appartment's model

Охорона масових заходів від компанії Шериф

Чим більше накопичується людей в одному місці, тим вище ймовірність конфліктних ситуацій – це якщо не подбати про безпеку події. В “Шериф” до охорони заходу готуються заздалегідь і охоплюють весь спектр послуг, пов’язаних із завданням – від виявлення слабких місць до контроля квитків. Під охороною опиняється не тільки безпосереднє місце проведення, а й прилегла територія. Коли мова йде про безпеку масових заходів, ми можемо по праву вважатися експертами – під нашим захистом проходять усі події організовані Вуличною їжею, Білі ночі, ЛОБ 2019, Битва міст і навіть щорічний бізнес-форум Olerom.

 • Індивідуальний підхід:

  розробка індивідуальної схеми організації охорони, застосовної до конкретного приміщення. З урахуванням специфіки самого заходу та особливостей розташування майданчиків, гостей та інших деталей;

 • Додаткові функції охорони:

  контроль квитків і запрошень, організація контролю пропуску осіб та встановлення переліку предметів, які заборонено проносити, підтримка порядку не тільки на самому об’єкті, а й на прилеглій території;

 • Аудит:

  виявлення слабких сторін об’єкту і розробка рекомендацій по їх посиленню, у тому числі зачистка території та пошук небезпечних об’єктів до початку заходу;

 • Багаторічний досвід:

  під охороною «Шериф» проходили різноманітні виставки та семінари, спортивні події, в тому числі чемпіонати світу та Європи з танців, боксу, панкратіону та інші події.

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ ОХОРОНА МАСОВИХ ЗАХОДІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Послуга знадобиться для:

 • Охорони концертів
 • Охорони виставок
 • Охорони фуршетів
 • Охорони семінарів
 • Охорони презентацій

Охорона масових заходів дозволить до мінімуму виключити можливість улаштування заворушень та забезпечити комфорт гостям при проведенні заходу. Варто відзначити, що наявність охорони заходів є не лише гарантією безпеки та надійним способом уникнути виникнення конфліктів, але і засобом підвищення статусу заходу та його організаторів в очах учасників заходу та ділових партнерів. Співробітники холдингу мають значний досвід по забезпеченню охорони в місцях великого скупчення людей, організовують надійну схему охорони в період проведення заходів, визначають механізми взаємодії з правоохоронними органами. Наші співробітники охорони мають відмінну фізичну підготовку, так як регулярно займаються Панкратіоном і багато з них володіють чемпіонськими титулами.

Ми маємо численний досвід охорони таких заходів як Чемпіонати світу та Європи з Панкратіону, Боксу, Фіткервісу, Танцях, Міжнародні виставки та Семінари.

Спеціалісти Холдингу охоронних підприємств «Шериф» індивідуально розроблять проект об’єкту, що охороняється, дадуть експертну оцінку, рекомендації з покращення ступеню захисту об’єкту. Нададуть консультацію з установки технічних засобів охорони. Допоможуть максимально оптимізувати витрати на охорону.

ШЕРИФ – це безпека!