Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охоронна сигналізація в Рівне від компанії Шериф

Пультова охорона вже давно перестала бути розкішшю. Це найефективніший спосіб убезпечити себе від неправомірних дій, таку послугу надає будь-яка серйозна охоронна фірма в Рівному. Охоронна компанія “Шериф” – одна з кращих в Україні і має в своєму розпорядженні тільки передове обладнання.

Шериф надає різні послуги охорони в Рівному, серед них такі:

 • Пультова охорона будинків.
 • Пультова охорона квартир.
 • Охорона офісів.
 • Охорона комерційних об’єктів.

Охорона об’єктів в м. Рівне передбачає установку різних датчиків, які при спрацьовуванні передають сигнал на пульт, після чого група швидкого реагування прибуває на об’єкт протягом п’яти-семи хвилин.

Чому варто вибрати “Шериф”

Компанія “Шериф” пропонує послуги охоронного агентства високої якості. Такого рівня нам вдалося досягти завдяки використанню найнадійніших технологій і суворому відбору, а також постійному підвищенню кваліфікації наших співробітників. У випробувальному відділі компанії займаються дослідженнями обладнання, покращують його, постійно оновлюють програмне забезпечення.

Фірма “Шериф” використовує охоронні системи Ajax, які зарекомендували себе на ринку, як надійні і функціональні пристрої. Це основний елемент нашого обладнання. Головними аргументами на користь “Шериф” є:

 • Великий автопарк сучасних автомобілівГрупа швидкого реагування прибуває на об’єкт, після спрацювання сигналізації протягом 4-7 хвилин.
 • Компанія має свій страховий фонд, який забезпечує гарантію відшкодування збитків нашим клієнтам, в разі, якщо ГШР не встигли на об’єкт вчасно і злочин було скоєно. З цього фонду ми покриваємо збиток в розмірі від п’яти тисяч до ста тисяч гривень.
 • Ми встановлюємо бездротову сигналізацію. Бездротова дозволяє дуже швидко здійснити монтаж, оскільки не вимагає прокладки комунікацій.
 • Всі види і комплекти сигналізацій підтримують мережі Wi-Fi.
 • Завдяки кільком видам сигналу, охоронна система має безперебійне підключення до мережі інтернет.
 • Бездротові елементи можна розташовувати на відстані до двох кілометрів один від одного, без втрати якості сигналу.
 • Сигналізація Ajax дозволяє підключати додатково велику кількість датчиків – протипожежних, датчиків проти затоплення (вони реагують на протікання), протидимні елементи, датчики удару, руху, світла і багато інших.
 • Постійне оновлення програмного забезпечення дозволяє домагатися безперебійної роботи обладнання.
 • Датчики сигналізації обладнані противандальні захистом, в разі псування або спроби знищення, вони передають сигнал на пульт.

Вартість охорони є доступною для більшості громадян України. У нас є, в тому числі і зручна розстрочка строком на чотири місяці.

Від чого залежить вартість пультової охорони в Рівному?

Ціни на пультову охорону залежать від складу і комплектації сигналізації. Основні фактори, що впливають на ціну:

 • Модель сигналізації Ajax.
 • Комплектація – стандартний комплект або розширені набори.
 • Кількість датчиків і їх різновиди.
 • Додаткові послуги – тривожна кнопка, GPS-трекери і інші.

Пультова охорона від компанії “Шериф” популярна і цінується серед клієнтів.

Ціни на охоронні послуги в компанії “Шериф” доступні різним категоріям громадян. Гнучкі умови дозволяють встановлювати сигналізацію на об’єкти українців, які мають середній достаток, що додає впевненості в безпеці.

Установка охоронної сигналізації в Рівному

Охоронна сигналізація Рівне допомагає запобігти злочинам проти громадян і їх майна. Фахівці нашої компанії виїжджають на об’єкт і проводять аудит, щоб правильно підібрати потрібний комплект і обладнання.

Установка охоронних систем в Рівному не займе багато часу. Наші фахівці зроблять все швидко, в найкоротші терміни, у зручний для вас час. Недарма нам довіряє вже понад 25 000 сімей на території всієї України.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкту для охорони

Охорона квартир в Рівному

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але оптимальний варіант – це пультова охорона квартир.

Пультова охорона будинку в Рівному

Пультова охорона заміського будинку передбачає установку сигналізації і систем безпеки, таких як датчики руху, удару, світла і витоку води, і підключення цих систем до пульта, розташованого на території охоронної компанії

Охорона офісів та інших об’єктів в Рівному

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку системи контролю доступу, провідної чи бездротової сигналізації і датчиків, і підключення системи безпеки до пульта охоронної компанії

Вас зацікавила охорона від компанії “Шериф”?
Замовити
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.