Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охоронна сигналізація в Рівне від компанії Шериф

Пультова охорона вже давно перестала бути розкішшю. Це найефективніший спосіб убезпечити себе від неправомірних дій, таку послугу надає будь-яка серйозна охоронна фірма в Рівному. Охоронна компанія “Шериф” – одна з кращих в Україні і має в своєму розпорядженні тільки передове обладнання.

Шериф надає різні послуги охорони в Рівному, серед них такі:

 • Пультова охорона будинків.
 • Пультова охорона квартир.
 • Охорона офісів.
 • Охорона комерційних об’єктів.

Охорона об’єктів в м. Рівне передбачає установку різних датчиків, які при спрацьовуванні передають сигнал на пульт, після чого група швидкого реагування прибуває на об’єкт протягом п’яти-семи хвилин.

Чому варто вибрати “Шериф”

Компанія “Шериф” пропонує послуги охоронного агентства високої якості. Такого рівня нам вдалося досягти завдяки використанню найнадійніших технологій і суворому відбору, а також постійному підвищенню кваліфікації наших співробітників. У випробувальному відділі компанії займаються дослідженнями обладнання, покращують його, постійно оновлюють програмне забезпечення.

Фірма “Шериф” використовує охоронні системи Ajax, які зарекомендували себе на ринку, як надійні і функціональні пристрої. Це основний елемент нашого обладнання. Головними аргументами на користь “Шериф” є:

 • Великий автопарк сучасних автомобілівГрупа швидкого реагування прибуває на об’єкт, після спрацювання сигналізації протягом 4-7 хвилин.
 • Компанія має свій страховий фонд, який забезпечує гарантію відшкодування збитків нашим клієнтам, в разі, якщо ГШР не встигли на об’єкт вчасно і злочин було скоєно. З цього фонду ми покриваємо збиток в розмірі від п’яти тисяч до ста тисяч гривень.
 • Ми встановлюємо бездротову сигналізацію. Бездротова дозволяє дуже швидко здійснити монтаж, оскільки не вимагає прокладки комунікацій.
 • Всі види і комплекти сигналізацій підтримують мережі Wi-Fi.
 • Завдяки кільком видам сигналу, охоронна система має безперебійне підключення до мережі інтернет.
 • Бездротові елементи можна розташовувати на відстані до двох кілометрів один від одного, без втрати якості сигналу.
 • Сигналізація Ajax дозволяє підключати додатково велику кількість датчиків – протипожежних, датчиків проти затоплення (вони реагують на протікання), протидимні елементи, датчики удару, руху, світла і багато інших.
 • Постійне оновлення програмного забезпечення дозволяє домагатися безперебійної роботи обладнання.
 • Датчики сигналізації обладнані противандальні захистом, в разі псування або спроби знищення, вони передають сигнал на пульт.

Вартість охорони є доступною для більшості громадян України. У нас є, в тому числі і зручна розстрочка строком на чотири місяці.

Від чого залежить вартість пультової охорони в Рівному?

Ціни на пультову охорону залежать від складу і комплектації сигналізації. Основні фактори, що впливають на ціну:

 • Модель сигналізації Ajax.
 • Комплектація – стандартний комплект або розширені набори.
 • Кількість датчиків і їх різновиди.
 • Додаткові послуги – тривожна кнопка, GPS-трекери і інші.

Пультова охорона від компанії “Шериф” популярна і цінується серед клієнтів.

Ціни на охоронні послуги в компанії “Шериф” доступні різним категоріям громадян. Гнучкі умови дозволяють встановлювати сигналізацію на об’єкти українців, які мають середній достаток, що додає впевненості в безпеці.

Установка охоронної сигналізації в Рівному

Охоронна сигналізація Рівне допомагає запобігти злочинам проти громадян і їх майна. Фахівці нашої компанії виїжджають на об’єкт і проводять аудит, щоб правильно підібрати потрібний комплект і обладнання.

Установка охоронних систем в Рівному не займе багато часу. Наші фахівці зроблять все швидко, в найкоротші терміни, у зручний для вас час. Недарма нам довіряє вже понад 25 000 сімей на території всієї України.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкту для охорони

Охорона квартир в Рівному

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але оптимальний варіант – це пультова охорона квартир.

Пультова охорона будинку в Рівному

Пультова охорона заміського будинку передбачає установку сигналізації і систем безпеки, таких як датчики руху, удару, світла і витоку води, і підключення цих систем до пульта, розташованого на території охоронної компанії

Охорона офісів та інших об’єктів в Рівному

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку системи контролю доступу, провідної чи бездротової сигналізації і датчиків, і підключення системи безпеки до пульта охоронної компанії

Пожежна сигналізація в Рівному

Пожежна сигналізація – важлива складова будь-якої системи безпеки. Таке обладнання обов’язково повинно бути встановлено в громадських закладах і місцях великого скупчення людей.

Вас зацікавила охорона від компанії “Шериф”?
Замовити
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.