЛИ ЗАМОВЛЯЮТЬ ПОСЛУГУ СУПРОВІД ДЕЛЕГАЦІЙ?

Ця послуга має на увазі під собою супровід не тільки закордонних делегацій в прямому сенсі слова, але і учасників заходів, як гостей, так і спікерів, vip-персон, комерційних угод, бізнесменів і навіть дитячих груп.

Охорона супроводжує клиентів із пункта А до пункту Б або при перебуванні на яакому-небудь об’єкті.

Немає чітких обмежень, хто може користуватись данною пропозицією, а хто ні – це вирішувать тільки замовнику. Ви можете розповісти для чого і кому потрібен супровід, а наші менеджери допоможуть визначити найбільш відповідний формат.

Шериф – це безпека!