appartment's model

Комплексний захист бізнесу від компанії Шериф

Ви створили своє справу і вона приноситиме дохід? Але чи буває вам страшно, що їй зашкодять чи відберуть? Якщо буває, то не зря. Щорічно в Україні відбувається у середньому 400 рейдерських атак. І це тільки рейдерство, а є й інші способи припинити існування компанії або присвоїти її. “Шериф” давно зрозумів, що комерційна безпека не може обмежуватися тільки захистом від грабіжників, в той час, як “тил” залишається незахищеним. Тому пропонуємо вам найкомплексніший підхід до охорони в послузі “Комплексний захист бізнесу”.

 • Антирейдерські заходи:

  комплексний захист від незаконного захоплення майна. Фізична та юридична допомога.

 • Захист бренду, торгової марки і товарного знака.

  Юридична допомога із захисту інтелектуальної власності та фізичний захист інтелектуальних прав – вашого бізнесу.

 • Захист підприємців при:

  обшуках, виїмках, допитах. Контроль перевіряючих.

 • Підготовка-інструктаж персоналу до «маски-шоу» (тренінг).

  Як себе вести, що робити, що говорити, кому говорити?

 • Комплексний аудит бізнесу:

  виявлення адвокатами і службою фізичної охорони слабких місць як технічно, так і юридично. Рятівний план по «зміцненню» підприємства. Аудит ризиків.

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ЩО ТАКЕ КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БІЗНЕСУ?

Що таке комплексний захист бізнесу?

Захист бізнесу і Холдинг ШЕРИФ йдуть нога в ногу вже давно. З недавнього часу цей напрямок перейшов в окрему послугу і працює вже в парі з професійними адвокатами. Фахівці з безпеки і юридичний відділ забезпечать повний захист підприємства від впливу внутрішніх та зовнішніх чинників впливу. Робота по захисту компанії побудована таким чином, щоб попередити можливу загрозу. Так само ми гарантуємо оперативну допомогу при обшуку, виїмках, рейдерському захопленні. Маючи за плечима багаторічний досвід в цьому напрямку – у наших фахівців завжди знайдеться план з рішенням вашої проблеми.

Добре йдуть справи і ви працюєте «по білому»?

Відмінно! Але в нашій державі це не привід для похвали, а навпаки, маячок, що у вас є гроші і з вас можна «поживитися» або зовсім «віджати» бізнес! Останнім часом тільки й розмов про те, що прийшли перевіркою в it-компанію, вилучили сервери, дороге обладнання, допитали працівників, вибили потрібні свідчення.

Хто може до вас прийти?

Податкова інспекція – це не єдина організація, яка може перевірити підприємство, так само існує безліч організацій, які з радістю захочуть відкусити ласий шматок вашого прибутку. В Україні на даний момент діє мораторій на перевірки бізнесу, що трохи полегшило життя бізнесу, але все ж залишилися вибіркові перевірки, в тому числі і по «анонімним скаргами» небайдужих громадян.

Життя підприємцям можуть ускладнити і рейдери. Ускладнити в кращому випадку, в гіршому – ви залишитеся без компанії, в яку роками вкладали час, гроші і душу.

Холдинг ШЕРИФ застосовує у випадках перевірок або рейдерської атаки практику комплексної реакції: на ваш захист стануть досвідчені адвокати, фахівці з безпеки в складі керівництва департаментів фізичної охорони холдингу і безпосередньо самі фахівці з відбиття рейдерських атак, з необхідною фізпідготовкою і екіпіровкою.