пультовая охрана в місті Кривий Ріг

Пультова охорона (Кривий Ріг) від компанії «Шериф»

Пультова охорона – найнадійніший спосіб убезпечити будь-яке приміщення або об’єкт. Її замовляють для квартири, приватних будинків, адміністративних і громадських будівель, офісів, магазинів, ресторанів і виробництв

Пультова охорона – найнадійніший спосіб убезпечити будь-яке приміщення або об’єкт. Її замовляють для квартири, приватних будинків, адміністративних і громадських будівель, офісів, магазинів, ресторанів і виробництв. Пультова охорона передбачає комплекс обладнання та заходів, які націлені на збереження майна і нерухомості. Зазвичай це установка сигналізації, датчиків руху і ударів, які підключаються до пульта, розташованого на території охоронної фірми.

Якщо спрацьовує датчик і сигналізація, на пульт надходить сповіщення про подію, і охоронні фірми Кривого Рогу висилають на об’єкт групу швидкого реагування. Від надходження сигналу до виїзду групи зазвичай проходить не більше 40 секунд.

Професійна охорона (Кривий Ріг) від компанії «Шериф» – це ефективний метод, який забезпечує повну безпеку.

Послуги охорони у Кривому Розі від компанії «Шериф» охоплюють об’єкти будь-якого масштабу і специфіки дій. У числі послуг також є фізична охорона і установка обладнання.

Чому обирають «Шериф»

Охоронна фірма «Шериф» – одна з найбільших в Україні. Вже 4 роки поспіль компанія отримує нагороду «Вибір року» України і по праву вважається однією з кращих в країні. Більше 24 000 клієнтів довіряють нам, при цьому вартість охорони від «Шериф» залишається доступною – будь-якому клієнту підберуть відповідний пакет, виходячи з його потреб та можливостей.

Головні причини, чому звертаються до нас:

В автопарку компанії понад 50 автомобілів, половина з них задіяна в пультовій охороні.

Послуги охоронного агентства підходять приватним особам і бізнесу будь-якого розміру, завдяки індивідуальній системі вибору послуг та обладнання.

Інформація від оператора до групи реагування передається за 30-40 секунд, на об’єкт група приїжджає протягом 8 хвилин.

У фірми хороша матеріальна база, використовуються сучасні технології та обладнання.

Все обладнання тестується, в «Шериф» є відділ розробки. Інженери не тільки перевіряють техніку, а й вдосконалюють її.

Передбачено страхування: якщо група не приїхала за 8 хвилин, і зловмисники встигли нанести шкоду, компанія його компенсує в розмірі, зазначеному в договорі.

Служба охорони в Кривому Розі гарантує найкраще співвідношення ціна-якості в сфері послуг безпеки.

Скільки коштує пультова охорона «Шериф»

Вартість послуг можна подивитися в спеціальному розділі сайту, для прикладу, в охоронній фірмі ви можете замовити захист за ціною від 350 грн / міс. Ціни на пультову охорону залишаються доступними широкому класу людей, також доступна послуга оплати в розстрочку.

Підключення до пульта квартири або будинку обійдеться мінімум в 349 грн / міс, приватного будинку – від 449 грн. Для кафе і ресторанів ціна трохи вище, в місяць потрібно платити від 599 грн.

У базовий комплект входить:

Комплект сучасної сигналізації бездротового типу.

Установка устаткування і підключення до пульту.

Цілодобова охорона квартири або будинку.

Виїзд групи швидкого реагування при необхідності.

Вартість обладнання не входить в зазначені пакети, комплекти підбираються окремо. Устаткування можна замовити в розстрочку на 4 місяці, без переплат.

Вартість пультової охорони уточнюйте додатково для вашого бізнесу або будинку, вона визначається індивідуально. Важливо своєчасно платити за послуги, в іншому випадку компанія може в односторонньому порядку розірвати контракт.

Яке обладнання пропонує «Шериф»

Одна з переваг компанії – сильна матеріальна база. Використовуються кращі охоронні системи у Кривому Розі – «Аякс», які зарекомендували себе як надійне обладнання. Аякс – це найсучасніший вид бездротової сигналізації, комплект також включає в себе необхідні датчики.

Ця система миттєво передає сигнал, зона дії досягає 2 км. При цьому, частота передачі сигналу постійно змінюється, тому зловмисники не можуть перехопити або придушити його. Якщо система помітить втручання, то змінить частоту сигналу. Завдяки цьому досягається більш високий рівень безпеки.

Також на базі «Шериф» є технічна лабораторія, в якій тестується і розробляється програмне забезпечення для обладнання безпеки.

Установка сигналізації у Кривому Розі – гарантія вашої захисту. Звертайтеся, щоб підібрати відповідне обладнання.