Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охорона офісних та складських приміщень

Лояльні ціни на: укладення договору про охорону офісного та складського приміщення, постановка на пульт охорони. Надання та встановлення обладнання, його подальше обслуговування. Фізична охорона.

Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна.

Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як фізичну охорону, контрольно-пропускний режим, постійне патрулювання, цілодобовий нагляд так і охорону технічними засобами захисту

Професійний підхід: ми охороняємо сотні об’єктів по Києву та іншим містам України. Величезний досвід і злагоджена робота наших співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.

Аудит: ми можемо безкоштовно провести аудит і виявити слабкі місця вашого підприємства, з точки зору безпеки, і надати комплексне рішення по виявленим недолікам.

Причини по яким обирають Шериф:

деньги1 авто1 оператор2_1 пистолет1 технологии1
Наявність матеріальної відповідальності до 100 000 грн  Велика кількість груп реагування: 25 авто і 3 мото-екіпажів  Злагоджена та безперебійна робота операторів пульта спостереження і груп швидкого реагування 24/7  Групи реагування оснащенні найсучаснішими і передовими засобами захисту Високі технології і регулярне підвищення кваліфікації персоналу 

Часті питання:

  1. Що входить в базову охорону офісу і складських приміщень?  Включає в себе пультову охорону. Більш складні системи охорони, як СКУД (Система контролю і управління доступом), так само фізичну охорону, відеоспостереження, обговорюється індивідуально. Виклик фахівця для обстеження і консультації – безкоштовно.
  2. Як працює пультова охорона? При закритті офісу або складу ви натискаєте на клавіатурі свій унікальний код. Протягом 30 сек. ви повинні залишити приміщення. З цього моменту оператори пультової охорони спостерігають об’єкт. У разі спрацювання хоча б одного з датчиків, спрацьовує сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляє на об’єкт групу швидкого реагування.
  3. Якщо у мене є обладнання, скільки коштує підключення до вас на пульт? У цьому випадку, виїжджають технічні фахівці, якщо Ваше обладнання підходить для підключення на наш пульт, ми підключимо Вас безкоштовно.
  4. Як швидко приїде група швидкого реагування? Групи швидкого реагування патрулюють у кожному районі Києва і розташовані таким чином, щоб найвіддаленіший об’єкт від групи був не далі, ніж 5 км.
  5. Що відбувається в нічний час охорони офісного приміщення? Охорона офісних приміщень в нічний час, в основному, полягає в регулярному патрулюванні і огляді будівлі, та прилеглої території, припиненні незаконного проникнення на територію об’єкта
  6. Що буде якщо охоронець зловить співробітника компанії на крадіжці? Охоронець його затримає і передасть його керівництву компанії, рішення про передачу правоохоронним органам або просто звільнити – приймає компанія.
  7. Як іде передача даних – по радіоканалу, телефонної лінії або GSM-каналу? Ми використовуємо найбільш надійний канал передачі даних – GSM-канал. Таким чином, обдурити систему неможливо.
  8. Встановлюєте ви систему пожежної безпеки? Встановлюємо і рекомендуємо це зробити, так як це захист ваших співробітників і майна від впливу небезпечних факторів пожежі та обмеження його наслідків.
  9. Що таке сигналізація? Охоронна сигналізація – це комплекс технічного обладнання, який дозволяє запобігти несанкціоноване проникнення на приватну територію або на об’єкт. Такі системи служать як особистої безпеки замовника, так і збереження його майна.
  10. Що буде, якщо мене пограбують, а ви не встигнете приїхати? Несете ви в цьому випадку матеріальну відповідальність? Ми несемо матеріальну відповідальність, яка прописана в договорі на обслуговування охоронної сигналізації
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Розгорнути
Акції та новини
АКЦІЯ! Безкоштовне обладнання для охорони об’єктів усіх типів

БЕЗКОШТОВНО надаємо обладнання для охорони об’єктів при установці сигналізації. Пропозиція поширюється як на приватні, так і на комерційні об’єкти (квартири,…

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність передбачена в якості гарантії для наших клієнтів у вигляді компенсації суми яка вказана в договорі. Як правило це…

Шериф – охорона майна стає доступнішою

Надаємо розстрочку на охорону для: Приватної власності (Квартира, будинок і т.д.); Комерційної нерухомості (Магазин, офіс, склад). У наш криміногенний час,…

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua