appartment's model

Фізична охорона об’єктів від компанії Шериф

SHERIFF пропонує послуги фізичної охорони для вашого бізнесу:

• професійні та надійні рішення забезпечення безпеки та захисту вашої власності, клієнтів та персоналу.

• працюємо лише з висококваліфікованими охоронцями, які мають досвід виконання різних видів охоронних послуг, досвід роботи від 1-го року.

• охоронники оснащені спеціальними засобами активної обо оборони, мають відповідне екіпірування, засоби зв’язку: службовий мобільний телефон, гумова палиця, газовий балон «Терен», форма одягу костюм «SHERIFF» або класичний костюм, тактичні ліхтарі та тривожна кнопка виклику ГШР.

SHERIFF забезпечує надійний та професійний сервіс, щоб ви могли спокійно зосередитись на своїй роботі.

Залишити заявку
 • Можливість вибрати рівень захисту:

  Ми розуміємо, що кожен об’єкт має свою специфіку, від якої залежить можливість зазіхань на нього.

 • Функціональність:

  Незалежно від обраного пакета, ваше майно буде під пильним наглядом, кожен виявлений зловмисник затриманий і переданий правоохоронним органам.

 • Матеріальна відповідальність:

  Ми знаємо, що наймаємо професіоналів, самостійно займаємося їх підготовкою – тому готові брати на себе не тільки захист, а й матеріальну відповідальність за ваше майно.

 • Досвід роботи охоронців і їх ротація:

  Вибравши відповідний пакет послуги, ви вибираєте стаж роботи охоронців, а також штатний склад працівників.

 • Екіпірування:

  Ви вибираєте рівень захисту – ми зміцнюємо охоронців відповідними спецзасобами.

 • Перевірки об’єкта Департаментом безпеки:

  Вам не потрібно брати на себе контроль охоронців – ми тримаємо їх в тонусі раптовими перевірками більш ефективно. Адже якість їх роботи впливає на репутацію компанії в цілому, а ми пильно стежимо, як за об’єктами, так і за репутацією.

 • Пакет: Денний

  → 1 денний пост → 1 охоронець на зміні → 12 годин

  • погодинно, від

   125

   грн за годину

  • від

   33 000

   грн в місяць

 • Пакет: Цілодобовий

  → 1 цілодобовий пост → 1 охоронець на зміні → 24 години з графіком доба через дві

  • погодинно, від

   125

   грн за годину

  • від

   49 500

   грн в місяць

 • Пакет: Охорона масових заходів

  Топові заходи країни – як форум YES, Olerom.forum1, ULICHNAYA EDA, Z-Games, NovaPoshta HalfMaraton, WizzAir City Marathon, New Car Fest та багато інших – проходять під захистом «Шериф».

  • від

   175

   грн за годину

Потрійний контроль

За об'єктом закріплюється начальник відділу охорони, який працює на відстані. Він відповідає за всебічну організацію охорони об'єкта, підготовку персоналу охорони та вирішення надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути під час служби. Також йому доручено підтримувати постійний зв'язок з представником Замовника та забезпечувати ефективну комунікацію. В якості прямого начальника всього персоналу, він здійснює постійний контроль разом з керівним складом. Для забезпечення безпеки об'єкта цілодобово працюють служба безпеки ХОП «ШЕРИФ» та диспетчерська служба.

Фізична охорона преміум класу SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ФІЗИЧНА ОХОРОНА ОБ’ЄКТІВ ТА ФУНКЦІОНАЛ ОХОРОННИКІВ

Послуга включає:

1. Фізична охорона приміщень

Наші кваліфіковані охоронці забезпечать безпеку вашого приміщення, контролюючи доступ до нього та забезпечуючи безпеку в будь-який час.

2. Охорона масових заходів

Ми забезпечимо безпеку під час проведення будь-яких масових заходів, таких як концерти, фестивалі, виставки, конференції та інші.

3. Охорона банківськихта фінансових установ

Ми забезпечимо надійний захист вашої банківської та фінансової установи, забезпечуючи контроль доступу та охорону в будь-який час.

4. Охорону торгових центрів та магазинів

Ми забезпечимо надійний захист вашого торгового центру або магазину, контролюючи доступ та забезпечуючи безпеку в будь-який час.


Функціонал охоронників:

1. Перевірка пропускної спроможності;

2. Контроль за в'їздом та виїздом транспорту та осіб на територію об'єкта. (перевірка дозвільної документації, реєстрація прибуття та від'їзду транспорту, а також осіб, що в'їжджають на територію);

3. Контроль за переміщенням людей та рухом майна на території об'єкта. (облік переміщень, забезпечення безпеки на території та виконання інших завдань, пов'язаних з контролем за внутрішнім переміщенням);

4. Контроль за дотримання режиму на об'єкті. (щоб ніхто не потрапив на територію без дозволу, а також щоб не порушувалися правила поводження на території);

5. Охоронники готові діяти в екстрених ситуаціях, які можуть виникнути на території об'єкта. (забезпечують безпеку в разі пожежі, вибуху, затоплення та інших форс-мажорних ситуаціях);

6. Взаємодія зі службами, які можуть знадобитися у разі екстрених ситуацій, а саме: пожежною, медичною та правоохоронною службами;

7. Забезпечення порядку на території об'єкта (виконують функції з контролю за порядком та чистотою території, дотримання правил поводження, допомагають вирішувати конфліктні ситуації);

8. Патрулювання території з метою забезпечення безпеки та контролю за переміщенням людей та майна на території (забезпечують безпеку на території об'єкта та попереджують можливі небезпечні ситуації)


Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об’єкта, починаючи від готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Присутність на об’єкті збройних, спеціально підготовлених співробітників охоронного агентства само по собі знижує ризик скоєння злочинів на ньому. Потенційний зловмисник кілька разів подумає, чи варто йому зв’язуватися з міцними, екіпірованими чоловіками, які забезпечують охорону, і чим йому це загрожує.


Послуги фізичної охорони на увазі не тільки знаходження співробітників охоронної фірми на об’єкті, але і постійне патрулювання навколо нього, а також за забезпечення взаємодії з іншими охоронцями і центральним пультом. Це особливо важливо при охороні великих територій, наприклад, котеджних містечок.