appartment's model

Інкасація від компанії Шериф

Інкасація від Шериф – це нова опція холдингу з надання послуг безпечного перевезення коштів клієнтів за індивідуально створеним, конфіденційним маршрутом із точки А в точку Б, які обирає замовник. Ми гарантуємо надання послуги на рівні кращих банків країни із супроводом професійними інкасаторами та охоронниками з відповідними навичками та досвідом.


Побачивши інкасаторське авто в людей, як правило, не виникає жодних сумнівів – всередині велика сума грошей. І хоча більшість про це тільки подумає і забуде через пару секунд, знайдуться і ті, хто захоче привласнити те, що всередині.


Грабіжники, які вирішують пограбувати інкасаторів одні з найнебезпечніших, адже вони розуміють, що їм доведеться протистояти охоронцям, і готуються відповідно. Але, як би не старалися зловмисники, наш досвід в охоронній сфері, помножений на підготовку охоронців, допоможе провести процедуру інкасації успішно від початку й до кінця!


Також наш логістичний департамент продумає оптимальний маршрут дороги, не завантажений трафіком, з обов’язковим урахуванням всіх особливостей. Супроводжують вантаж будуть підтримувати з вами зв’язок, повідомляючи деталі перемещенія. Наявність автопарку дозволяє організовувати індивідуальні маршрути максимального рівня захисту.


Довірте інкасацію професіоналам – використовуйте час для розвитку вашого бізнесу!

Залишити заявку
 • Професіоналізм:

  Команда підготовлених інкасаторів, водіїв та охоронників, які пройшли спеціалізоване навчання. Якісно працюють з банкоматами та ПКТС різних моделей. Наявність власного ліцензованого кеш центру дозволяє надавати повний цикл сервісів інкасації, перерахунку коштів, зарахування на поточний рахунок Замовника.

 • Безпека:

  Власний автопарк броньованого транспорту 3-го класу захисту згідно вимог Національного банку України. Ретельно розроблені маршрути руху гарантують безпеку ваших грошових цінностей, цінних паперів або банківським металів.

 • Оперативність та гнучкість:

  Зарахування коштів проводиться в день інкасації. Побудова маршрутів проводиться з урахуванням бажаного часу інкасації для клієнта. Послуги інкасації надаються з наступного дня підписання договору.

 • Використовуйте свій бізнес-час для розвитку бізнесу:

  Інкасація готівкових коштів є невід’ємною складовою бізнес процесів кожної галузі роздрібної торгівлі, крупного рітейлу, фінансових та банківських установ. Час та людські ресурси які витрачаються на ці процеси можна перенаправити на власний розвиток доручивши цей складний процес спеціалізованій (cash-in-transit) компанії «ШЕРИФ ІНКАСАЦІЯ».

 • Пакет: Інкасація на авто “Шериф”

  інкасація на броньованому авто «Шериф»* (* За одну точку інкасації за місяць та за умови інкасації кожен день, ** Остаточна вартість послуги залежить від кількості об’єктів клієнта за один маршрут/виїзд.)

  • від

   2000 грн

   за одну точку

 • Пакет: Супровід інкасації на авто «Шериф»

  за годину роботи екіпажу (* Остаточна вартість послуги залежить від кількості об’єктів клієнта за один маршрут/виїзд.)

  • від

   1500 грн

   година за 1 авто

ІНКАСАЦІЯ SHERIFF

У кожного підприємства, що працює з готівкою, завжди є необхідність доставки грошей до банківської установи. Перевозити великі суми звичайним транспортом — небезпечно, бо будь-якої миті їх можна втратити, або хтось спробує гроші відібрати. Також своєчасна інкасація готівки прискорить зарахування грошей на розрахунковий рахунок. За рахунок цього не доведеться знижувати оборотні кошти. Охоронний холдинг SHERIFF пропонує комплекс послуг із забезпечення безпеки, включаючи інкасацію цінностей та готівку фізичних та юридичних осіб. Перевеземо гроші швидко та безпечно. Вам не доведеться відволікатися від роботи, витрачаючи час на маскування маршруту та перевезення грошей до банку. Фахівці SHERIFF – професіонали з більш ніж 6-річним досвідом роботи, зроблять все за вас.

SHERIFF

СУПРОВІД ІНКАСАЦІЇ

Забезпечення безпеки діяльності інкасаторів і касирів, надійний супровід матеріальних цінностей при транспортуванні та інкасації, вимагає від співробітників охорони спеціальних навичок і професійної підготовки. Такі співробітники охорони, що займаються супроводом інкасації, проходять особливий відбір і спеціальну підготовку. Кожний з наших охоронців психічно врівноважений, має чудову фізичну підготовку та готовий до будь-яких нештатних ситуацій. Обов’язковою умовою роботи в групі супроводу є постійні тренування та тренінги. Контроль над охоронним супроводом інкасації на всьому маршруті цілодобово здійснює оперативна чергова служба.

Співробітники спеціалізованого департаменту Шериф індивідуально розроблять проект супроводу інкасації, дадуть експертну оцінку. Нададуть консультацію з установки додаткових технічних засобів охорони на транспортний засіб, а також на об’єктах інкасації.

Вже більше 10-ти банківських і фінансових установ Києва та України довірили охорону своєї інкасації нашому підприємству «Шериф», так як ми серйозно ставимося до виконання взятих на себе зобов’язань і цінуємо наших клієнтів.

Ми забезпечимо безпеку доставки цінного вантажу в потрібний пункт призначення у встановлений час.

ШЕРИФ – це безпека!


ІНКАСАЦІЯ

У кожного підприємства, що працює з готівкою, завжди є необхідність доставки грошей до банківської установи. Перевозити великі суми звичайним транспортом — небезпечно, бо будь-якої миті їх можна втратити, або хтось спробує гроші відібрати.

Також своєчасна інкасація готівки прискорить зарахування грошей на розрахунковий рахунок. За рахунок цього не доведеться знижувати оборотні кошти. Охоронний холдинг SHERIFF пропонує комплекс послуг із забезпечення безпеки, включаючи інкасацію цінностей та готівку фізичних та юридичних осіб.

Перевеземо гроші швидко та безпечно. Вам не доведеться відволікатися від роботи, витрачаючи час на маскування маршруту та перевезення грошей до банку. Фахівці SHERIFF – професіонали з більш ніж 6-річним досвідом роботи, зроблять все за вас.

Інкасація цінностей для приватних та фізичних осіб

Інкасація забезпечить безпечне транспортування цінностей як фізичних, і юридичних. Перевезення цінностей до банку здійснюється бригадою інкасаторів SHERIFF.

Склад групи визначається з урахуванням обсягу та складності робіт. Але, як правило, бригада інкасації складається із трьох співробітників: бригадира, інкасатора, водія. З кожним співробітником підписується спеціалізований договір, який визначає матеріальну відповідальність.

Що входить в інкасацію цінностей SHERIFF:

 • доставка цінностей між установами та банківськими представництвами;
 • касове обслуговування;
 • перевезення пакетів, цінних паперів, фінансових купюр;
 • перевірка та пакування цінностей.

Співробітник компанії перевіряє супровідну документацію, щоб її було заповнено правильно. Також забезпечується гарантія безпечного перевезення цінностей до пункту призначення.

Інкасація цінностей для юридичних осіб та організацій

Компанія SHERIFF здійснює обслуговування компаній та підприємств. Ми виробляємо обслуговування терміналів, автоматичних сейфів та банкоматів. Перед початком інкасації треба:

 • підготувати відомість;
 • скласти накладну;
 • сформувати квитанцію про зарахування грошей.

Замовивши послуги інкасації у нас, ви істотно зменшите ризики транспортування цінностей до банку або при переїзді офісу. Компанія SHERIFF здійснює інкасацію в рамках обслуговування фізичних та юридичних осіб. Звертайтесь, отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз.

Банки

Здійснюємо перевезення як матеріальних цінностей, так і дорогоцінних металів, каміння, дебетових карт та цінних паперів між відділами банківських установ. Для максимально безпечного перевезення використовуємо індивідуальну логістику.

Магазини

Надаємо послуги перевезення готівки з магазинів до банківських установ. Також у рамках обслуговування здійснюємо перевезення готівки для обміну на банкноти та монети іншого номіналу.

Аптеки

У працівника аптеки багато обов’язків, починаючи від приймання товару, закінчуючи контролем безпеки готівки та цінностей. Це збільшує небезпеку. Ми ж пропонуємо максимально безпечну інкасацію готівки. З компанією SHERIFF співпрацюють як великі фінансові установи, магазини, так і аптеки.