0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Види охоронної сигналізації: як вибрати

Сигналізація — це один із найдієвіших засобів захисту будинку і будь-якого приміщення від крадіїв та нещасних випадків. 

Давайте коротко розглянемо, які є сигналізації для дому і навіщо вони потрібні:

1. Охоронна сигналізація. Вона необхідна для безпеки ваших цінностей. У випадку, якщо крадій вирішить скоїти злочин, вона спрацює одразу як він спробує проникнути на вашу територію. Ризик пограбування існує абсолютно для всіх, тому наївно вважати «зі мною цього не станеться». Станеться, якщо ви не озброєні. Не менш важливим є вибір пристрою. Я рекомендую фірму Ajax, адже сигналізація Ajax є найкращою на ринку України та Європи.

2. Пожежна сигналізація.

Пожежна сигналізація — це необхідний захід безпеки будь-якого житлового приміщення. Так, вона не запобігає виникненню пожежі, проте дозволяє реагувати на перші ознаки загоряння, у випадку, якщо вас немає вдома, або якщо ви міцно спите. Ризик виникнення пожежі є завжди. Тому набагато дешевше встановити пожежну сигналізацію, ніж потім рахувати збитки від нещасного випадку.

3. GSM сигналізація.

Дуже зручний спосіб тримати під контролем безпеку вашого приміщення за допомогою мобільного телефону. При спрацюванні датчиків тривоги, власнику надходить сповіщення на телефон у вигляді СМС. Можна налаштувати систему так, аби сповіщення про проникнення, пожежу, витік газу відправлялися одразу кільком людям зі списку. Тим самим, де б ви не знаходилися, ви завжди будете в курсі подій і матимете змогу вжити необхідних заходів для усунення небезпеки.

4. Лазерна сигналізація.

Усі ви бачили цей пристрій в дії у фільмах про пограбування. Це тонкі лазерні промені, які вмикаються після того, як ви йдете. Якщо крадій потрапляє всередину приміщення і перетинає лазерну розтяжку, спрацьовує дуже гучна сирена, яку буде чутно в радіусі 100 метрів. Проте не варто намагатися встановити лазерну сигналізацію своїми руками — це краще довірити професіоналам.

Ми розглянули лише види сигналізацій для квартири або іншого приміщення. Бувають також сигналізації на транспорт (наприклад авто чи велосипед).

Головне, запам’ятайте, ніколи не нехтуйте системою безпеки. І завжди звертайтеся до професіоналів за захистом.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Заступник Керівника Спеціального підрозділу швидкого реагування (СПШР)

Заступник Керівника Спеціального підрозділу швидкого реагування (СПШР) Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент під нашим захистом понад 19 тис. об’єктів, так само забезпечуємо безпеку топових заходів країни, таких як: форум YES, Olerom.forum1, ULICHNAYA EDA, Z-Games, NovaPoshta HalfMaraton, WizzAir City Marathon, Кураж Базар. Мы проводим […]

А хто Ваш персональний менеджер?

Холдинг ШЕРИФ скоро перейде межу в 20 000 клієнтів, підключених до пультової охорони! Кожен наш клієнт з цих майже 20 тисяч має, закріпленого за собою, персонального менеджера, який готовий відповідати на всі запитання та вирішувати проблеми, пов’язані з послугами охорони. Консультації по доустановці, технічним нюансам та акціям, питання по оплаті – всім цим оперативно займаються […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon