appartment's model

Секретні замки від компанії Шериф

Секретний електромеханічний замок – рішення, яке дозволяє додатково затримати зловмисника, якому вдалося якимось чином зламати основні замки до приміщення. Такий замок не має замкової щілини, оскільки відкривається і закривається за допомогою електромагнітного імпульсу.


 • Невидимий ззовні:

  замок не має замкової щілини, тому злодій не буде підозрювати про те, що в двері встановлений додатковий секретний замок;

 • Синхронізація з пультовою охороною компанії «ШЕРИФ» та обладнанням AJAX:

  замок закривається і відкривається при постановці і зняття квартири з охорони;

 • Управління замком за допомогою додатку:

  замок активується і деактивується через додаток у смартфоні (при підключенні до AJAX);

 • Відкриття та закриття за допомогою брелка:

  в комплекті із замком поставляються два брелка, які керують замком;

 • Унікальне технічне рішення:

  наші фахівці розробили комплексне технічне рішення, яке дозволяє управляти секретним замком за допомогою охоронної сигналізації «ШЕРИФ», через додаток і брелок;

 • Лояльні ціни:

  на монтаж та налагодження секретних електромеханічних замків.

 • Пакет: Монтаж секретних замків в дверях квартир, будинків та офісів З ПІДКЛЮЧЕННЯМ ДО СИГНАЛІЗАЦІЇ АКЦІЯ

  У вартість входить електроригельний замок (192x25x37 мм) з комплектом обладнання, монтажними матеріалами і двома брелками; монтаж в дверях з підключенням до електроживлення, системі пультової охорони компанії «ШЕРИФ»; настройка брелків і доступу через додаток у смартфоні. Замок може додатково комплектуватись блоком безперебійного живлення. Вартість уточнюйте у менеджера.

  • Обладнання + монтаж

   6757

   грн

 • Пакет: Монтаж секретних замків в дверях квартир, будинків та офісів БЕЗ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО СИГНАЛІЗАЦІЇ АКЦІЯ

  У вартість входить електроригельний замок (192x25x37 мм) з комплектом обладнання, монтажними матеріалами і двома брелками, монтаж в дверях з підключенням до електроживлення; настройка брелків і доступу через додаток у смартфоні. Замок може додатково комплектуватись блоком безперебійного живлення. Вартість уточнюйте у менеджера.

  • Обладнання + монтаж

   5848

   грн

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF