Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

ЗУСТРІЧАЮТЬ ПО ОДЯГУ, А ПРОВОДЖАЮТЬ ПО …

Корпоративна культура підприємств

90% охоронних підприємств на сьогоднішній день одягають своїх співробітників практично ідентично. Їх форма мало чим відрізняється одна від одної. Особливо популярні наразі два види такого одягу:

  • костюм люкс чорного кольору
  • костюм титан чорного кольору
  • камуфляж (зелений, синій)

Логічно, що така форма не в змозі виділити окремо взяте підприємство серед всієї маси охоронних фірм. Дуже мала кількість їх може похизуватися досягненнями в області її різноманітності. Однак існує ще одна не менш важлива причина необхідності модернізації форменого одягу – її зручність та функціональність. Це перша вимога, якій повинен відповідати спецодяг для охоронних структур. Ніщо не повинно заважати і відволікати співробітника, котрий забезпечує безпеку і охорону від виконання своїх обов’язків. Форма повинна відповідати специфіці об’єкта, на якому працює охоронник.

І якщо для охорони поля підійде і камуфляж, то зовсім інакша історія вимальовується з офісними центрами, виставками, заходами різноманітного рівня.

Зовнішній вигляд охоронника – це показник відношення керівництва охоронної компанії до клієнтів і персоналу в цілому.

Холдинг охоронних підприємств «Шериф» позиціонується на ринку охоронних послуг як лідер галузі, з найкращим співвідношенням ЦІНА-ЯКІСТЬ. З метою більш чіткого позиціонування у своєму сегменті ринку, команда компанії «Шериф» з березня місяця 2011 року запроваджує нову ексклюзивну форму, котра на сьогоднішній день не має аналогів серед охоронних підприємств Києва, і охоронних підприємств України. Простіше кажучи, завдання – виділитися серед тисячі інших компаній і покинути коло одноманітності красиво, у новій якісній формі.

Спеціально для «Шерифа» було розроблено три види форми, які призначені для різних об’єктів. Розробка по спец заказу виконана в корпоративному кольорі підприємств Холдингу «Шериф» – коричневому. Формений одяг відповідає своїм вимогам, як для офісної охорони, так і для охорони виробничих підприємств.

Забезпечення робітників спецодягом – це обов’язкова і дуже відповідальна частина соціальної програми, і частина колективного договору: підприємство повинно гарантувати персоналу збереження його здоров’я і мінімізацію отримання профзахворювань.

Завдяки сучасним технологіям, спецодяг високого рівня має відмінну зносостійкість, легко піддається видаленню бруду, захищає від дощу, снігу, бруду. Тканина відрізняється гарною формостійкістю, низькою усадкою і стійкістю окрасу, що крім того дозволяє форменому одягу залишатися охайним на вигляд і бути не менш зручним в експлуатації, а колір тканини дозволяє не тільки візуально відобразити корпоративний стиль підприємства, але і вирішити суто практичне завдання – розділити персонал на підрозділи і контролювати виробничу дисципліну. При зустрічі нашого охоронника – його ідентифікація як співробітника «Шериф» повинна бути миттєвою і не повинна викликати сумніви. Додатковим сприянням до такого розпізнавання послужить і нашитий нарукавний шеврон, і нагрудна нашивка з логотипом «Шериф».

Вірогідність наслідування прикладу переходу на унікальну охорону форму, не маючу аналогів, іншими компаніями – вкрай очікувана справа. Але «Шериф» – компанія, яка одна з перших переглянула своє відношення до масової сірості серед охоронних підприємств. Як би грубо то не звучало.

Не дивлячись ні на що, ми готові мінятися і вдосконалюватися для наших клієнтів!

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon