0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

За мною стежать? Коли слід звертатися до приватного детектива

Ми живемо у час, коли інформація є дуже важливим ресурсом. І тому захист персональних даних та іншої інформації є важливим фактором безпеки людини. В Україні все більше охоронних компаній отримують звинувачення за незаконне стеження за людьми. Кожен раз коли ви наймаєте приватного детектива в Києві ви порушуєте і кримінальне законодавство і право на особисту інформацію. Недобропорядні детективні агентства використовують свої ресурси для незаконного збору даних.  Що робити якщо за вами стежать? Розповідаю. 

Якщо вам здається, що за вами стежать, то, можливо, вам не здається. Однак, для початку розберемося, хто зазвичай стає об’єктом незаконного стеження і для кого наймають приватного детектива: 

– політики 

– громадські діячі 

– публічні люди (зірки і блогери) 

– бізнесмени 

– топ-менеджмент великих корпорацій 

– ті, хто у шлюбі або живуть разом з дуже ревнивим партнером 

– свідки злочинів 

– боржники

Коли ви стаєте публічною особою, починаєте володіти інформацією або великими сумами або вибираєте собі ревнивого партнера — ви ризикуєте зіткнутися з тим, що до вас буде приставлений приватний детектив, який намагатиметься отримати від вас інформацію, щоб вас шантажувати.

Чи є рішення?

Звичайно, найпростішою відповіддю було б не вступати в ризиковану діяльність або відносини, проте зазвичай це зовсім не вихід. Інший спосіб — самим найняти охоронну компанію, яка перевірить, чи є за вами стеження.Ця послуга називається «Контрстеження».

Контрстеження — хороший спосіб зламати плани конкурентів, ворогів, фанатиків і колишніх. Ми в «Шериф» реалізуємо її так. Дві групи швидкого реагування (ГБР) постійно патрулюють клієнта і збирають докази того, що за ним йде стеження. Клієнт може обрати сам тривалість патрулювання кількість ГБР. Однак, щоб довести, що за вами стежить приватний детектив в Києві досить всього 3-7 днів.

Після надання доказів «Шериф» також пропонує клієнту способи вирішення проблеми стеження. Щоб патрулювання відбувалося більш грамотно, клієнт повинен розповісти охоронній компанії про свою зайнятість, маршрутах на роботу, додому та інші переміщення, а також про свій розпорядок дня. Звичайно ж, ця інформація суто конфіденційна і не передається третім особам.

Контрстеження допомагає не тільки заспокоїти нерви і зменшити тривожність. Інформація про фінанси, особисте життя, державні і службові таємниці не повинна бути передана комусь сторонньому. Це може нести не тільки проблеми в особистому житті і фінансові труднощі, а й адміністративне і кримінальне покарання.

Тому, якщо ви самі думали найняти приватного детектива — подумайте ще раз. А якщо ж ви думаєте, що за вами стежать, то можливо варто прислухатися до власної параної.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

Вас пограбували?

Сталося лихо, і ви або ваші друзі стали жертвами пограбування, втративши віру в захищеність оселі? Як би цинічно не звучало, але це не дивно – щогодини одна квартира втрачає матеріальні цінності, які зберігалися в ній, а власники приєднуються до числа постраждалих. І ця ситуація не вирішиться сама собою, адже злодії припинять свої діяння, лише коли […]

Як захистити бізнес від рейдерства?

07.02.2019 року в Одесі Спілка Українських Підприємців – СУП організувала захід, на якому експерти із захисту бізнесу розповіли про практичні кейси, поняття та види рейдерства, яквчасно виявити та як запобігти йому! Експертами виступили:1. адвокат Katerina Gupalo, партнер Arzinger law firm2. адвокат Anastasiia Gurska, партнер Клочков&партнеры3. адвокат Виталий Мацелюх, партнер Холдинг Шериф4. Игорь Курочка, керівник відділу навчання youcontrol.com.ua – Ю-Контрол Були розглянуті: практичні кейси протистояння […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon