appartment's model

Особистий Шериф від компанії Шериф

«Особистий Шериф» – це можливість протягом 9 хвилин отримати додатковий захист для себе і своїх близьких. Озброєні і професійні групи швидкого реагування «ШЕРИФ» в будь-яку хвилину готові відправитися вам на допомогу і супроводити вас або ваших близьких в безпечне місце.

Ми надаємо гарантію прибуття групи швидкого реагування у вказане вами місце в проміжку часу до 9 хвилин з моменту дзвінка, але частіше за все – навіть швидше. Поліція не завжди може відреагувати на звернення і прибути по вашому дзвінку, оскільки реагує на вже скоєні правопорушення

А НАША МЕТА – ЇХ НЕ ДОПУСТИТИ!

 • Оперативне реагування:

  Ми надаємо гарантію прибуття групи швидкого реагування в вказане вами місце в проміжку часу до 9 хвилин з моменту дзвінка, але частіше за все навіть швидше

 • Підготовлені охоронці:

  Для роботи залучаються співробітники з досвідом роботи і спецпідготовкою. Кожен екіпаж супроводу, озброєний травматичною зброєю і додатковими спецзасобами

 • Конфіденційність:

  Ми зберігаємо в таємниці причину виклику, особистості замовника і змісту вантажу

 • Медична допомога:

  Всі групи оснащені аптечками і навчені наданню першої медичної допомоги

 • Цілодобова доступність:

  Групи чергують по всім районам Києва 24 години на добу і в будь-який момент готові прибути вам на допомогу;

 • Підключення GPS трекерів:

  Для оперативного виклику групи і онлайн моніторингу місця розташування своїх близьких, можна додатково підключити до послуги персональні GPS трекери.

 • Пакет: Особиста безпека

  1 виклик групи включено у вартість абонентської плати – до 30 хвилин супроводу клієнта. * При наданні послуг за адмін кордоном Києва, вартість послуги збільшується в два рази.

  • 499

   виклик групи

  • 499

   гривень\місяць

 • Пакет: Супровід. Разовий виклик

  Виклик групи реагування без абонентської плати. 1 500 перші 30 хв супроводу. Кожні наступні 30 хвилин – 1 000 грн. * При наданні послуг за адмін кордоном Києва, вартість послуги збільшується в два рази.

  • 1 500

   30 хв

  • 1 000

   1 000

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ПОСЛУГИ:

Часто пограбування відбувається прямо біля будинку, дорогих ресторанів,торгових центрів, відділень банків або після зняття готівки в банкоматі на вулиці. Більш витончено грабують, влаштовуючи на дорогах «автопідстави» і вимагаючи віддати н-ну суму грошей за нібито завдані збитки.

Одна з найпоширеніших злочинних схем: почати стеження заздалегідь і, коли ви з великою сумою від’їдете від будинку, перекрити рух, розбити вікна і забрати гроші.

Щоб уникнути подібних ситуацій, рекомендуємо скористатися даною послугою, і ми приїдемо для супроводу до того, як ви покинете будинок. Ще одна відома схема – «автопідстава». Вас наздоганяють на дорозі, зупиняють і звинувачують, що при виїзді з парковки ви подряпали їх автомобіль. Як правило, у зловмисників заготовлений аркуш наждачного паперу з фарбою в колір «подряпаної» машини. І поки один шахрай вас відволікає, другий зчісує на вашому авто фарбу, залишаючи подряпини в колір свого. Вам показують подряпину як докази і в грубій формі вимагають компенсацію збитку.

ПОСЛУГА ПОТРІБНА, ЯКЩО:

– Підозрілі особи чекають поруч, поки ви знімаєте гроші в банкоматі;

– Відчуваєте необхідність у супроводі на зустріч/ переговори;

– Необхідно супроводити дитину додому зі школи або гуртка;

– Терміново необхідна допомога, але не знаєте, куди звернутися (побутові ситуації);

– Потрапили в проблемну ситуацію за кермом: вам погрожують, намагаються обманним шляхом забрати авто, влаштували «автопідставу»;

– Опинилися в проблемній ситуації через свою професійну діяльність (допомога журналістам, адвокатам і т.д.);

– Бачите, що відбувається правопорушення, і не знаєте, як вчинити в даній ситуації;

– Хтось переслідує, погрожує вам або вашим близьким;

– Страшно, що хтось може підстерігати по дорозі додому або в під’їзді;

– Везете щось цінне або повертаєтеся після угоди (продаж квартири, машини тощо);

– У закладі визріває конфліктна ситуація з п’яними відвідувачами;

– Безпечна евакуація;

– Підозрюєте, що за вами стежать.

ЯК ПРАЦЮЄ ДАНА ПОСЛУГА/КРОКИ ПІДКЛЮЧЕННЯ:

1. Надаєте інформацію

2. Ми вносимо вас у базу і даємо номер телефону, на який зможете додзвонитися тільки ви

3. У разі Небезпеки замовляєте послугу

4. Приїжджає група

5. Ви врятовані

У ЧОМУ ПЕРЕВАГА “ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ”:

Ми надаємо гарантію прибуття групи швидкого реагування у вказане вами місце в проміжку часу до 9 хвилин з моменту дзвінка, але частіше за все навіть швидше. Поліція не завжди може відреагувати на звернення і прибути по вашому дзвінку, оскільки реагує на вже скоєні правопорушення,

А НАША МЕТА – ЇХ НЕ ДОПУСТИТИ!