appartment's model

Охорона державних об’єктів від компанії Шериф

Охорона державних об’єктів

Державні об’єкти, як і багато інші суб’єкти господарювання, можуть піддаватися різним видам загроз. Для того, щоб забезпечити збереження матеріальної та технічної бази, а також співробітників підприємства, рекомендується своєчасно подбати про організацію безпеки.

Чому варто вибрати компанію Sheriff?

В першу чергу варто відзначити, що при укладенні договору фірма ШЕРИФ не тільки надає послуги з охорони державних будівель, але й несе матеріальну відповідальність. У разі, якщо екіпаж не приїхав вчасно, то клієнтам виплачується компенсація.

Крім цього, до переваг Sheriff варто віднести:

 • Наявність власного автопарку.

 • Швидке реагування і приїзд наряду, здійснюється завдяки високому професіоналізму, а також злагодженій роботі персоналу.

 • Мінімальні нормативи на реагування служби охорони. При отриманні сигналу тривоги оператор повинен обробити його не більше, ніж за 30 секунд. При цьому, максимальний час відпрацювання тривог становить 8 хвилин.

 • Забезпечення комплексного цілодобового контролю та захисту.

 • Використання сучасного обладнання, спеціального програмного забезпечення та інноваційних технологій для безпеки. Це дає можливість забезпечити державний об’єкт всім необхідним для того, щоб своєчасно виявити загрози і небезпеки і запобігти надзвичайні ситуації.

 • Пакет: ПУЛЬТОВА охорона

  Охорона об’єктів шляхом встановлення охоронної сигналізації та реагуванням патрулів ШЕРИФ на сигнали про “тривоги” до 8 хвилин. У базовий комплект обладнання входить дротова або бездротова сигналізація. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги. Кінцева вартість залежить від типу та кількості необхідного обладнання.

  • від

   300

   грн в місяц

  • від

   4 300

   грн за обладнання

 • Пакет: ФІЗИЧНА охорона

  В рамках пакету «Фізична охорона» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 45 років з досвідом роботи від 1 року. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта, проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. При необхідності надається посилення охорони за 10 хв. Матеріальна відповідальність. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіка роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний / нічний і класу охоронців.

  • від

   40

   грн за годину

  • від

   30 500

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.