Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як вберегти квартиру від крадіжки? 5 порад від експерта

Одним з найпоширеніших видів крадіжок у всьому світі є квартирні крадіжки, і Україна – не виняток. За статистикою, тільки за минулий рік в Україні зареєстровано понад 48 тисяч пограбувань квартир, і ця цифра зростає. Про те, як убезпечити свої квартири і будинки від крадіжок і забезпечити спокійний сон собі і близьким, розповідає експерт ринку безпеки, засновник холдингу «Шериф» Дмитро Стрижов.

Зростанню статистики квартирних крадіжок є логічне пояснення. По-перше, це складна соціально-економічна ситуація в країні, яка іноді штовхає люде й на злочин через брак коштів для існування. Друга причина – слабка профілактика скоєння злочинів і низьке розкриття їх правоохоронними органами, спричинені низькими зарплатами, витоком кадрів з правоохоронної системи зокрема через люстрацію. Третя причина – в нашій країні легко збути крадене. І четверта – найпоширеніша – наші громадяни дуже безтурботні та вважать, що саме їх омине крадіжка.

Якщо узагальнити, то можна виділити два типи квартирних крадіжок:

1. Крадіжка без попередньої підготовки, включно з ривковою

2. Крадіжка з попередньою підготовкою, також за наводкою.

У першому випадку злочинці діють спонтанно. Таким видом крадіжок зазвичай займаються грабіжники низької кваліфікації, які оцінюють ззовні першу-ліпшу квартиру і, якщо розуміють, що проникнути в неї нескладно, беруться за справу. Всередині житла ці домушники проводять до 20 хвилин у пошуках цінних речей, якщо їх нічого не злякає раніше, а опісля тікають з награбованим.

Другий вид крадіжок більш небезпечний, тому що тут діють професіонали своєї справи. Злодій точно знає, що всередині є цінності, як захищене житло, коли господарів не буває вдома. Це, як правило, злочинці з досвідом, які можуть у форс-мажорних обставинах нашкодити тим, хто застане їх на місці злочину.

І в першому, і в другому випадку ситуації із сумними наслідками можна запобігти, якщо поставитися до цього відповідально. Розгляньмо, як можна захистити своє майно, щоб у злочинців не було шансів:

1. Установка броньованих дверей і протизламних вікон з ґратами

Цей вид захисту не вбереже вас від пограбування на 100%, але якщо вжити додаткових заходів, про які ми розповімо далі, то цілком можливо униктути пограбування. До речі, дуже важливо, щоб «серйозніші» і складніші для злому двері були другими, а не першими.

2. Якісні замки на дверях

Якими б гарними не були двері, це марно, якщо вони укомплектовані слабким замком. На жаль, більшість замків на нашому ринку є саме такими і зламуються за 2-3 хвилини. Найбільш надійним замком вважається біометричний, для відкриття якого будуть потрібні відбитки пальців. Є також приховані замки, ключем до яких буде мобільний додаток.

3. Сейфи

Якщо ви думаєте, що, збережете свої цінності, сховавши їх у найнесподіваніших місцях – в одязі, в зливному бачку, під плінтусом, – то хочу вас засмутити. Злодії вже давно знають всі ці «нички» і знайти їх не буде складно. Цінності краще зберігати в сейфі, але за умови, що він прикручений хоча б до двох поверхонь і його не можна просто вирвати і винести з собою. Сейф також має бути складно відкрити. За статистикою, при купівлі багато хто навіть не змінює стандартний шифр на сейфі. Не припускайтеся цієї помилки і підберіть складну комбінацію.

4. Відеоспостереження

Це, звичайно, не метод активного захисту від проникнення, але саме відеоспостереження допоможе дізнатися, якщо домушники активно почали придивлятися до квартири і попередити пограбування, вживши необхідних заходів. До того ж, якщо крадіжка все ж сталася, відео з камер буде хорошим доказом для поліції і страхової компанії.

5. Охоронна сигналізація

Сигналізація в квартиру – це найнадійніший метод захисту квартири від грабіжників. Поки додаткові засоби утримують на собі фокус уваги злочинця, не даючи винести цінності за секунди, група швидкого реагування прибуває на затримання, вилучає вкрадене, чекає на господарів для перевірки та оцінки збитків і передає затриманого поліції.

Вибираючи компанію, яка надає послуги охорони звертайте увагу на її досвід на ринку, а також на кількість груп реагування та швидкість прибуття. Адже ви зацікавлені у тому, щоб охорона затримала злочинця, поки він ще на місці. Тож що вищий показник швидкості, то краще.

Ми в охоронному холдингу «Шериф» гарантуємо час прибуття від 1 до 8 хвилин і є лідером в Україні. Саме тому нам довірили свою безпеку понад 30 тисяч сімей. Наші бійці спецназу зроблять усе, щоб ваше майно не дісталося грабіжникам.

Пам’ятайте, що охорона квартир, пожежна сигналізація і відеоспостереження – запорука вашого спокійного сну і впевненості в майбутньому.

Бережіть своє житло і живіть без тривог!

.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon