appartment's model

Охорона та супровід вантажу від компанії Шериф

В сьогоднішніх умовах охорона і супровід вантажів є важливим елементом на ринку транспортних послуг України. Переміщення цінних, дорогих вантажів на транзитних шляхах має відбуватися обов’язково під охороною, що виключає ризики їх втрати. “Шериф” робить шанси грабіжників на успіх рівними нулю, надаючи послугу з охорони та супроводу цінних вантажів.

Залишити заявку
 • Досвідчені охоронці:

  для супроводу вантажів залучаються співробітники з досвідом роботи та спецпідготовкою;

 • Доступна ціна:

  вартість послуги не залежить від вартості вантажу, який Ви перевозите;

 • Гарантована безпека:

  озброєні охоронці на спецтранспорті в повній екіпіровці, які володіють навичками боротьби Панкратіон;

 • Конфіденційність:

  збереження в таємниці причин виклику, особистості замовника і змісту вантажу;

 • Матеріальна відповідальність:

  гарантія безпеки вашого вантажу, ми відповідаємо за те що супроводжуємо.

 • Супровід спеціалізованим авто ШЕРИФ

  Охоронець супроводжує вантаж на спеціалізованому авто Шериф. Кінцева вартість послуг розраховується кожного клієнта індивідуально в залежності від особливостей і складності маршруту.

  • від

   21,48

   грн за кілометр

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ ОХОРОНА ТА СУПРОВІД ВАНТАЖІВ ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Охорона та супровід вантажу здійснюється різними видами транспорту:

 • автомобільним
 • залізничним
 • водним

Охорона вантажів – це послуга, яка вимагає від співробітників охорони спеціальних навичок. Охоронці , які займаються супроводом вантажів, проходять особливий відбір і спеціальну фізичну підготовку зі спортивного єдиноборства Панкратіон , деякі з них мають чемпіонські титули. Кожен з наших охоронців психологічно стійкий, має чудову фізичну підготовку і готовий до будь нештатних ситуацій. Обов’язковою умовою роботи в групі супроводу вантажу є постійні тренування і тренінги. Для кожного маршруту розробляється найбільш оптимальна схема руху із зазначенням безпечних місць відпочинку , автозаправок , станцій технічного обслуговування , медичних установ , постів ДАІ. Контроль над охороною та супроводженням вантажу на всьому маршруті цілодобово здійснює оперативна чергова служба Шериф . Для перевезення матеріальних цінностей наша компанія надає спеціальні транспортні засоби і машину супроводу, обладнану кнопкою тривожної сигналізації та GPS- трекером . Всього для забезпечення безпеки вантажу можуть бути задіяні одночасно до 20 осіб і 2-3 машини супроводу зі спеціальним охоронним маркуванням. Для кожного випадку передбачена індивідуальна матеріальна відповідальність. Кожен співробітник забезпечений засобами мобільного зв’язку. При необхідності надамо додаткову послугу з GPS- моніторингу транспортного засобу або самого вантажу, для відстеження маршруту пересування , а також передачі сигналу «Тривога ». При отриманні сигналу «Тривога» на Пульті GPS- моніторингу « Шериф », оперативний черговий направить найближчу групу мобільного реагування на місце, за чіткими координатами розташування , для надання допомоги . Протягом всього маршруту Замовнику надається докладна інформація про прямування вантажу.

Співробітники спеціалізованого департаменту «Шериф » індивідуально розроблять проект супроводу вантажу , дадуть експертну оцінку. Проведуть консультацію по установці технічних засобів охорони. Запропонують оптимальний варіант проекту охорони , враховуючи при цьому можливості бюджету підприємства на рішення даної задачі безпеки.

Багаторічний досвід супроводу різних вантажів, дає нам можливість легко справлятися зі складнощами які можуть підстерігати на маршруті проходження вантажу . Ми забезпечимо безпеку доставки вантажу в потрібний пункт призначення в призначений час.

ШЕРИФ – це безпека!