Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Відеоспостереження: навіщо і як обрати

Система відеоспостереження — це доволі поширена функція. Зараз практично на кожному кроці можна зустріти камери відеоспостереження. Давайте розберемося, для чого вони потрібні?

Камера спостереження необхідна для фіксації різних подій і ситуацій, які, надалі, можуть стати вагомими доказами у вирішенні конфліктів. Також, за допомогою відеоспостереження, можна запобігти пограбуванню, якщо вчасно вжити додаткових заходів безпеки. І хоча сама по собі камера відеоспостереження не захищає від злочинів, проте разом з фізичною охороною чи охоронною сигналізацією може бути дуже корисною.

Є декілька видів відеоспостереження:

1. Домашнє відеоспостереження. Відеоспостереження вдома — це система, яка дозволяє слідкувати за станом будинку під час вашої відсутності. Встановлення відеоспостереження не займе багато часу і за вартістю доволі доступна, а користь несе колосальну. Дуже зручно якщо підключити камери відеоспостереження онлайн. У цьому випадку ви будете в курсі будь-яких подій, які відбуваються вдома, навіть якщо перебуваєте в іншому кінці світу, адже це дозволяє здійснювати відеоспостереження через телефон чи ноутбук.

2. Відеоспостереження у під’їзді.

Відеоспостереження у під’їзді таке ж важливе, як і відеоспостереження вдома. З його допомогою можна легко визначити грабіжника, який планує злочин, чи правопорушника, який псує майно. Найчастіше за камерами слідкує консьєрж чи охоронець, і може завадити злочину ще до його скоєння. 

3. ІР відеоспостереження

По суті IP відеоспостереження — це камера спостереження плюс міні-комп’ютер. Переваги ІР камер у якості зображення, що дозволяє знімати навіть вночі. Це може бути особливо актуально, адже багато злочинів здійснюються у темну пору доби і звичайна камера у цьому випадку не дає інформації про грабіжника. Багато моделей ІР камер оснащені мікрофоном і динаміком, а також слотом для MicroSD карти для запису відео.

Підбиваючи підсумки можна сказати, що відеоспостереження — це дуже корисна річ. При чому підключення камери відеоспостереження — це зовсім не складно. Якщо ви розумієтеся у системі достатньо, то можна зробити відеоспостереження своїми руками. Зараз дуже багато корисних роликів у Ютубі, за допомогою яких можна зробити відеоспостереження з веб-камери та інші варіанти. Навіть камера спостереження на телефоні може зіграти важливу роль у вашій безпеці.

Проте варто розуміти, що сама по собі камера відеоспостереження не захищає від злочинців. Тому обов’язково потурбуйтеся про підключення свого дому до охоронної сигналізації. Будьте у безпеці!

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon