Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою.
На що ж необхідно звернути увагу при виборі охоронної компанії, якій ви довірите свою безпеку? В першу чергу необхідно визначитися, яка у Вас буде охорона: державна чи приватна?

 У приватній охороні персонал підготовлений краще, ніж у державній.

Чому така впевненість? У бізнесі будь-який маркетинговий прорахунок або упущений “людський фактор” б’є по прибутку всієї фірми, а відповідно й по кишені власника. Звідси і якісний підбір персоналу, високий рівень сервісу і т. д. Навпаки, державна охорона отримує платню з держбюджету і, як правило, досить формально підходить до забезпечення порядку та безпеки. Наприклад, у Польщі навіть поліцейські ділянки охороняють приватні охоронні фірми.

 Якщо Вам необхідна надійна охорона, а не присутність охоронців на об’єкті, якісне обладнання, а не дешева підробка, то на що ж все-таки необхідно звернути увагу при виборі компанії, яка надає послуги охорони? Відповідь на це питання допоможе правильно визначитися з вибором охоронної фірми, яка в подальшому буде забезпечувати надійну охорону Вас і Вашого майна, або професійно встановить відеоспостереження, систему контролю доступу і т. д., захистить Вас від лжепрофесіоналів і фірм-одноденок.

 У питанні безпеки помилка при виборі охоронної компанії, на жаль, може привести до дуже сумних наслідків.

Необхідно звернути увагу:

1. Наявність у фірми ліцензії на надання охоронних послуг. На Ваше прохання представники охоронної компанії із задоволенням нададуть її. У деяких фірм ліцензію можна побачити на сайті.

2. Досвід роботи в охороні та стаж на ринку охоронних послуг ( не менше 3 років!).

3. Кількість клієнтів у Києві, в Україні. Якщо фірма не обмежується одним містом, а розширюється та росте, в особі своїх представництв по всій країні – це теж величезний плюс. Значить, що клієнти, які вже існують, хочуть, щоб їх об’єкти охоронялися однією, вже перевіреною компанією. Адже, як відомо, попит породжує пропозицію. І це, до речі, важливе питання для компаній, які динамічно розвиваються, у яких йдеться мова про розширення та охорону своїх філій у всіх регіонах.

 4. Які об’єкти за час роботи компанії охоронялися: їх категорії та статус, відгуки клієнтів про порядність керівництва, їх пунктуальність, готовність прийти на допомогу при неординарних подіях на об’єкті, що охороняється.

 5. Лояльно-реальна цінова політика охоронної фірми. Мінімальна ціна охорони повинна насторожити, а велика характеризує зрілість компанії, але далеко не все інше (якість, наприклад).
Зателефонуйте у кілька охоронних фірм і з’ясуйте середню вартість за послугу. Переплачувати не варто, тим більше, якщо не знаєте конкретно, за що платите, але й на низьку вартість орієнтуватися не можна, так як економія відбувається в основному за рахунок зарплати персоналу.

6. У договорі з охорони об’єкта повинна бути відображена матеріальна відповідальність, але вона актуальна, коли у фірми є активи, машини, моніторинговий центр, власне обладнане приміщення, а не орендований офіс і т. д.

7. Охоронці повинні пройти навчання: мати сертифікат не нижче 3 розряду, досвід роботи бажано в силових структурах та орієнтовно бути від 25 до 45 років.

 8. Структура охоронної компанії повинна включати цілодобову чергову частину. Зверніть увагу на номери телефонів на сайті фірми, якщо є телефон, що працює 24/7, то чергова частина існує.

 9. Мати свій пульт центрального спостереження.

 10. Використовувані ППК. Це вид приладів приймального-контролю, блок, яких стоїть на об’єкті, що охороняється. Він забезпечує передачу сигналів від датчиків на пульт охорони.
Що дає нам це знання? На ринку присутні кілька основних виробників ППК. Але уніфікованих охоронних фірм, які використовують всі системи відразу, практично немає.
А якщо вам перестане подобатися обраний раніше оператор охоронних послуг? До кого піти, куди податися, так, щоб це не вдарило по кишені? Правильно, до іншої компанії, що використовує таке ж обладнання.
Якщо пара-трійка лідерів охоронних послуг у вашому місті використовує одне і те ж обладнання для побудови системи сигналізації, сміливо звертайтеся до одного з них і не шукайте екзотики.

11. Участь співробітників в громадських формуваннях з охорони порядку та в додаткових видах охоронних послуг. Так, їх є кілька видів. І великі компанії можуть надати весь спектр послуг. У будь-якому випадку, навіть якщо Вам всього й не треба, то це однаково говорить про стабільність компанії, та й на майбутнє може стати в нагоді.

12. Достатній штат охоронців, що забезпечує оперативну заміну на об’єктах у разі хвороби і т. д.

13. Наявність фірмових машин, кількість машин груп швидкого реагування. Більшість клієнтів цікавляться, де стоїть найближчий екіпаж. І це важливе питання, але, в той же час, одна з найбільш поширених помилок. Припустимо, вибрали Ви компанію, машина якої стоїть прямо у Вас перед під’їздом, але, як виявилося, по всьому місту цих самих машин всього дві. І скільки до Вас буде їхати інша, якщо найближчий екіпаж вже відпрацьовує тривогу? Правильно, довго. Тому знання загальної обстановки при виборі не завадить. Також хотілося б зазначити, що дрібні компанії Вам нададуть відповідь, що це службова інформація, яка не розголошується в цілях безпеки.

 14. Екіпірування і спецзасоби.
Зазвичай, екіпірування стандартне: бронежилет, шолом-каска, формений одяг, газовий балончик, зброя травматичної дії. Але Ви про всяк випадок поцікавтеся, а то раптом виявиться, що конторка настільки маленька, що охоронці знаходяться на самозабезпеченні, і приїде до Вас не підтягнутий охоронець у бронежилеті, а “дядя Ваня” в фуфайці і з сокирою. Про сокиру жартуємо, хоча …

15. Наявність у охоронної компанії свого сайту. Як, наприклад: https://www.sheriff.com.ua/

 16. Готовність керівництва визнавати критику, що надійшла від клієнта, по недоліках в охороні. Усунення причин негайно.

17. Можливість відвідати офіс і, зокрема, пульт охорони. Ви не повірите, але існують настільки маленькі охоронні фірмочки, що їхні пульти знаходяться в орендованих квартирах, відповідно, Вам ніхто не зробить екскурсію на такий пульт. Та ще й скажуть, що це супер-мега-круто засекречені дані і звичайного гостя туди не пускають у цілях безпеки й можливості витоку інформації. Більшість великих охоронних фірм Києва, навпаки, не тільки дозволяють відвідати свої пульти, а ще й запрошують, тому що дійсно є що показати.

Ще одна порада: якщо після всебічного вивчення охоронної фірми у Вас все-таки залишилася частка сумніву, укладіть короткостроковий договір, на два-три місяці. За цей час зробіть кілька перевірок, викличте групу швидкого реагування і перевірте час прибуття. Спробуйте винести майно, пройти в приміщення, не відключаючи сигналізацію, спробуйте підкупити охоронця або запропонувати випити міцних напоїв. Нехай Ваш знайомий поліціонер спробує пройти на територію підприємства. Усі ці заходи дадуть чітку картину реальної безпеки. Нічого страшного, якщо Вам доведеться змінити охоронну компанію, зате Ви будете чітко знати, хто і як вас охороняє.
А також саме для Вас ми підготували унікальний чек-лист, за допомогою якого з легкістю можна перевірити рівень захисту власної оселі. Кожен пункт є простим і вимагає до себе уваги лише один раз. Ознайомтеся та запам’ятайте, чим більше пунків є у Вашій оселі, тим менше шансів, що зловмистнику вдасться переступити її поріг!

АКЦІЯ
01.01.2022

Отримуй безпеку зараз, сплачуй потім

Досить відкладати безпеку на потім! Кожного дня ви залишаєте майно та родину на волю випадку, хоча можете подбати про їх захист уже сьогодні – без накопичення необхідної на обладнання суми чи інших незапланованих витрат. Адже з «Шериф» ви можете отримувати безпеку зараз, а оплачувати потім – платежами в зручному розмірі й без переплат. Усе це […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора

Чому слід обрати ШЕРИФ:

 • Понад 100 озброєнних патрулів по Україні
 • Монтаж обладнання і підключення в день заявки
 • Найкращі системи безпеки в Європі
 • Фінансова гарантія на випадок пограбування
АКЦІЯ
01.01.2022 – 28.02.2022

Сплачуйте тільки абонплату! Все інше безкоштовно!

Охоронна сигналізація Ajax StarterKit + реагування на тривоги охоронною компанією ЛИШЕ ЗА 17,90 ГРН/ДЕНЬ Давно хотіли підключити охоронну сигналізацію, щоб спокійно їздити на відпочинок чи навіть просто залишати оселю без нагляду на день? Але вартість обладнання, монтажу, послуги реагування змушувала відкласти ідею на потім? Досить відкладати! Якщо ви хотіли, як мінімум, протестувати, як воно – […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора

Чому слід обрати ШЕРИФ:

 • Понад 100 озброєнних патрулів по Україні
 • Монтаж обладнання і підключення в день заявки
 • Найкращі системи безпеки в Європі
 • Фінансова гарантія на випадок пограбування
АКЦІЯ
25.11.2021 – 30.11.2021

*Єдиний захист від чоооорної п’ятниці – це “Шериф”***

Даруємо знижку не 10%, не 20% і навіть не 50%, а цілих 99,9% Гадаємо, ви знайдете, куди вкласти зекономлені кошти? Адже з нагоди Чорної п’ятниці «Шериф» пропонує вам заощадити понад 5 999 грн на охоронному обладнанні. Вам не доведеться платити за оренду обладнання AJAX ні протягом усього терміну користування, ні після його завершення. І монтажні […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора

Чому слід обрати ШЕРИФ:

 • Понад 100 озброєнних патрулів по Україні
 • Монтаж обладнання і підключення в день заявки
 • Найкращі системи безпеки в Європі
 • Фінансова гарантія на випадок пограбування
АКЦІЯ
18.08.2021

100 гривень за оформленя картки monobank для клієнтів «Шериф»

monobank пропонує вигідні умови оформлення карток для клієнтів «Шериф». Без всіляких додаткових вимог – просто переходьте за посиланням нижче, оформлюєте банківську картку та отримуєте на неї 100 подарункових гривень. Єдині умови: Бути клієнтом «Шериф»; Не бути до даної реєстрації клієнтом monobank. З картою monobank ви маєте отримати: Кредитний ліміт до 100 000 грн. Кешбек до […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
АКЦІЯ
26.08.2020

Знижка 700 грн на продукцію LOCKSMITH

Ви цінуєте якісну безпеку, а ми цінуємо наших клієнтів. Тому «Шериф» спрощує для вас пошук надійних підрядників для організації захисту оселі. Раді познайомити вас із LOCKSMITH – дилером найкращих світових брендів безпеки в України та нашим партнером. Якщо ви хочете встановити кращі замки, сейфи або двері чи відремонтувати або апгрейднути наявні – вам саме до […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
АКЦІЯ
01.06.2020 – 31.12.2020

АКЦІЯ від Sheriff & Megogo

Замовляй охорону житла та отримуй розваги від MEGOGO в подарунок! Найбільший охоронний холдинг Києва у співпраці з найбільшим відеосервісом Східної Європи дарує жителям Києва безпеку та дозвілля. Незалежно від того, чи є ви вже клієнтом «Шериф», чи ще ні, кожен може отримати 14 днів максимальної передплати на MEGOGO БЕЗКОШТОВНО. Щоб забрати свій подарунок необхідно:• Підключитися […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора

Чому слід обрати ШЕРИФ:

 • 25 авто та 3 мото патрулі
 • Монтаж в день заявки
 • Сучасне обладнання
 • Жорсткий відбір охоронників
АКЦІЯ
27.11.2019

100% знижки на Black Friday в ШЕРИФ

Чорна п’ятниця для квартирних злодіїв! Попіклуйся про безпеку свого житла, та отримай приємний бонус від охоронної компанії ШЕРИФ Встановлюй охоронну сигналізацію в своє помешкання з 26.11 по 03.12 та отримуй 100% знижки на відеокамеру, або датчик затоплення чи розумну розетку Ajax. Не зволікай, адже щогодини у Києві відбувається одна квартирна крадіжка! Підключайся, та не дай […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора

100% знижки до Black Friday на:

 • Камеру відеоспостереження Foscam
 • Датчик затопления Ajax
 • Розумна розетка Ajax
АКЦІЯ
26.09.2019

Соціальний проект “ПОГРАБОВАНІ”

Ви або ваші близькі стали жертвою пограбування? Шериф поверне безпеку та життя без тривог у ваше життя! Щогодини в Києві грабують одну квартиру, кожен день більше 40 сімей Києва втрачають свої матеріальні цінності, кожен місяць більше 1000 громадян втрачають віру в існування безпеки. «Шериф» більше не може стояти осторонь і запускає безпрецедентний соціальний проект «Пограбовані». […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора

Чому ШЕРИФ?

 • 25 авто та 3 мото патрулі
 • Монтаж в день заявки
 • Новітнє обладнання
 • Клієнтоорієнтовність – наш приорітет
 • Жорсткий відбір охоронників
АКЦІЯ
08.07.2019

А Ви справді знайшли дешевше? Отримай ціну ще нижче!

Знайшли охоронне обладнання дешевше? Ми знизимо вартість свого! Настав час подбати про охорону житла й ви поринули в пошуки найвигідніших пропозицій від охоронних компаній? Ви вже знайшли найдешевше охоронне обладнання? Точно? Наступна інформація саме для тебе! Коли ми говоримо, що надаємо кращі пропозиції на охоронне обладнання в Києві, ми готові відповідати за свої слова! Але […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
АКЦІЯ
12.06.2019

Охорона твоєї оселі у розстрочку під 0%

Переживаєш за безпеку оселі, але ціна на охоронне обладнання кусається? Йдемо назустріч та пропонуємо вигідні умови! Вже сьогодні підключайся до охоронної компанії “Шериф” та купуй обладнання у розстрочку під 0%. Телефонуй за номером 0 800 309 114 або ж залишай заявку і твій персональний менеджер розповість тобі усі деталі.

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
АКЦІЯ
10.06.2019

Безкоштовна охорона під час відпустки

Кожну годину у Києві грабують одну квартиру!У літку ж статистика зростає на 20%!Злодіїв не лякають ні нові броньвані двері, ні кодові замки, ні решітки, ні собака ні бабуся-консьєрж!Вони йдуть у ногу з часом, маючи на кожний з данних “типів захисту” свій швидкий спосіб проникнення до вашої оселі.А їдучи у відпустку Ви створюєте ідеальні умови для комфортного проникнення у ваше житло.Звістно, вам […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
АКЦІЯ
10.06.2019

Міняй старе на нове з “Шериф”!

Раніше, щоб вберегти себе і своє майно, достатньо було мати сторожового пса або допотопну сигналізацію. Але кожну секунду світ змінюється. Старі технології поступаються місцем новим, сучасним розробкам. Холдинг охоронних підприємств “ШЕРИФ” нагадує: злодії також удосконалюються! Міняй старе охоронне обладнання на ультрасучасну бездротову систему безпеки Ajax разом з охоронним холдингом “ШЕРИФ”. Залишай заявку або телефонуй вже […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
АКЦІЯ
27.03.2017

«Шериф» розширює свої межі!

«Шериф» на ринку охоронних послуг вже 14 років і під нашим крилом понад 8 000 об’єктів. Але ми маємо потенціал і всі можливості для розширення кордонів контролю нашими групами швидкого реагування. Тому, зустрічайте «Шериф» в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі, Горенці, Пущі Водиці. У честь підкорення нових горизонтів на перерахованих територіях діє акція: при підключенні послуг охорони […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
АКЦІЯ
19.03.2015

FORUM ONE UKRAINE

Всі клієнти і партнери холдингу «Шериф», які візьмуть участь у форумі отримують 1 місяць безкоштовно на оплату тривожної, охоронної та пожежної сигналізації!  Раді повідомити Вам, що холдинг охоронних підприємств «ШЕРИФ» є партнером з безпеки найбільшого форуму бізнесу та лідерства в Центральній і Східній Європі FORUM ONE UKRAINE за участю британського мільярдера сера Річарда Бренсона. FORUM […]

Залишити заявку Детальніше або 0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon