Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як захистити пластикові вікна від злому?

Близько 30% незаконних проникнень в житло, що закінчуються пограбуваннями, відбувається через вікна. Зараз, коли рівень пограбування квартир і так високий, нехтувати безпекою житла і не знати його слабкі місця є неприпустимою розкішшю, адже наслідки пограбування можуть принести значні збитки сімейному бюджету. Тому варто розуміти, де прогалини в захисті вашого помешкання, подбати про їх укріплення і, зокрема, подбати про захист пластикових вікон від злому, поки не трапилась біда і вікно не стало дорогою в дім для грабіжника.

Отож, яким чином можна ззовні відчинити металопластикове вікно:

Віджимають стулку за допомогою викрутки чи інших інструментів. Стулку відтісняють від рами, а потім притискають фурнітуру і відкривають запірний механізм.

Висвердлюють отвір під ручку зовні вікна. Спосіб хоч і шумний, але ефективний. Частіше використовується в приватних будинках, де сусіди не так близько, адже в процесі використовується електродриль.

Розбивають склопакет. Що може бути простіше? Використовується в основному такий метод для здійснення імпульсивних крадіжок і, знову ж таки, у випадках з приватними будинками.

Видавлюють склопакет. За допомогою плоскої викрутки злодії підчіплюють віконний шарнір і видавлюють склопакет. Досить кілька разів сильно натиснути в одному куті склопакета, щоб потім витягнути його повністю.

Тепер розглянемо способи захисту пластикових вікон від злому.

Найпростіший та найефективніший варіант захисту на вікна – металеві решітки. Проблемою може стати їх естетичність та відсутність бажання мешканців житла дивитися на вулицю крізь грати.

Від віджимання стулки використовується протизламна фурнітура, яка міцно притискує до рами стулку і її неможливо підчепити викруткою чи ще чимось.

Від висвердлювання отвору під ручкою допомагає твердосплавна пластина.

Від видавлювання – склопакет потрібно вклеїти в раму спеціальним полімерним клеєм.

Від розбивання склопакета є декілька варіантів захисту вікон:

1) антивандальна плівка – стримує появу наскрізного отвору, побите скло утримується в рамі;

2) скло триплекс – багатошарове скло, що склеєне між собою полімером при високій температурі і тиску, тому його важко пробити;

3) куленепробивне скло – броньоване скло, що використовується в банках, ювелірних магазинах і т.д.

Окремо як спосіб захисту від проникнення в будинок варто відмітити сигналізацію для дому. Додатково до неї можна встановити датчики розбиття вікон, що передадуть сигнал тривоги на пульт охорони і група швидкого реагування приїде на виклик розібратися в причинах. При цьому це єдиний метод, коли на тривогу реагувати мають не власники, сусіди чи випадкові свідки, а використовується професійна допомога.

Як підсумок можна зазначити, що, мабуть, найнадійнішими способами захисту вікон від злому можна назвати металеві решітки та охоронну сигналізацію. Решта варіантів все ж таки ускладнює роботу грабіжникам, але, якщо ціль намічена, і свідки відсутні, то можна прикласти і більше зусиль.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon