Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Ваша безпека з Шериф ВІП

У кожної успішної людини є як свої фанати так і ті, хто заздрять їхньому успіху. Бізнесменам зазвичай доводиться не тільки вибудовувати стратегії як розвинути свій бізнес і примножити доходи, але і як захистити свою справу від заздрісників і злісних конкурентів. Не завжди конкуренція буває здоровою. Деякі з ваших конкурентів можуть переступати межі дозволеного, вдаючись до переслідування, погроз та дій, які можуть нашкодити навіть здоров’ю та життю.

Чим більше ваш дохід і успіх, тим більше існує ризик перейти комусь дорогу, навіть якщо ви дієте виходячи з благих намірів.

Тому, найголовніше правило будь-якого бізнесу — це перш за все безпека. Якщо ви помітили, що хтось вас переслідує, намагається вставити палиці в колеса або загрожує — не втрачайте часу на вирішення цієї ситуації просто розмовами. Люди, які обирають не найчесніші варіанти конкуренції, здатні на багато що. Саме тому в новинах часто показують випадки рейдерських захоплень і сумні наслідки загроз з боку недобросовісних людей. Щоб не потрапляти в неприємні історії, потрібно подбати про безпеку свого бізнесу за допомогою мінімізації ризиків курйозних випадків.

Наприклад, наймаючи охорону для супроводу вантажу, свого автомобіля або фізичного супроводу, ви не залишаєте шансів недоброзичливцям переслідувати вас або напасти з-за рогу. Особливо супровід охороною важливий для публічних осіб та перевезення цінних паперів або інкасації. Ще один головний біль всіх бізнесменів це рейдерство. І хоча лихі 90-е вже давним-давно закінчилися тим не менш, бізнесмени аж до сьогоднішнього дня піддаються протиправним вчинкам з боку організованих груп осіб.
Рейдерство в Україні залишається одним з популярних способів прибрати конкурентів або поглинути бізнес. Найбільш ефективний спосіб протидії рейдерам — не допустити атаку, вчасно виправити уразливі місця.

Сьогодні холдинг «Шериф» встає на захист справедливості і захист бізнесу. Для тих, хто реально дбає про свою безпеку та безпеку свого бізнесу ми пропонуємо пакет ВІП, який вирішує величезний комплекс проблем.

Що входить в пакет ВІП?

  • Оцінка рівня безпеки вашого приміщення. Будь це квартира / будинок, або ваш офіс, ми проведемо повну оцінку безпеки для того щоб максимально запобігти ризикам пограбування.
  • Можливість бути на зв’язку з консультантом 24/7. При виникненні будь-яких питань, ви можете зателефонувати або написати, вибравши найзручніший для вас варіант комунікації навіть в нічний час.
  • Фіксована оплата. Легке і зручне планування фінансових витрат. Вам не потрібно турбуватися про непередбачені витрати, все необхідне вже включено у пакеті ВІП.
  • Комплексний захист комерційних об’єктів і приватних приміщень.
  • Послуга антирейдерський комплекс.
  • Послуга супроводу. Сюди входить: супровід автомобіля; супровід цінного вантажу до місця призначення; фізичний супровід для вас або для вашого довіреної особи.

І як бонус до всього, ви безкоштовно отримуєте послугу «Особистий Шериф» для двох людей, для забезпечення найвищого рівня безпеки перших осіб організації або членів вашої сім’ї.

З пакетом «Шериф VIP» ви не лише повністю забезпечуєте свій бізнес від недобросовісних людей, але і своє життя. Подбайте про власний спокій вже зараз.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon