Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як захистити автомобіль від викрадення

Зникнення машини є недешевою втратою, тому водіям доводиться випробовувати найрізноманітніші засоби, щоб захистити автомобіль від викрадення.

Перш за все, варто мати на увазі, що вітчизняні автомобілі викрадають найчастіше для продажу на запчастини, тому, при виборі варіанту охорони автомобіля, звертайте увагу на засоби, що повідомлять про контакт з машиною, адже її можуть не викрадати, а просто забрати необхідні запчастини, поки вона припаркована в безлюдному місці. Іномарки доволі часто викрадають для перепродажу, проте і їх деталі не є захищеними від посягань.

Вік машини також не дуже впливає на ймовірність її викрадення, якщо, звичайно, це не раритетна модель. Моделі 90-х, або початку 2000х, за статистикою викрадаються найчастіше. Особливо популярними є їх запчастини.

Найменший ризик викрадення мають автомобілі, що привертають до себе багато увагу: рідкісні, в порівнянні з іншими, моделі та марки, а також машини з яскравим та креативним забарвленням. В потоці такі авто легко помітити правоохоронним службам, а тому захистити такий автомобіль від викрадення простіше.

Как уберечь авто от угона

Ми розглянули найпоширеніші варіанти охорони автомобіля, щоб вам було простіше обрати найоптимальніший варіант.

Замки з додатковим захистом

Допоможуть при використанні злодіями відмички. Являють собою додаткові штирі в дверях. В іномарках вже є подібний механізм, тому є варіантом для вітчизняних авто. Не допоможуть, якщо проникнення в машину здійснюється через розбите вікно.

Зовнішні механічні блокатори

Спеціальні металеві упори та важелі, які блокують можливість руху автомобіля. Розташовуються між кермом і рульовою колонкою, кулісою перемикання передач або педалями гальма і газу. На те, щоб їх позбутися потрібно хвилин 10, але якщо у вас відсутня додатково автосигналізація, то про злом ви дізнаєтеся лише, якщо знаходитесь неподалік від машини.

Вбудовувані блокатори

Механічні замки, що додатково обмежують доступ до двигуна і вузлів керування. Знаходяться на вузлах управління – коробці передач, рульовому колесі або капоті. Швидко зняти їх не вийде без ключа, але можуть авто відбуксувати та обікрасти.

Система відеофіксації

Відслідковує, що відбувається в машині і біля неї. Відеосигнал з камери записується на флешку або транслюється через IP-адресу на телефон власника. Допоможе ідентифікувати злочинців, але не зупинить проникнення.

Страховка від угону

В разі викрадення вартість автомобіля компенсуєтьсяя. У такому разі пишеться заява в поліцію і повідомляється страхова компанія. Вартість машини виплачується, коли поліція (приблизно через місяць) видає довідку про те, що викрадене авто не знайдено. Для отримання компенсації потрібна наявність оригіналу документів на машину та ключів, що будуть вилучені після відшкодування страховки. Не забезпечує охорону автомобіля, але, принаймні, компенсує втрату.

Іммобілайзери

Пристрій блокує електричні та паливні ланцюги, тому неможливо завести авто. Іммобілайзери складаються з двох частин: одна вбудована в автомобіль, друга знаходиться у господаря. Машина працює, коли обидві частини поруч. Викрадач не зможе завести автомобіль, але, в разі втрати однієї частини, власник також не зможе скористатися авто, поки не буде повністю вилучено другу частину.

GSM-сигналізація

При дії зовнішніх факторів (спроба злому, демонтаж коліс) на авто сигналізація оповіщає її власника за допомогою СМС або посилає сигнал на пульт охорони. Машина контролюється на будь-якій відстані, навіть після викрадення можна дізнатися місцезнаходження автомобіля.

Автономна охоронна сигналізація

Повторює функцію GSM-сигналізації, але відрізняється власним джерелом живлення, тому сигналізація продовжить працювати навіть при розрядці акумулятора авто.

Системи з діалоговим кодом

Мають потужний захист від сканування, що зводить до мінімуму можливість підбору коду для відкриття авто.

Щоб ефективніше обрати як  оптимально захистити автомобіль від викрадення, проаналізуйте те, в яких умовах ви найчастіше залишаєте свій транспортний засіб, де паркуєте його на ніч.

Зі свого боку, можемо назвати найбільш ефективним варіантом автономну GSM-сигналізацію. Жоден з перерахованих варіантів не може забезпечити повної фізичної охорони автомобіля від викрадення, але з GSM-сигналізацією ви:

А) будете попереджені про спробу викрадення;

Б) зможете відслідкувати місцезнаходження автомобіля;

В) отримаєте негайну допомогу зі сторони охоронної фірми, що надає дану послугу.

На завершення наведемо статистику найпопулярніших для викрадення марок авто:

  1. Lada;
  2. ZAZ;
  3. Toyota;
  4. Mercedes;
  5. Chevrolet;
  6. Mitsubishi;
  7. BMW;
  8. Honda;
  9. Lexus;
  10. Land Rover.

Не забувайте, що навіть якщо вашого «залізного коня» немає в рейтингу, то це ще не дає права розслабитися, адже крадії не обмежуються топ-10 і не будуть нехтувати незахищеною машиною іншого виробника.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon