appartment's model

Охорона квартир у Білій Церкві від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування понад 100 екіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 4 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини:

  в кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.

 • Монтаж додаткового обладнання:

  монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.

 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування:

  наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.

 • Договір матеріальної відповідальності:

  ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.

 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика:

  у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення

 • Комплексний захист від проникнення:

  сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.

 • Пакет: Охорона квартири в Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку до 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

  • Від

   349

   грн/місяць

 • Пакет: Бездротова охорона квартири | AJAX + SHERIFF

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8399

   грн

  • Абонплата

   349

   грн/місяць

 • Пакет: Охорона квартири | AJAX користування + SHERIFF АКЦІЯ

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Монтаж/налаштування

   1499

   грн

  • Абонплата

   449

   грн/місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Охорона квартир в Білій Церкві від компанії «Шериф»

Для організації безпеки квартир необхідно використовувати комплексний підхід. У цьому питанні не можна обмежитися заміною дверей і вікон (хоча ці методи теж можуть бути ефективними). Особливо потрібна сигналізація в квартиру тим, хто часто в роз’їздах. Ви можете попросити сусідів наглядати за житлом, але це дуже невелика гарантія безпеки.

Пультова охорона квартир в Білій Церкві – найпопулярніша послуга, так як вона забезпечує повноцінну безпеку житла. Пультова охорона має на увазі установку спеціально підібраного комплекту обладнання, монтаж сигналізації та підключення системи до пульту охоронної фірми.

В цьому випадку, при спрацьовуванні датчиків включається сигналізація, яка передає інформацію про подію на пульт. Далі диспетчер протягом 30 секунд викликає на об’єкт групи швидкого реагування. Група перебуває не пізніше, ніж через 4-7 хвилин після дзвінка.

Що входить в послуги охорони квартири

Ми рекомендуємо поставити квартиру на охорону в Білій Церкві всім, хто часто буває в від’їзди або живе в невдалому районі.

Послуга включає в себе:

 • Вибір і установку устаткування. Це датчики (руху, удару, світла), і сигналізація як головний пристрій;
 • Установка додаткового обладнання, такого як система відеоспостереження і пожежна сигналізація;
 • Цілодобова охорона об’єкту за допомогою технічних засобів;
 • Виїзд групи швидкого реагування при спрацюванні сигналізації або тривожної кнопки;
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Фахівці завжди проводять ремонт і налаштування системи;
 • Договір матеріальної відповідальності. Компанія гарантує компенсацію, якщо група не прибула на місце в норматив і клієнт зазнав збитків. Сума компенсації може досягати 100 000 гривень;
 • СМС-повідомлення про спрацювання датчиків, яке приходить на телефон власника;

Охоронна сигналізація квартир в Білій Церкві вибирається з величезного асортименту пристроїв, тому фахівці знаходять для кожного оптимальний варіант.

Чому варто довірити ваше житло компанії «Шериф»

Агентство є одним з найбільших в Україні і готове запропонувати кращі сучасні рішення за доступною ціною. Охорона квартир в Білій Церкві – основний напрямок діяльності фахівців.

Головні переваги охоронного агентства «Шериф» наступні:

 • Особистий сучасний автопарк, завдяки чому оперативна група завжди вчасно прибуває наоб’єкт;
 • Особистий, автономний пульт охорони для клієнтів компанії«Шериф»;
 • Великий вибір послуг;
 • Комфортні ціни, можливість платити в розстрочку;
 • Найсучасніша і оновлена сигналізація для квартири в Білій Церкві;
 • Гарантія виплат у разі, якщо з вини компанії був принесений збиток;
 • Суворі нормативи: диспетчер повинен передати інформацію за 30 секунд, група повинна бути на місці протягом 7 хвилин. Це можливо завдяки злагодженій роботі.

Уже тисяч сімей зважилися встановити сигналізацію в квартирі в Білій Церкві,і число клієнтів постійно зростає. Компанія регулярно підвищує професіоналізм співробітників і переглядає технології, щоб пропонувати найновіші рішення для вашої безпеки.

Сигналізація в квартиру в Білій Церкві – ціни і гарантії «Шерифа»

Політика компанії зводиться до того, щоб надавати якісні послуги недорого. Ціна охорони квартир в Білій Церкві починається від 349 гривень за місяць. У вартість включено цілодобове спостереження і виїзд оперативної групи за викликом. Додатково сплачується установка обладнання, але на цю послугу можна оформити розстрочку на термін до 6 місяців. Ціна установки сигналізації в квартирі в Білій Церкві становить від 5699 гривень.

Компанія розуміє свою відповідальність, тому нагадує, що за будь-які збитки, що виник з нашої вини, ми компенсуємо суму до 100 000 гривень.