0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Захист вхідних дверей у вашій оселі

Як завжди Шериф продовжує знайомити, консультувати та допомагати вам у сфері забезпечення безпеки вас і вашого житла. Наша рубрика «Пограбування квартир», яка виходить щосереди у соціальних мережах допоможе вам організувати свою безпеку. Якщо в минулі рази ми розповідали про методи, ситуації та засоби захисту від злочинців. Перші статті були присвячені корисним звичкам щодо забезпечення безпеки будинку і як вести себе у стресових ситуація, як поводитися, якщо ви застали злочинця у себе вдома або зустріли його в під’їзді. Сьогодні ж розглянемо ваші двері!

DSC_7468

ЗАХИСТ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ

Бажано встановлювати броньовані чи залізні двері, які відкриваються назовні. Поставтеся до цього з великою увагою. Не нехтуйте засувом на дверях або ланцюжком. Зловмисник може проникнути до вас, навіть коли ви знаходитесь вдома. Тому встановлювати ланцюжок потрібно надійними болтами, щоб вона могла винести удар ногою у двері. Якщо в будинку діти або старі люди, то для забезпечення їх безпеки завжди тримайте ланцюжок накинутим, така поведінка має стати звичкою.

При встановленні або заміні створ дверей та дверної коробки, зверніть увагу, з якого вони матеріалу. Сталь найкраще забезпечить вам безпеку, тому що зловмисник не зможе вставити лом або сокиру. У броньованих дверей немає сенсу, якщо вона виноситься разом з дверною коробкою, тому зміцнюйте її бетонуванням штирів в стіну, стелю та підлогу. Іноді зловмисники впорскують через щілину кислоту, яка роз’їдати весь пристрій і дає доступ в вашу квартиру, так що замок краще купувати з пристроєм для захисту замкової щілини. Якщо замкова щілина без захисту, то зростає ймовірність вивести навіть дорогі броньовані двері з ладу. Іноді хулігани забивають незахищені замкові щілини сірниками, скріпками і навіть цвяхами.

Враховуючи передові технології, а також безліч замків, постарайтеся вибрати в рамках свого бюджету замок з більшою секретність і міцністю. Будь-то хрестоподібні ключі або з функцією цифрового набору. Також відрізняються більшою надійністю накладні замки. Краще встановлювати на двері два різних замку з різною конфігурацією.

Хороший виверт встановити в кутку двері датчик від сигналізації. Середній статистичний злочинець вже не ризикне до вас заходити. Але найкраще встановити охоронну сигналізацію з виводом на пульт охорони. Датчики такої сигналізації розташовуються на двері і вікнах, додатково встановлюють датчики руху.

DSC_7524

Зараз пропозицій по пультовій охоронній сигналізації велика безліч. Фахівці холдингу охоронних підприємств “Шериф” допоможуть вам зорієнтуватися і вибрати відповідну для ваших умов техніку, технічна служба встановить обладнання протягом пару годин, і підключить вас до охоронного пульту. Оператор холдингу «Шериф» постійно відстежує стан вашого підключення. Якщо є хоч найменше припущення на проникнення в квартиру сторонніх, на пульт прийде сигнал ТРИВОГА, оператор передає його групі швидкого реагування, яка патрулює у вашому районі і через лічені хвилини бійці будуть у вас під дверима. Обслуговування такої сигналізації холдинг охоронних підприємств “Шериф” пропонує за 6 грн. в день.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

Дмитро Стрижов: спорт бізнесу не перешкода

Чемпіонат світу IRONMAN 2018 вперше за свою історію пройшов за участю представника з України в категорії Executive Challenge. Для участі в даній категорії мало бути спортивним, потрібно бути ще й успішним підприємцем. Цим єдиним українським представником в категорії спортивних та успішних став Дмитро Стрижов – генеральний директор охоронного холдингу Шериф. У своєму інтерв’ю він поділився, […]

Дмитро Стрижов увійшов у десятку найкращих айронменів світу.

Генеральний директор холдингу “Шериф” пройшов шлях від 100 + кг до Чемпіонату світу з триатлону. Яким був цей шлях – у відео!

Завантажити ще
Шериф та Ajax

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon
Шериф та Ajax