пультовая охрана в місті Одеса

Пультова охорона в Одесі від компанії Шериф

Безпека – головна складова життєдіяльності людини

Безпека – головна складова життєдіяльності людини. Десятки охоронних фірм в Одесі готові надати свої послуги. Але довіряти своє життя і майно першій-ліпшій службі не варто. Вибирати потрібно виключно професіоналів, які позитивно зарекомендували себе на ринку охоронних послуг. Агентство охорони «Шериф» – саме та компанія, яка гарантує максимальний рівень захисту приватних і державних об’єктів, приватних осіб та їх особистого майна. Послуга “Охорона об’єктів в Одесі” від «Шериф» включає в себе:

 • цілодобове спостереження за об’єктом, що охороняється;
 • терміновий виїзд групи швидкого реагування на сигнал, який надходить на пульт оператора;
 • обстеження приміщень на наявність проникнення злодіїв або порушення цілісності матеріальних цінностей клієнта;
 • оперативне затримання злочинців;
 • матеріальну відповідальність охоронної фірми перед клієнтами.

Багаторічний досвід роботи компанії дозволяє нашим співробітникам підбирати варіанти пультової охорони, які оптимально підійдуть клієнту по співвідношенню ціни і якості.

5 причин, щоб вибрати “Шериф” для захисту вашого майна

«Шериф» – це охорона нового покоління. За роки роботи у нас з’явився безцінний досвід і розуміння того, як забезпечити максимальний захист своїх клієнтів та їхнього майна. Наше охоронне агентство має бездоганну репутацію і велику кількість позитивних відгуків про свою діяльність. Є безліч причин, чому свою безпеку краще довірити саме нам. Основні з них:

 • Ми надаємо послуги охорони найвищого рівня. У фірми в штаті тільки висококваліфіковані співробітники, які пройшли спеціальну підготовку.
 • Особистий автопарк. У разі сигналу, на об’єкт виїжджає група швидкого реагування протягом 5-8 хвилин.
 • Вартість послуг охоронного агентства найнижча в місті. До кожного клієнта тут індивідуальний підхід, і вартість роботи розраховується в кожному конкретному випадку.
 • Нове сучасне обладнання здатне забезпечити максимальний захист об’єктів і приватних осіб.
 • Приватна охоронна компанія несе повну матеріальну відповідальність за об’єкт, що охороняється, і в разі нанесення шкоди майну, сплачує неустойку.
 • Ми пропонуємо послуги охорони в Одесі та області й гарантуємо абсолютну безпеку.

Пультова охорона об’єктів від “Шериф” – що це і скільки коштує?

Пультова охорона об’єктів – оптимальний варіант безпеки і захисту майна. Наше підприємство може забезпечити найякісніші послуги пультової охорони в Одесі та області. Серед усіх способів охорони приміщень такий вид охорони вважається найбільш надійним.

Суть пультової охорони полягає в цілому комплексі заходів, спрямованих на захист будинків, офісів, громадських закладів та інших об’єктів від небажаного впливу третіх осіб. На території приміщення, що охороняється, встановлюються датчики, які приєднуються до системного пульта, куди надходить сигнал. Передача даних йде по gsm-каналу. Такий спосіб гарантує безпеку і всебічне спостереження за об’єктом. Від чого залежить вид пультової охорони:

 • відстань між точкою захисту і центром управління;
 • кількості «незручних місць» на території;
 • щільність і завантаженість території;
 • побажання і фінансові можливості замовника.

Ціна пультової охорони також розраховується індивідуально в кожному окремо взятому випадку і залежить від багатьох факторів.

Установка охоронних систем в Одесі

Якісні охоронні сигналізації в Одесі представляють багато фірм. Ми рекомендуємо звертатися тільки до професіоналів. Компанія «Шериф» проводить монтаж охоронної сигналізації в Одесі з подальшими послугами швидко, надійно і за доступними цінами. Нам можна довірити будь-який об’єкт і перестати хвилюватися про його захист.

Клієнт звертається до нашої служби, на сайті залишає заявку на установку охоронної сигналізації в Одесі або області. Наші співробітники виїжджають на об’єкт і обирають оптимальний варіант захисту, який найбільше підходить під особливості приміщення, що охороняється. Агентство пропонує клієнту тільки перевірені системи від кращих світових виробників за доступними цінами.

оберіть тип об'єкту для охорони

 • Охорона квартир в Одесі від компанії Шериф Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.
  від 349 в місяць
 • Пультова охорона приватного будинку (Одеса) від компанії Шериф Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи.
  від 449 в місяць
 • Охорона офісів та інших комерційних об’єктів (Одеса) від компанії Шериф Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом
  від 459 в місяць