0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

ЗУСТРІЧАЮТЬ ПО ОДЯГУ, А ПРОВОДЖАЮТЬ ПО …

Корпоративна культура підприємств

90% охоронних підприємств на сьогоднішній день одягають своїх співробітників практично ідентично. Їх форма мало чим відрізняється одна від одної. Особливо популярні наразі два види такого одягу:

  • костюм люкс чорного кольору
  • костюм титан чорного кольору
  • камуфляж (зелений, синій)

Логічно, що така форма не в змозі виділити окремо взяте підприємство серед всієї маси охоронних фірм. Дуже мала кількість їх може похизуватися досягненнями в області її різноманітності. Однак існує ще одна не менш важлива причина необхідності модернізації форменого одягу – її зручність та функціональність. Це перша вимога, якій повинен відповідати спецодяг для охоронних структур. Ніщо не повинно заважати і відволікати співробітника, котрий забезпечує безпеку і охорону від виконання своїх обов’язків. Форма повинна відповідати специфіці об’єкта, на якому працює охоронник.

І якщо для охорони поля підійде і камуфляж, то зовсім інакша історія вимальовується з офісними центрами, виставками, заходами різноманітного рівня.

Зовнішній вигляд охоронника – це показник відношення керівництва охоронної компанії до клієнтів і персоналу в цілому.

Холдинг охоронних підприємств «Шериф» позиціонується на ринку охоронних послуг як лідер галузі, з найкращим співвідношенням ЦІНА-ЯКІСТЬ. З метою більш чіткого позиціонування у своєму сегменті ринку, команда компанії «Шериф» з березня місяця 2011 року запроваджує нову ексклюзивну форму, котра на сьогоднішній день не має аналогів серед охоронних підприємств Києва, і охоронних підприємств України. Простіше кажучи, завдання – виділитися серед тисячі інших компаній і покинути коло одноманітності красиво, у новій якісній формі.

Спеціально для «Шерифа» було розроблено три види форми, які призначені для різних об’єктів. Розробка по спец заказу виконана в корпоративному кольорі підприємств Холдингу «Шериф» – коричневому. Формений одяг відповідає своїм вимогам, як для офісної охорони, так і для охорони виробничих підприємств.

Забезпечення робітників спецодягом – це обов’язкова і дуже відповідальна частина соціальної програми, і частина колективного договору: підприємство повинно гарантувати персоналу збереження його здоров’я і мінімізацію отримання профзахворювань.

Завдяки сучасним технологіям, спецодяг високого рівня має відмінну зносостійкість, легко піддається видаленню бруду, захищає від дощу, снігу, бруду. Тканина відрізняється гарною формостійкістю, низькою усадкою і стійкістю окрасу, що крім того дозволяє форменому одягу залишатися охайним на вигляд і бути не менш зручним в експлуатації, а колір тканини дозволяє не тільки візуально відобразити корпоративний стиль підприємства, але і вирішити суто практичне завдання – розділити персонал на підрозділи і контролювати виробничу дисципліну. При зустрічі нашого охоронника – його ідентифікація як співробітника «Шериф» повинна бути миттєвою і не повинна викликати сумніви. Додатковим сприянням до такого розпізнавання послужить і нашитий нарукавний шеврон, і нагрудна нашивка з логотипом «Шериф».

Вірогідність наслідування прикладу переходу на унікальну охорону форму, не маючу аналогів, іншими компаніями – вкрай очікувана справа. Але «Шериф» – компанія, яка одна з перших переглянула своє відношення до масової сірості серед охоронних підприємств. Як би грубо то не звучало.

Не дивлячись ні на що, ми готові мінятися і вдосконалюватися для наших клієнтів!

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

АКЦІЯ | Бездротова система “під ключ” за 4300 грн

Запускаємо акцію на бездротову охоронну систему МАКС: охоронне обладнання + монтаж + пусконалагоджувальні роботи = 4 300 грн. “Шериф” робить безпеку доступною кожному та пропонує підключення сигналізації для дому за ціною, яка не має аналогів на охоронному ринку. Можете перевірити та зрозуміти, що цей варіант заощадить вашому сімейному бюджету в середньому 30% у порівнянні з […]

Сигналізація AJAX від Шериф: Отримайте безкоштовно кращу систему безпеки!

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО 31.10.18! Сигналізація AJAX визнана кращим охоронним обладнанням в Європі! Замовляючи охорону житла в ШЕРИФ ви отримуєте його безкоштовно! Без жартів і прихованих умов — ви підключаєте сигналізацію, а ми надаємо в користування бездротове обладнання AJAX – БЕЗКОШТОВНО. AJAX і ШЕРИФ охоронятимуть оселю від злодіїв, пожежі та затоплення, поки ви будете поза домом. І […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon