0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як вибрати автосигналізацію?

Після покупки машини майже у всіх новоспечених автомобілістів постають питання: як же вибрати сигналізацію на авто? Яка комплектація найкращим чином підійде за якістю і не вдарить по кишені?
Почнемо з азів. Всі сигналізації діляться на односторонні, двосторонні і gsm-сигналізації. Істотна різниця міститься в способі подачі інформації власнику.
Одностороння є найбільш дешевим, але і найбільш ризиковим варіантом: оповіщення буде відбуватися тільки звуками, що доносяться з авто, ну і світлом фар, а радіус дії складає 200 м.
Двостороння обійдеться дорожче, але з нею і не доведеться бігти до вікна, щоб зрозуміти чи не ваша машина там страждає, а все завдяки дисплею на брелку сигналізації, який схематично відображає те, що відбувається з авто, світлозвукові сигнали також залишаються в наявності. Радіус передачі інформації на брелок до 4км.
Останній вид – gsm – сигналізація. Радіус дії в даному варіанті обмежується тільки наявністю або відсутністю сигналу супутникового зв’язку, саме через нього доставляється інформація про те, що відбувається з авто. Повідомлення приходять на телефон і це дуже зручно, адже мобільні постійно з нами.
Крім базових функцій, зазвичай хочеться вибрати автосигналізацію ще й з якимись наворотами, які дозволять в якійсь мірі дистанційно контролювати машину. До них можна віднести:
– Автозапуск. Запускає двигун з брелка, що особливо зручно взимку, коли машину можна поставити прогріватися з квартири і не мерзнути внизу.
– Програмування функцій. Дозволяє відкривати багажник без відкриття дверей, контролювати температуру повітря в салоні, температуру двигуна, стан акумуляторної батареї.
– Додаткові датчики: руху, об’єму, розбиття скла, мікрохвильові, ультрасоніки.
Яку вибирати автосигналізацію має залежати і від того, де машина паркується на ніч: якщо просто перед будинком, то односторонню сигналізацію почути не дуже складно, але її почують і сусіди, що сплять, які явно не будуть раді нічним трелям залізного коня. Більше користі світло-звуковий ефект принесе, якщо авто знаходиться на майданчику для паркування – це допоможе охоронцеві ідентифікувати його місцезнаходження і вирушити на перевірку.
Взагалі, варто пам’ятати, що автосигналізація служить швидше не для того, щоб охороняти транспорт, а щоб повідомити про те, що відбувається і реагувати на проблеми потрібно оперативно і самостійно.
Якщо часу, бажання чи можливості бути цілодобовим охоронцем своєму авто немає, то краще задуматися не яку вибрати автосигналізацію, а яку обрати охоронну компанію. В такому випадку можна отримати не тільки gsm-сигналізацію, а й захист, який забезпечать професіонали: не доведеться бігти до своєї машини при перших звуках сигналізації, до неї вже поспішить найближча група реагування, яка все перевірить, усуне проблему і передасть авто власнику. Весь цей комплекс являє собою пультову охорону авто. Серед додаткових можливостей функціоналу варто відзначити:
– Прихований gps-трекер, який не подавляється глушилками;
– Можливість установки мобільної тривожної кнопки;
– Централізований диспетчерський контроль;
– Персональний контроль місцезнаходження;
– Можливість складання звітності за різними функціональними і часовими параметрами.
Вибір автосигналізації є важливим моментом у захисті автомобіля, тому краще зробити один раз правильний вибір і організувати повноцінну охорону, ніж постійно переживати за безпеку машини.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

АКЦІЯ | Бездротова система “під ключ” за 4300 грн

Запускаємо акцію на бездротову охоронну систему МАКС: охоронне обладнання + монтаж + пусконалагоджувальні роботи = 4 300 грн. “Шериф” робить безпеку доступною кожному та пропонує підключення сигналізації для дому за ціною, яка не має аналогів на охоронному ринку. Можете перевірити та зрозуміти, що цей варіант заощадить вашому сімейному бюджету в середньому 30% у порівнянні з […]

Сигналізація AJAX від Шериф: Отримайте безкоштовно кращу систему безпеки!

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО 31.10.18! Сигналізація AJAX визнана кращим охоронним обладнанням в Європі! Замовляючи охорону житла в ШЕРИФ ви отримуєте його безкоштовно! Без жартів і прихованих умов — ви підключаєте сигналізацію, а ми надаємо в користування бездротове обладнання AJAX – БЕЗКОШТОВНО. AJAX і ШЕРИФ охоронятимуть оселю від злодіїв, пожежі та затоплення, поки ви будете поза домом. І […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon