Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як захистити квартиру від злодіїв?

Здавалося б, тема про те як убезпечити квартиру від злодіїв давно вивчена і всі все знають, але по факту і злодії вдосконалюють свої навички, і люди стають більш безпечними, поки біда не торкнеться їх особисто. Тому і тема завжди залишається актуальною.
Почнемо з того, що подбати про безпеку квартири можна не тільки створюючи пастки, а й попереджаючи появу приманок.

Как защитить квартиру от воров

Наприклад, скупчення пошти в поштовій скриньці може свідчити про відсутність господаря і чим її більше, тим довше має власника. Для грабіжників це очевидний заклик до дії. І вже якщо вам потрібно покинути будинок надовго, постарайтеся домовитися з сусідами, щоб вони забирали вашу кореспонденцію до себе.

Наступна приманка – відкриті штори / жалюзі вечорами, що дозволяє заглянути всередину і оцінити рівень достатку господарів. Навіть якщо квартира знаходиться на верхніх поверхах, вона також залишається в зоні ризику.
І ще, не заощаджуйте на дверях. Саме вони є фізичною перешкодою між лиходієм зовні і цінностями всередині. При можливості, краще встановити якісні залізні двері з якісними замками, але і такий варіант, на жаль, не є панацеєю.
Серед недорогих але дієвих способів, на додаток до дверей, можна відзначити незвичайний дзвінок. Перед проникненням в квартиру злодії завжди перевіряють її на присутність господарів або собак, і звуковий сигнал у вигляді собачого гавкоту може відлякати деяких з них.

Якщо ж говорити про дійсно надійну охорону житла, то тут беззаперечним лідером є пультова сигналізація. Послуга включає в себе різні датчики, які на розсуд власника встановлюються на двері і / або вікна і при спрацювуванні миттєво посилають сигнал на пульт обслуговуючої охоронної компанії, після чого на місце злочину в лічені хвилини пребуває група швидкого реагування (ГШР). Також при спрацьовуванні датчика сигнал може дублюватися і на телефон господаря. Як доповнення можна встановити відеовічко з функцією запису, яке допоможе запобігти пограбуванню на стадії підготовки. Ще однією беззаперечною перевагою пультової охорони є договір матеріальної відповідальності, який укладаєтся на випадок, якщо з якихось причин ГШР не встигне на виклик вчасно. Якщо охоронне агентство не надає такий договір – це привід задуматися, чи варто довіряти йому охорону свого майна.

Якщо ж встановити дорогу сигналізацію немає можливості, завжди можна застосувати винахідливість головного героя відомої новорічної комедії і створити ефект присутності в квартирі просто залишивши включеним світло. Рухомих манекенів при цьому виставляти не обов’язково :). Жарти жартами, але навіть такий невигадливий спосіб часто стає стримуючим фактором.

На завершення додамо, що в Україні рівень квартирних крадіжок за 2016 рік зріс на 20%, тому в вищевикладених рекомендаціях ми спробували надати вичерпну відповідь на питання як убезпечити квартиру від злодіїв. Рекомендуємо поставитися до них серйозно і домушникам буде набагато важче заволодіти вашим майном.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon