appartment's model

Охорона МАФів і магазинів від компанії Шериф

Багаторічно працюючи з магазинами різного формату, ми виявили основну об’єднуючу власників особливість – це занепокоєння за власний бізнес. Ми говоримо не тільки про крадіжки виручки або товару, пограбування чи розбійні напади від осіб бажаючих швидкої наживи, а й про підпали конкурентів, часом навіть викрадення самих МАФів і дрібних кав’ярень. Якщо ви хочете позбутися від відчуття тривоги, бути впевненими у власній безпеці та Вам набридло шукати сумлінних охоронців або охоронну службу, вибирайте «Шериф», нам довіряють свій бізнес більш 10000 чоловік!

Залишити заявку
 • Лояльні ціни:

  при постановці МАФу чи магазину на пульт охорони, обладнання та його подальшого обслуговування.

 • Прибуття груп швидкого реагування за лічені хвилини:

  У кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування. Розподіл груп з максимальною ефективністю, враховуючи пробки і розмір району.

 • Договір матеріальної відповідальності:

  Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна.

 • Установка додаткового обладнання:

  тривожна кнопка, камери відеоспостереження, датчики руху, датчики відкриття дверей, датчиків розбиття скла, датчик «на відрив» від землі. Протипожежна сигналізація і датчики задимлення.

 • Гарантійне і пост гарантійне обслуговування:

  наші фахівці швидко і якісно усунуть будь-які питання, що виникли з обладнанням.

 • Повідомлення власника

  при спрацьовуванні тривоги в будь-який час доби. Присутність груп швидкого реагування на місці до приїзду власника.

 • Пакет: Охорона МАФів і магазинів у Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

   Платіть без %

  • від

   499

   грн в місяць

 • Пакет: Бездротова охорона МАФів і магазинів

  Базовий комплект бездротового обладнання. Пакет включає в себе монтажні та пусконаладочні роботи, цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання від

   1999

   грн

  • Абонплата від

   399

   грн в місяць

 • Пакет: Бездротова охорона МАФів і магазинів | SHERIFF + AJAX

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе монтажні та пусконаладочні роботи, цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8799

   грн

  • Від

   499

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ

Який оптимальний вид захисту необхідний МАФу?

1. Установка охоронної сигналізації з підключенням її до пульта «Шериф».

Наші фахівці індивідуально підберуть охоронну сигналізацію згідно: розташуванню магазину, кількості торгових залів і кабінетів, площі, кількості співробітників, графіка роботи, побутових умов і побажань власника .

2. Установка «тривожної кнопки».

3. Послуги «Фізичної охорони».

Надання кваліфікованим охоронців на добу, ніч, день або в залежності від специфіки роботи і побажань власника.

4. Встановлення розширеного комплекту датчиків: відеоспостереження, тих що реагують на потоп, електрозбій, пожар, відрив, удар або нахилу об’єкту.

Який оптимальний вид захисту необхідний магазинах?

1. Установка охоронної сигналізації з підключенням її до пульта «Шериф».

Наші фахівці індивідуально підберуть охоронну сигналізацію згідно: розташуванню магазину, кількості торгових залів і кабінетів, площі, кількості співробітників, графіка роботи, побутових умов і побажань власника.

2. Встановлення «Тривожної кнопки».

3. Послуги «Фізичної охорони».

4. Установка розширеного комплекту датчиків: відеоспостереження, тих що реагують на потоп, електрозбій, пожар, відрив, удар або нахилу об’єкту.