(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

Охорона МАФів і магазинів

Лояльні ціни: при постановці МАФу чи магазину на пульт охорони, обладнання та його подальшого обслуговування.

Прибуття груп швидкого реагування за лічені хвилини: У кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування. Розподіл груп з максимальною ефективністю, враховуючи пробки і розмір району.

Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна.

Установка додаткового обладнання: тривожна кнопка, камери відеоспостереження, датчики руху, датчики відкриття дверей, датчиків розбиття скла, датчик «на відрив» від землі. Протипожежна сигналізація і датчики задимлення.

Гарантійне і пост гарантійне обслуговування: наші фахівці швидко і якісно усунуть будь-які питання, що виникли з обладнанням.

Повідомлення господаря при спрацьовуванні тривоги в будь-який час доби. Присутність груп швидкого реагування на місці до приїзду господаря.

Охорона МАФу або магазину від 300 грн / місяць

(Включає в себе пультової охорону Більш складні системи охорони, як СКУД (Система контролю і управління доступом), а так само фізична охорона, відеоспостереження, обговорюється індивідуально Виклик фахівця для обстеження і консультації – БЕЗКОШТОВНО)

0  років

на ринку

0

співробітників

0

об'єктів під охороною

0 /7

час реагування

Причини по яким обирають Шериф:

деньги1 авто1 оператор2_1 пистолет1 технологии1
Наявність матеріальної відповідальності до 100 000 грн  Велика кількість груп реагування: 25 авто і 3 мото-екіпажів  Злагоджена та безперебійна робота операторів пульта спостереження і груп швидкого реагування 24/7  Групи реагування оснащенні найсучаснішими і передовими засобами захисту Високі технології і регулярне підвищення кваліфікації персоналу 

Часті питання:

  1. Як працює пультова охорона? ПРИ закритті МАФу / магазину ви натискаєте на клавіатурі свій унікальний код. Протягом 30 сек. ви повинні залишити приміщення. З цього моменту оператори пультової охорони спостерігають об’єкт. У разі спрацювання хоча б одного з датчиків, спрацьовує сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляють на об’єкт групу швидкого реагування.
  2. Якщо у мене є обладнання, скільки коштує підключення до вас на пульт? У цьому випадку, виїжджають технічні фахівці, якщо Ваше обладнання підходить для підключення на наш пульт, ми підключимо Вас безкоштовно.
  3. Що робити якщо виникає позаштатна ситуація (крадіжка, буйний покупець) під час роботи магазину? У такому випадку ми рекомендуємо установку тривожної кнопки, при натисканні на яку спрацьовує тривога на пульті охорони. У цьому випадку наша група реагування буде у вас в лічені хвилини.
  4. Як швидко приїде група швидкого реагування? Групи швидкого реагування патрулюють у кожному районі Києва і розташовані таким чином, щоб найвіддаленіший об’єкт від групи був не далі ніж 5 км.
  5. Що буде якщо мій МАФ / магазин спробують демонтувати? На цей випадок ми встановлюємо датчик «на відрив», при його спрацьовуванні наші групи виїжджають на сигнал і відразу ж ставлять до відома господаря про дану ситуацію.
  6. Що буде якщо постійно буде перериватися сигнал з торговою точкою? Наша група швидкого реагування чергуватиме поки не приїде господар або уповноважена особа.
  7. Як іде передача даних – по радіоканалу, телефонної лінії або GSM-каналу? Ми використовуємо найбільш надійний канал передачі даних – GSM-канал. Таким чином, обдурити систему неможливо.
  8. Скільки у мене є часу, щоб зняти МАФ / магазин з сигналізації? Сигналізація повинна бути знята протягом 30 сек. Якщо з якоїсь причини ви не встигли вкластися в цей час, обов’язково зателефонуйте на один з пультових номерів і повідомте, що це ви.
  9. Скільки коштує помилковий виклик? Так як, через помилкових викликів втрачається багато часу, тому ввели оплату – 100 грн. за помилковий виклик.
  10. Що буде, якщо мене пограбують, а ви не встигнете приїхати? Несете ви в цьому випадку матеріальну відповідальність? Ми несемо матеріальну відповідальність, яка прописана в договорі на обслуговування охоронної сигналізації.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 4.83 из 5)
Loading...

Відгуки клієнтів

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua