0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як захистити пластикові вікна від злому?

Близько 30% незаконних проникнень в житло, що закінчуються пограбуваннями, відбувається через вікна. Зараз, коли рівень пограбування квартир і так високий, нехтувати безпекою житла і не знати його слабкі місця є неприпустимою розкішшю, адже наслідки пограбування можуть принести значні збитки сімейному бюджету. Тому варто розуміти, де прогалини в захисті вашого помешкання, подбати про їх укріплення і, зокрема, подбати про захист пластикових вікон від злому, поки не трапилась біда і вікно не стало дорогою в дім для грабіжника.

Отож, яким чином можна ззовні відчинити металопластикове вікно:

Віджимають стулку за допомогою викрутки чи інших інструментів. Стулку відтісняють від рами, а потім притискають фурнітуру і відкривають запірний механізм.

Висвердлюють отвір під ручку зовні вікна. Спосіб хоч і шумний, але ефективний. Частіше використовується в приватних будинках, де сусіди не так близько, адже в процесі використовується електродриль.

Розбивають склопакет. Що може бути простіше? Використовується в основному такий метод для здійснення імпульсивних крадіжок і, знову ж таки, у випадках з приватними будинками.

Видавлюють склопакет. За допомогою плоскої викрутки злодії підчіплюють віконний шарнір і видавлюють склопакет. Досить кілька разів сильно натиснути в одному куті склопакета, щоб потім витягнути його повністю.

Тепер розглянемо способи захисту пластикових вікон від злому.

Найпростіший та найефективніший варіант захисту на вікна – металеві решітки. Проблемою може стати їх естетичність та відсутність бажання мешканців житла дивитися на вулицю крізь грати.

Від віджимання стулки використовується протизламна фурнітура, яка міцно притискує до рами стулку і її неможливо підчепити викруткою чи ще чимось.

Від висвердлювання отвору під ручкою допомагає твердосплавна пластина.

Від видавлювання – склопакет потрібно вклеїти в раму спеціальним полімерним клеєм.

Від розбивання склопакета є декілька варіантів захисту вікон:

1) антивандальна плівка – стримує появу наскрізного отвору, побите скло утримується в рамі;

2) скло триплекс – багатошарове скло, що склеєне між собою полімером при високій температурі і тиску, тому його важко пробити;

3) куленепробивне скло – броньоване скло, що використовується в банках, ювелірних магазинах і т.д.

Окремо як спосіб захисту від проникнення в будинок варто відмітити сигналізацію для дому. Додатково до неї можна встановити датчики розбиття вікон, що передадуть сигнал тривоги на пульт охорони і група швидкого реагування приїде на виклик розібратися в причинах. При цьому це єдиний метод, коли на тривогу реагувати мають не власники, сусіди чи випадкові свідки, а використовується професійна допомога.

Як підсумок можна зазначити, що, мабуть, найнадійнішими способами захисту вікон від злому можна назвати металеві решітки та охоронну сигналізацію. Решта варіантів все ж таки ускладнює роботу грабіжникам, але, якщо ціль намічена, і свідки відсутні, то можна прикласти і більше зусиль.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

АКЦІЯ | Бездротова система “під ключ” за 4300 грн

Запускаємо акцію на бездротову охоронну систему МАКС: охоронне обладнання + монтаж + пусконалагоджувальні роботи = 4 300 грн. “Шериф” робить безпеку доступною кожному та пропонує підключення сигналізації для дому за ціною, яка не має аналогів на охоронному ринку. Можете перевірити та зрозуміти, що цей варіант заощадить вашому сімейному бюджету в середньому 30% у порівнянні з […]

Сигналізація AJAX від Шериф: Отримайте безкоштовно кращу систему безпеки!

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО 31.10.18! Сигналізація AJAX визнана кращим охоронним обладнанням в Європі! Замовляючи охорону житла в ШЕРИФ ви отримуєте його безкоштовно! Без жартів і прихованих умов — ви підключаєте сигналізацію, а ми надаємо в користування бездротове обладнання AJAX – БЕЗКОШТОВНО. AJAX і ШЕРИФ охоронятимуть оселю від злодіїв, пожежі та затоплення, поки ви будете поза домом. І […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon