Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Ви просили – ми зробили! Відеовідповіді на поширені запитання 👨‍🏫

Передусім не втомимося висловлювати подяку за те, що ви обрали саме «Шериф» для охорони своїх цінностей! Ми постійно думаємо про те, як зробити нашу співпрацю максимально зручною для вас. І знаємо, що часом у наших таких різних клієнтів виникають одні й ті ж питання. Проте письмовий формат не завжди є оптимальною формою надання відповідей на них – краще один раз побачити, як-то кажуть. Тому ми підготували невеличкий плейлист із відповідями на найпоширеніші питання щодо послуг охорони.

Відео #1 • Як сплачувати за послуги?

Перегляньте, щоб дізнатися: яким способом можна оплатити послуги охорони та як отримати номер договору?

Відео #2 • Як правильно поставити об’єкт під охорону та потім зняти з неї

Перегляньте, щоб дізнатися: які є способи, щоб поставити об’єкт під охорону та як його правильно зняти з охорони? На що звертати увагу при постановці об’єкта під охорону? Чому датчики можуть спрацьовувати без реальної загрози? Що робити, якщо тривога спрацювала помилково? Як не забувати вмикати та вимикати сигналізацію?

Відео #3 • Канали комунікації з нами

Перегляньте, щоб дізнатися: У якому разі до якого з відділів «Шериф» звертатися та за яким контактним номером телефону? Навіщо потрібен «Особистий кабінет»? Що можна дізнатися в нашому чат-боті?

Відео #4 • Ключі від тамбуру, домофони, шлагбауми: поради для ефективної співпраці

Перегляньте, щоб дізнатися: як зробити охорону ефективнішою? Які ключі необхідно надавати охоронній компанії?

Відео #5 • Як ми реагуємо на сигнал тривоги

Перегляньте, щоб дізнатися: через скільки часу після спрацювання сигналізації охорона вирушає на виклик? Як скасувати помилковий виклик охорони?

Відео #6 • Куди дзвонити і що таке центр обслуговування клієнтів?

Перегляньте, щоб дізнатися: у разі виникнення яких питань потрібно звертатися ЦОК? Який графік роботи центру обслуговування клієнтів? Як зв’язатися з центром обслуговування клієнтів?

Відео #7 • Які ще послуги ми надаємо для комфортного, простого та спокійного життя

Перегляньте, щоб дізнатися: де знайти повний список послуг «Шериф»? Що таке «Експрес-охорона»? Коли варто замовляти послугу супроводу цінностей? Що входить в послуги детектива? Що таке VIP «Шериф»?

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon