Новости
Как уберечь квартиру от кражи? 5 советов от эксперта
Одним из самых распространенных видов краж во всем мире являются квартирные кражи, и Украина – не исключение. По статистике только за прошлый год в Украине зарегистрировано более 48 тысяч ограблений квартир, и эта цифра растет. О том, как обезопасить свои квартиры и дома от краж и обеспечить спокойный сон себе и близким, рассказывает эксперт рынка безопасности, основатель холдинга «Шериф» Дмитрий Стрижов.
Росту статистики квартирных краж есть логическое объяснение. В первую очередь, это сложная социально-экономическая ситуация в стране, которая иногда толкает на преступление из-за нехватки средств к существованию. Вторая причина – слабая профилактика совершения преступлений и низкая раскрываемость со стороны правоохранительных органов, вызванные низкими зарплатами, утечкой кадров из правоохранительной системы в том числе и из-за люстрации. Третья причина – в нашей стране легко сбыть краденное. И четвертая – самая распространённая – наши граждане очень беспечны, считая, что именно их кража не коснется.
Если грубо обобщить, то можно выделить два типа квартирных краж:
1. Кража без предварительной подготовки, в том числе и рывковая
2. Кража с предварительной подготовкой, в том числе по наводке.
В первом варианте преступники действуют спонтанно. Таким видом краж обычно промышляют грабители низкой квалификации, которые оценивают внешне первую попавшуюся квартиру и, если понимают, что проникнуть в неё не составляет труда, берутся за дело. Внутри жилья эти домушники проводят до 20 минут в поисках ценных вещей, если их ничего не спугнет раньше, а после скрываются с награбленным.
Второй вид краж более опасный, потому что здесь действуют профессионалы своего дела. Вор точно знает, что внутри есть ценности, как защищено жилье, когда хозяев не бывает дома. Это, как правило, преступники с опытом, которые могут в случае форс-мажора навредить тем, кто застанет их на месте преступления.
И в первом, и во втором случае ситуацию с печальными последствиями можно предотвратить, если отнестись к этому ответственно. Давайте рассмотрим, как можно защитить своё имущество, чтобы у преступников не было шансов:
1. Установка бронированных дверей и противовзломных окон с решетками
Этот вид защиты не убережет вас от ограбления на 100%, но если принять дополнительные меры, о которых мы расскажем дальше, то можно иметь все шансы не быть ограбленным. Кстати, очень важно, чтобы более «серьезная» и сложная для взлома дверь была второй, а не первой.
2. Качественные замки на дверях
Какой бы хорошей не была дверь, это ничего не стоит, если она идет в комплекте со слабым замком. К сожалению, большинство замков на нашем рынке являются именно такими и взламываются за 2-3 минуты. Самым надежным замком считается биометрический, для открытия которого потребуются отпечатки пальцев. Есть также скрытые замки, в которых ключом будет мобильное приложение.
3. Сейфы
Если вы думаете, что, сохраните свои ценности, спрятав их в самых неожиданных местах, таких как в одежде, в сливном бачке, под плинтусом, то хочу вас огорчить. Воры уже давно знают все эти «нычки» и найти их не составит труда. Ценности лучше хранить в сейфе, но с условием, что он прикручен хотя бы к двум поверхностям и его нельзя просто вырвать и вынести с собой. Сейф также должно быть сложно открыть. По статистике многие даже не меняют стандартный шифр на сейфе, когда его покупают. Не допускайте этой ошибки и подберите сложную комбинацию.
4. Видеонаблюдение
Это, конечно, не метод активной защиты от проникновения, но он поможет узнать, если домушники активно начали присматриваться к квартире и предупредить ограбление, приняв необходимые меры. К тому же, если кража все же произошла, видео с камер будет хорошим доказательством в полиции и страховой компании.
5. Охранная сигнализация
Именно сигнализация в квартиру – это самый надежный метод защиты квартиры от грабителей. Пока дополнительные средства удерживают на себе фокус внимания преступника, не давая вынести ценности за секунды, группа быстрого реагирования прибывает на задержание, изымает украденное, ждет хозяев для проверки ущерба и передает задержанного полиции.
Выбирая компанию, которая предоставляет услуги охраны обращайте внимание на ее опыт на рынке, а также на количество групп реагирования и скорость прибытия. Вы заинтересованы, чтобы охрана задержала преступника, пока он еще на месте — потому чем выше показатель скорости, тем лучше.
Мы в охранном холдинге «Шериф» гарантируем время прибытия от 1 до 8 минут и являемся лидером в Украине. Именно поэтому нам доверили свою безопасность более 30 тысяч семей. Наши бойцы спецназа сделают все, чтобы ваше имущество не досталось грабителям.
Помните, что охрана квартир, пожарная сигнализация и видеонаблюдение – залог вашего спокойного сна и уверенности в будущем.
Берегите свое жилье и живите без тревог!
Як вберегти квартиру від крадіжки? 5 порад від експерта
Одним з найпоширеніших видів крадіжок у всьому світі є квартирні крадіжки, і Україна – не виняток. За статистикою, тільки за минулий рік в Україні зареєстровано понад 48 тисяч пограбувань квартир, і ця цифра зростає. Про те, як убезпечити свої квартири і будинки від крадіжок і забезпечити спокійний сон собі і близьким, розповідає експерт ринку безпеки, засновник холдингу «Шериф» Дмитро Стрижов.
Зростанню статистики квартирних крадіжок є логічне пояснення. По-перше, це складна соціально-економічна ситуація в країні, яка іноді штовхає люде й на злочин через брак коштів для існування. Друга причина – слабка профілактика скоєння злочинів і низьке розкриття їх правоохоронними органами, спричинені низькими зарплатами, витоком кадрів з правоохоронної системи зокрема через люстрацію. Третя причина – в нашій країні легко збути крадене. І четверта – найпоширеніша – наші громадяни дуже безтурботні та вважать, що саме їх омине крадіжка.
Якщо узагальнити, то можна виділити два типи квартирних крадіжок:
1. Крадіжка без попередньої підготовки, включно з ривковою
2. Крадіжка з попередньою підготовкою, також за наводкою.
У першому випадку злочинці діють спонтанно. Таким видом крадіжок зазвичай займаються грабіжники низької кваліфікації, які оцінюють ззовні першу-ліпшу квартиру і, якщо розуміють, що проникнути в неї нескладно, беруться за справу. Всередині житла ці домушники проводять до 20 хвилин у пошуках цінних речей, якщо їх нічого не злякає раніше, а опісля тікають з награбованим.
Другий вид крадіжок більш небезпечний, тому що тут діють професіонали своєї справи. Злодій точно знає, що всередині є цінності, як захищене житло, коли господарів не буває вдома. Це, як правило, злочинці з досвідом, які можуть у форс-мажорних обставинах нашкодити тим, хто застане їх на місці злочину.
І в першому, і в другому випадку ситуації із сумними наслідками можна запобігти, якщо поставитися до цього відповідально. Розгляньмо, як можна захистити своє майно, щоб у злочинців не було шансів:
1. Установка броньованих дверей і протизламних вікон з ґратами
Цей вид захисту не вбереже вас від пограбування на 100%, але якщо вжити додаткових заходів, про які ми розповімо далі, то цілком можливо униктути пограбування. До речі, дуже важливо, щоб «серйозніші» і складніші для злому двері були другими, а не першими.
2. Якісні замки на дверях
Якими б гарними не були двері, це марно, якщо вони укомплектовані слабким замком. На жаль, більшість замків на нашому ринку є саме такими і зламуються за 2-3 хвилини. Найбільш надійним замком вважається біометричний, для відкриття якого будуть потрібні відбитки пальців. Є також приховані замки, ключем до яких буде мобільний додаток.
3. Сейфи
Якщо ви думаєте, що, збережете свої цінності, сховавши їх у найнесподіваніших місцях – в одязі, в зливному бачку, під плінтусом, – то хочу вас засмутити. Злодії вже давно знають всі ці «нички» і знайти їх не буде складно. Цінності краще зберігати в сейфі, але за умови, що він прикручений хоча б до двох поверхонь і його не можна просто вирвати і винести з собою. Сейф також має бути складно відкрити. За статистикою, при купівлі багато хто навіть не змінює стандартний шифр на сейфі. Не припускайтеся цієї помилки і підберіть складну комбінацію.
4. Відеоспостереження
Це, звичайно, не метод активного захисту від проникнення, але саме відеоспостереження допоможе дізнатися, якщо домушники активно почали придивлятися до квартири і попередити пограбування, вживши необхідних заходів. До того ж, якщо крадіжка все ж сталася, відео з камер буде хорошим доказом для поліції і страхової компанії.
5. Охоронна сигналізація
Сигналізація в квартиру – це найнадійніший метод захисту квартири від грабіжників. Поки додаткові засоби утримують на собі фокус уваги злочинця, не даючи винести цінності за секунди, група швидкого реагування прибуває на затримання, вилучає вкрадене, чекає на господарів для перевірки та оцінки збитків і передає затриманого поліції.
Вибираючи компанію, яка надає послуги охорони звертайте увагу на її досвід на ринку, а також на кількість груп реагування та швидкість прибуття. Адже ви зацікавлені у тому, щоб охорона затримала злочинця, поки він ще на місці. Тож що вищий показник швидкості, то краще.
Ми в охоронному холдингу «Шериф» гарантуємо час прибуття від 1 до 8 хвилин і є лідером в Україні. Саме тому нам довірили свою безпеку понад 30 тисяч сімей. Наші бійці спецназу зроблять усе, щоб ваше майно не дісталося грабіжникам.
Пам’ятайте, що охорона квартир, пожежна сигналізація і відеоспостереження — запорука вашого спокійного сну і впевненості в майбутньому.
Бережіть своє житло і живіть без тривог!
- Послуга «Охорона Квартири»
Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.