appartment's model

Розрахунок часу евакуації людей у разі пожежі

Основним завданням при проектуванні протипожежного захисту будівель є забезпечення безпеки людей під час пожежі. При виникненні загорянь організовується вивід людей з будівель і споруд. Визначення мінімального часу евакуації людей при пожежі — завдання складне через необхідність врахування безлічі факторів, частина з яких невизначена. Для її вирішення використовуються спеціальні методики, розроблені фахівцями профільних науково-дослідних інститутів Міністерства з надзвичайних ситуацій.


Залишити заявку
 • Безпека персоналу та відвідувачів

  Розрахунок часу евакуації допомагає забезпечити ефективну та швидку евакуацію людей з об'єкту, що може зберегти життя та здоров'я персоналу та відвідувачів.

 • Відповідність нормативам

  Існують вимоги щодо мінімального часу евакуації, який повинен бути забезпечений. Замовивши цю послугу, ви отримуєте відповідність вимогам до безпеки.

 • Мінімізація ризиків

  Розрахунок часу евакуації допомагає виявити можливні бар'єри та проблеми, які можуть уповільнити евакуацію. Це дозволяє прийняти заходи для їх усунення та забезпечити більш ефективну евакуацію.

 • Оптимальне планування евакуації

  Розрахунок часу допомагає визначити найкоротший та найбезпечніший шлях евакуації, а також оптимальні пункти збору для персоналу та відвідувачів.

 • Впровадження ефективних заходів

  На основі розрахунку можна розробити та впровадити ефективні плани дій для співробітників та відвідувачів під час пожежі. Це сприяє швидкій реакції та організованій евакуації.

 • Підвищення свідомості

  Розрахунок часу евакуації має бути частиною навчання персоналу та відвідувачів пожежній безпеці. Це підвищить їхню свідомість та підготовку до можливих небезпечних ситуацій.

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

 • Розрахунок часу евакуації людей у разі пожежі

  Основним завданням при проектуванні протипожежного захисту будівель є забезпечення безпеки людей під час пожежі.

  • від

   2500

   грн

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Розрахунок часу евакуації людей у разі пожежі

Дана вимога забезпечується запобіганням впливу на людей небезпечних факторів пожежі (НФП) на необхідному рівні. Безпечна евакуація людей з будинків, споруд і будівель при пожежі вважається забезпеченої, якщо інтервал часу від моменту виявлення пожежі до завершення процесу евакуації людей в безпечну зону не перевищує необхідного часу евакуації людей при пожежі.


Проведене дослідження можна оформити як окремий документ або включити в розрахунок пожежних ризиків. В основі обчислення відстань між евакуаційним виходом і найвіддаленішій від нього точкою, а також час, що витрачається однією людиною на проходження цієї відстані.


Ціна – прораховується індивідуально