Блог

30.09.21
Sheriff blog

Мені часто ставлять запитання з приводу того, що ж краще підходить для безпеки: охоронна сигналізація чи система відеоспостереження? В ідеалі — і те і інше. Проте, буває, стоїть питання вибору, адже не вистачає грошей чи не хочеться ускладнювати систему безпеки. Саме тому давайте сьогодні розберемося з плюсами та мінусами кожного метода. 

1. Відеоспостереження.

Плюси:

– невисока вартість (можна замовити відеоспостереження з АліЕкспрес)

– установка відеонагляду займає мало часу

– можна підключити відеоспостереження до смартфона чи комп’ютера для зручності відслідкування ситуації, коли вас немає вдома

у випадку пограбування у вас будуть докази, які ви зможете передати в поліцію.

Мінуси:

– система відеоспостереження не врятує вас від грабіжника

– злочинець може зламати камери відеоспостереження.

Як бачимо, система відеонагляду має більше плюсів ніж мінусів, проте вона не врятує вас від пограбування, а лише стане інструментом для ідентифікації злочинця.

2. Охоронна сигналізація для дому.

Плюси:

– звукова сирена, яку чутно в радіусі 100 метрів

– доступна вартість і можливість підключення сигналізації до охоронної фірми (ціна щомісячної платні за охорону не перевищує вартість середнього обіду в хорошому ресторані)

– оперативне реагування у випадку спроби пограбування (екіпаж прибуває за вашою адресою протягом часу до 10 хвилин, після надходження сигналу тривоги на пульт), за умови, якщо систему сигналізації підключено до пультової охорони.

Мінуси:

– єдиним мінусом є те, що сама по собі система сигналізації не дає гарантії запобігання пограбуванню, якщо вона не підключена до пульта охоронної компанії. Максимум, що вона може зробити — налякати злочинця сиреною.

Підбиваючи підсумки варто сказати, що кожен із методів охорони може добре справлятися з поставленою йому задачею. Проте в обох випадках дуже важливим є підключення до пульту охоронної компанії. У випадку відеоспостереження завжди краще за все, аби була спеціальна людина, яка постійно моніторить те, що відбувається, і може відреагувати на підозрілі дії. У випадку з охоронною сигналізацією, варто підключити її до пульта, аби на сигнал тривоги приїхала охорона.

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Боротьба з рейдерством: план дій та інноваційні послуги для бізнесу.

  Не зважаючи на зусилля поліції та покращення законодавства, рейдерство все ще залишається серйозною проблемою для українського бізнесу. Кожного року в Україн...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.16
  Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 3)

  Як найкраще організувати охорону об’єкта

  Далі фахівці охоронної компанії беруться за аналіз всіляких ризикових ситуацій на об’єкті. Розглянемо найбіл...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.11.07
  Встановити надійну охорону на авто швидше, ніж пройти техогляд

  Встановити надійну охорону на авто швидше, ніж пройти техогляд

  16 серпня холдинг “Шериф” провів семінар для власників СТО по автобезпеці. Учасники ді...

  Детальніше