appartment's model

Система пожежної сигналізації від компанії Шериф

Система пожежної сигналізації – це комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення пожежі та оповіщення про пожежу, що знаходяться на об’єкті людей або осіб, які ведуть спостереження за об’єктом. Система реагує на задимлення, зміну температури повітря за допомогою спеціальних сповіщувачів. Сповіщувачі відправляють сигнал тривоги на приймально-контрольний прилад, після чого сигнал моментально передається на пульт централізованого спостереження.

Залишити заявку
 • Ліцензія

  Видана «Державною Інспекцією Техногенної Безпеки України», серія АЕ № 184351 на надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;

 • Протипожежна безпека під ключ

  проектування, технічне обслуговування, монтаж, спостереження на ліцензованому пульті;

 • Підготовка проекту

  ми підготуємо індивідуальний проект з урахуванням типу приміщення і ряду специфічних факторів;

 • Законність і сертифікація

  Всі використовувані в проекті пристрої успішно пройшли сертифікацію в МНС, що дозволяє їх законно експлуатувати;

 • Перепідключення

  раніше обладнаної системи пожежної сигналізації приміщення на наш пульт спостереження;

 • Модернізація

  вже існуючої сигналізації для приведення її у відповідність усім пожежним нормам.

 • Пакет: Пожежна охорона з дозвільною документацією

  Пакет включає в себе базовий комплект обладнання для забезпечення пожежної безпеки на об’єкті з усією необхідною проектною документацією для подальшого реагування рятівниками ДСНС України

  • Обладнання + документація

   19 990

   грн

  • Абонплата

   540

   грн місяць

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

СИСТЕМА ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Забезпечення надійного протипожежного захисту є невід'ємною частиною безпеки будь-якого об'єкту. Сучасні технології дозволяють створити автоматизовані системи протипожежного захисту та пожежної сигналізації, які гарантують оперативну реакцію на будь-яку загрозу вогню. У цьому тексті ми розглянемо ключові аспекти таких систем та їх переваги.


Системи протипожежного захисту:

Системи протипожежного захисту - це комплекс інженерних рішень, спрямованих на попередження виникнення та поширення пожежі. Вони включають в себе різноманітні компоненти, такі як детектори диму, вогнегасники, системи автоматичного вимикання електроенергії та вентиляції, а також системи оповіщення та віддаленого керування.


Системи пожежної сигналізації:

Системи пожежної сигналізації призначені для виявлення пожежі на ранній стадії та сповіщення про це операторів та рятувальників. Вони включають в себе датчики та детектори, які реагують на зміни в рівні диму, температури та інших параметрів навколишнього середовища.


Переваги автоматизованих систем:

Автоматизовані системи протипожежного захисту та пожежної сигналізації мають численні переваги. Вони забезпечують швидку реакцію на небезпеку, що дозволяє мінімізувати можливі збитки та загрозу для життя. Оповіщення та керування можливі навіть на віддаленій від об'єкта відстані через мобільний додаток або веб-платформу.


Ціна та ефективність:

Багато власників об'єктів хвилюються щодо вартості встановлення та обслуговування протипожежних систем. Проте, в інвестиції в надійний захист від пожежі варто розглядати як запобіжний захід, що знижує ризики фінансових втрат та можливої матеріальної шкоди.


Автоматичні системи пожежної сигналізації та вогнегасіння:

Новітні розробки в галузі протипожежного захисту дозволяють поєднувати системи пожежної сигналізації з автоматичними системами вогнегасіння. Це забезпечує найбільш ефективну реакцію на пожежу, оскільки системи можуть автоматично виявляти загрозу та вживати заходи для її придушення.


Протипожежні системи та пожежна сигналізація є невід'ємною частиною безпеки будь-якого об'єкта. Сучасні автоматизовані рішення дозволяють ефективно захистити життя та майно, реагуючи на небезпеку оперативно та надійно. Інвестування в надійний протипожежний захист - це запобіжний захід, який забезпечує спокій та безпеку на довгий час.


Шериф – надає повний комплекс послуг з пожежної сигналізації об’єктів будь-якої складності.

 • проектування пожежної сигналізації;
 • монтаж пожежної сигналізації;
 • обслуговування пожежної сигналізації;
 • спостереження пожежної сигналізації;
 • заміри опору ізоляції електроустановок та електромережі;
 • продаж та технічне обслуговування вогнегасників;
 • навчання з питань пожежної безпеки;
 • розрахунок часу евакуації людей у разі пожежі;
 • отримання декларація з пожежної безпеки;
 • монтаж систем блискавкозахисту;
 • вогнезахисна обробка поверхонь;
 • встановлення систем пожежогасіння.


Наші проектанти розроблять індивідуальний проект пожежної сигналізації, в залежності від типу приміщення, та отримають експертну оцінку в органах МНС. Монтажники виконають якісний монтаж системи, згідно ДБН та підключать на пожежний пульт спостереження Шериф, з подальшим обслуговуванням охоронно-пожежної сигналізації та наглядом, згідно договорів.


Наявність ліцензії на виконання всіх видів робіт протипожежного призначення, досвідчені проектанти та монтажники у сфері пожежної сигналізації, подальше спостереження на пульті та обслуговування системи пожежної сигналізації, дозволить отримати позитивний результат в органах Держпожежнагляду при введенні об’єкта в експлуатацію. Підключаємо на наш пульт спостереження пожежну сигналізацію об’єктів, змонтовану іншими підприємствами, які мають відповідну ліцензію на роботи. Укладаємо договори на спостереження та обслуговування систем пожежної автоматики. Також виконуємо ремонт, відновлення та модернізацію застарілої пожежної сигналізації згідно з нормами і стандартами, приводячи її у робочий стан.


Отримати консультацію, а також замовити послуги можливо зателефонувавши до нас: 0 (800) 309-116

Або скористатися нашим e-mail: ses@sheriff.com.ua