0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

В Україні зріс попит на детективні послуги

В сучасних реаліях нестабільної економічної ситуації і жорсткої конкуренції зростає попит на детективні послуги від приватних агентств. Перед тим як здійснити операцію з майбутнім партнерами, бізнесмени просять сищиків впроваджуватися до контрагентів і перевіряти їх на благонадійність. Такі заходи необхідні що б перестрахуватися, зібрати якомога більше інформації і мати можливість для маневрів.

Багатьом керівникам доводиться звертатися до приватних детективних агентств, оскільки дуже часто штатним фахівцям з безпеки не вистачає інформації та доступу до баз даних, які є у детективних агентств. До того ж дуже часто керівники відділів безпеки є колишніми співробітниками правоохоронних органів і звикли вирішувати питання підняттям трубки.

Технології розвиваються і з’являються більш ефективні підходи в конкурентній розвідці. За останній час зросла кількість звернень від представників бізнесу.

«Постійно перевіряють контрагентів на благонадійність – відсівають фіктивні компанії, з боргами, з проблемними засновниками, перевіряють на предмет кумівства, ігор на тендерах і т.д.», – розповідає експерт з детективним послуг.

Згодні з ним і його колеги, які відзначають, що такі послуги цікаві як малому, так і великому бізнесу. Але для великого бізнесу цікавіше повна перевірка контрагентів з впровадженням. Але самі ж компанії відмовляються від такої послуги через дорожнечу і тривалого за часом виконання.

«Найбільший відсоток звернень йде від постійних клієнтів з якими співпрацюємо тривалий час. Але є і нові, від тих, хто постраждав від будь-яких дій ззовні або всередині компанії – це відноситься до українських компаній. А ось компанії з-за кордону і зовсім ніколи не будуть працювати з іноземними партнерами поки їх не перевірять. Перевіряють навіть топ-менеджерів », – розповідає експерт.

Вся інформація знаходиться у відкритих джерелах, однак, щоб зібрати її і проаналізувати необхідна певна кваліфікація. Дуже часто сищикам доводиться працювати за місцем і використовувати методи розшукової діяльності.

Як правило, така інформація необхідна замовникам на вчора, тому збирати її необхідно оперативно, в максимально стислі терміни.

«Звернення і їх географія дуже різноманітні від дрібних торговців канцелярських товарів до директорів великих холдингів і компаній зі світовим ім’ям. Правда проблеми і завдання у них трохи відрізняються. Але це не означає, що підприємець ставить завдання простіше, ніж власник холдингу, все залежить від ситуації », – зазначив експерт.

Прорахунок вартості послуг детективів проводиться індивідуально і не змінюється незалежно від курсу валют або інфляції.

Ціна на такі послуги стартує від $ 1 тис. І залежить від масштабу, терміновості і кількості заходів, які необхідно провести.

детективные услуги
icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

АКЦІЯ | Бездротова система “під ключ” за 4300 грн

Запускаємо акцію на бездротову охоронну систему МАКС: охоронне обладнання + монтаж + пусконалагоджувальні роботи = 4 300 грн. “Шериф” робить безпеку доступною кожному та пропонує підключення сигналізації для дому за ціною, яка не має аналогів на охоронному ринку. Можете перевірити та зрозуміти, що цей варіант заощадить вашому сімейному бюджету в середньому 30% у порівнянні з […]

Сигналізація AJAX від Шериф: Отримайте безкоштовно кращу систему безпеки!

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО 31.10.18! Сигналізація AJAX визнана кращим охоронним обладнанням в Європі! Замовляючи охорону житла в ШЕРИФ ви отримуєте його безкоштовно! Без жартів і прихованих умов — ви підключаєте сигналізацію, а ми надаємо в користування бездротове обладнання AJAX – БЕЗКОШТОВНО. AJAX і ШЕРИФ охоронятимуть оселю від злодіїв, пожежі та затоплення, поки ви будете поза домом. І […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon