Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як вибрати автосигналізацію?

Після покупки машини майже у всіх новоспечених автомобілістів постають питання: як же вибрати сигналізацію на авто? Яка комплектація найкращим чином підійде за якістю і не вдарить по кишені?
Почнемо з азів. Всі сигналізації діляться на односторонні, двосторонні і gsm-сигналізації. Істотна різниця міститься в способі подачі інформації власнику.
Одностороння є найбільш дешевим, але і найбільш ризиковим варіантом: оповіщення буде відбуватися тільки звуками, що доносяться з авто, ну і світлом фар, а радіус дії складає 200 м.
Двостороння обійдеться дорожче, але з нею і не доведеться бігти до вікна, щоб зрозуміти чи не ваша машина там страждає, а все завдяки дисплею на брелку сигналізації, який схематично відображає те, що відбувається з авто, світлозвукові сигнали також залишаються в наявності. Радіус передачі інформації на брелок до 4км.
Останній вид – gsm – сигналізація. Радіус дії в даному варіанті обмежується тільки наявністю або відсутністю сигналу супутникового зв’язку, саме через нього доставляється інформація про те, що відбувається з авто. Повідомлення приходять на телефон і це дуже зручно, адже мобільні постійно з нами.
Крім базових функцій, зазвичай хочеться вибрати автосигналізацію ще й з якимись наворотами, які дозволять в якійсь мірі дистанційно контролювати машину. До них можна віднести:
– Автозапуск. Запускає двигун з брелка, що особливо зручно взимку, коли машину можна поставити прогріватися з квартири і не мерзнути внизу.
– Програмування функцій. Дозволяє відкривати багажник без відкриття дверей, контролювати температуру повітря в салоні, температуру двигуна, стан акумуляторної батареї.
– Додаткові датчики: руху, об’єму, розбиття скла, мікрохвильові, ультрасоніки.
Яку вибирати автосигналізацію має залежати і від того, де машина паркується на ніч: якщо просто перед будинком, то односторонню сигналізацію почути не дуже складно, але її почують і сусіди, що сплять, які явно не будуть раді нічним трелям залізного коня. Більше користі світло-звуковий ефект принесе, якщо авто знаходиться на майданчику для паркування – це допоможе охоронцеві ідентифікувати його місцезнаходження і вирушити на перевірку.
Взагалі, варто пам’ятати, що автосигналізація служить швидше не для того, щоб охороняти транспорт, а щоб повідомити про те, що відбувається і реагувати на проблеми потрібно оперативно і самостійно.
Якщо часу, бажання чи можливості бути цілодобовим охоронцем своєму авто немає, то краще задуматися не яку вибрати автосигналізацію, а яку обрати охоронну компанію. В такому випадку можна отримати не тільки gsm-сигналізацію, а й захист, який забезпечать професіонали: не доведеться бігти до своєї машини при перших звуках сигналізації, до неї вже поспішить найближча група реагування, яка все перевірить, усуне проблему і передасть авто власнику. Весь цей комплекс являє собою пультову охорону авто. Серед додаткових можливостей функціоналу варто відзначити:
– Прихований gps-трекер, який не подавляється глушилками;
– Можливість установки мобільної тривожної кнопки;
– Централізований диспетчерський контроль;
– Персональний контроль місцезнаходження;
– Можливість складання звітності за різними функціональними і часовими параметрами.
Вибір автосигналізації є важливим моментом у захисті автомобіля, тому краще зробити один раз правильний вибір і організувати повноцінну охорону, ніж постійно переживати за безпеку машини.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon