Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

В Україні зріс попит на детективні послуги

В сучасних реаліях нестабільної економічної ситуації і жорсткої конкуренції зростає попит на детективні послуги від приватних агентств. Перед тим як здійснити операцію з майбутнім партнерами, бізнесмени просять сищиків впроваджуватися до контрагентів і перевіряти їх на благонадійність. Такі заходи необхідні що б перестрахуватися, зібрати якомога більше інформації і мати можливість для маневрів.

Багатьом керівникам доводиться звертатися до приватних детективних агентств, оскільки дуже часто штатним фахівцям з безпеки не вистачає інформації та доступу до баз даних, які є у детективних агентств. До того ж дуже часто керівники відділів безпеки є колишніми співробітниками правоохоронних органів і звикли вирішувати питання підняттям трубки.

Технології розвиваються і з’являються більш ефективні підходи в конкурентній розвідці. За останній час зросла кількість звернень від представників бізнесу.

«Постійно перевіряють контрагентів на благонадійність – відсівають фіктивні компанії, з боргами, з проблемними засновниками, перевіряють на предмет кумівства, ігор на тендерах і т.д.», – розповідає експерт з детективним послуг.

Згодні з ним і його колеги, які відзначають, що такі послуги цікаві як малому, так і великому бізнесу. Але для великого бізнесу цікавіше повна перевірка контрагентів з впровадженням. Але самі ж компанії відмовляються від такої послуги через дорожнечу і тривалого за часом виконання.

«Найбільший відсоток звернень йде від постійних клієнтів з якими співпрацюємо тривалий час. Але є і нові, від тих, хто постраждав від будь-яких дій ззовні або всередині компанії – це відноситься до українських компаній. А ось компанії з-за кордону і зовсім ніколи не будуть працювати з іноземними партнерами поки їх не перевірять. Перевіряють навіть топ-менеджерів », – розповідає експерт.

Вся інформація знаходиться у відкритих джерелах, однак, щоб зібрати її і проаналізувати необхідна певна кваліфікація. Дуже часто сищикам доводиться працювати за місцем і використовувати методи розшукової діяльності.

Як правило, така інформація необхідна замовникам на вчора, тому збирати її необхідно оперативно, в максимально стислі терміни.

«Звернення і їх географія дуже різноманітні від дрібних торговців канцелярських товарів до директорів великих холдингів і компаній зі світовим ім’ям. Правда проблеми і завдання у них трохи відрізняються. Але це не означає, що підприємець ставить завдання простіше, ніж власник холдингу, все залежить від ситуації », – зазначив експерт.

Прорахунок вартості послуг детективів проводиться індивідуально і не змінюється незалежно від курсу валют або інфляції.

Ціна на такі послуги стартує від $ 1 тис. І залежить від масштабу, терміновості і кількості заходів, які необхідно провести.

детективные услуги
icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon