Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

“Шериф “завжди на варті вашої безпеки

У продовження нашої рубрики «Пограбування квартир», Холдинг охоронних підприємств “ШЕРИФ”, ще раз змусить Вас задуматися, чи достатньо ви захистили своє житло, щоб потім не було боляче за безглуздо зникле майно, розглянемо ваші вікна. Минулого разу ми розглядали двері, розповідали про методи, ситуації та способи захисту від злочинців. Також говорили про корисні звички щодо забезпечення безпеки будинку і як поводити себе в стресових ситуаціях, що робити, якщо ви застали злочинця у себе вдома або зустріли його в під’їзді.

Окна-шериф-2

Як можна захистити вікно? Адже його легко розбити, видавити, вирізати склорізом, це найбільш вразливе місце будь-якого приміщення.

Наші практичні поради допоможуть вам зробити правильний вибір і правильно убезпечити себе.

1. Ґрати на вікна. Їх є безліч, все залежить від вашого бюджету. Але для вікон, балконів, лоджій до третього поверху і останнього поверху встановлювати решітки просто необхідно. Вийдіть з будинку, оцініть відстань від ваших вікон або балкона до дерева, водостічної труби або пожежної драбини.

2. Після встановлення грат на вікна у вас все одно не буде 100 відсоткової гарантії проти злому. Для цього на вікна встановлюються спеціальні датчики на відкриття та на розбиття скла. Найкраще встановити пультову охоронну сигналізацію, яка включає в себе датчики дверей та вікна, встановлюють датчики руху, така сигналізація розташовуються по периметру приміщення.

Основні елементи сигналізації служать датчики, такі як: інфрачервоні пасивні датчики руху; акустичні датчики; датчики розбиття скла; магнітоконтактні датчики; інфрачервоні променеві активні; поверхневі вібраційні та п’єзоелектричні, які блокують канали проникнення в приміщення шляхом пролому стіни, двері чи вікна;

Для захисту від проникнення в приміщення через металопластикові вікна найчастіше використовуються датчики руйнування скла, вібро- датчики і магнітоконтактні датчики.

Датчики руйнування скла або датчик розбиття скла:

Датчик реєструє два сигналу (звук розбитого скла на вікні і одночасно звук удару по склу) з інтервалом не більше ніж в проміжку 160 мс. І відразу передають сигнал ТРИВОГА на пульт охоронної компанії.

Вібро- датчики або датчик вібрації вікна:

Відрізняються низькою ціною і високим рівнем помилкових спрацьовувань. Застосовуються в системах сигналізації для автомобілів. Вібро-датчики дуже чутливі і реагують на вібрацію скла і на удари.

Магнітоконтактні датчики:

Це одні з найбільш доступних за ціною датчиків, які встановлюють як на двері так і на вікна. Вони можуть бути як зовнішні, так і внутрішні, використовуються для прихованої установки на вікна. Для збільшення надійності системи захисту, такі датчики встановлюються парами.

Але для надійної та правильної роботи охоронної системи вибір та встановлення елементів захисту повинні проводитись кваліфікованими та досвідченими фахівцями.

Фахівці холдингу охоронних підприємств «ШЕРИФ» допоможуть вам зорієнтуватися і вибрати відповідну для ваших умов техніку, служба підтримки встановить обладнання протягом пару годин, також підключать вас до охоронного пульту. Диспетчер холдингу «Шериф» постійно відстежує стан вашого підключення. Якщо є хоч найменший припущення на порушення, то на пульт надходить сигнал Тривога і інформація миттєво передається мобільній групі, яка патрулює у вашому районі і через лічені хвилини охорона буде у вас під дверима. Обслуговування такої сигналізації холдинг охоронних підприємств “Шериф” пропонує за 6 грн. в день.

3. Штори. Закривайте зсередини вікна щільними шторами або користуйтеся жалюзями. Зараз на українському ринку великий вибір з різноманітним ціновим діапазоном, але при виборі ви повинні пам’ятати про те, що відбувається у вас в будинку, що де стоїть і що де лежить не для зайвих очей.

4. Рама вікна повинна мати підвищену міцність. Краще встановлювати подвійні рами з надійними шпінгалетами.

5. Крім того, що ви захищаєте раму вікна, потрібно захистити і скло. Це можливо зробити за допомогою спеціальної плівки. Розбите і тріснуте скло плівка утримує в рамі, а не розлітається на осколки. Це функція забезпечить захист і буде перекривати вхід зловмисникам.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon