Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

ЗАМКИ НА ТАМБУРНІ ДВЕРІ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ


У сучасному світі все змінюється і вдосконалюється. Нажаль, ця тенденція стосується і професійності грабіжників. Професійні грабіжники йдуть у ногу з часом і відстежують сучасні тенденції і технології. Але деякі технології залишаються незмінними. Серед них «пограбування за наводкою». Навіть у сучасних і, здавалося б безпечних ЖК є свої «розвідники» які інформують замовника щодо квартир, у мешканців яких «у житті все склалось» Такі квартири знаходяться під особовою увагою професіоналів. Але вони розуміють, що ті у кого є чим поживитись водночас мають більше можливостей і захистити своє майно. Тому йти «на діло» до такої квартири з фомкою немає сенсу. З високою долею вірогідності у квартирі будуть встановлені сучасні надійні замки, а сама квартира буде під охороною «ШЕРИФа».


У таких випадках, єдиною можливістю проникнуту у квартиру залишається разом із власником, використовуючи силу і погрози. Це стара діюча схема, якою користуються грабіжники із «багатим досвідом», здатні до насильства.


Як часто Ви, виходячи з ліфту звертаєте увагу на те, що відбувається навколо? Ви поринули у свої думки і навіть не замітили якогось незнайомця біля сусідської квартири. Підійшли до дверей, відкрили замок і…. подарували зловмиснику 5 – 7 хвилин часу на пограбування, це за умови встановленої охоронної сигналізації, а якщо такої нема, то й набагато більше, а також наразили на небезпеку своє життя.


Як уникнути такої ситуації? Саме просте і діюче рішення – не дати можливості зловмиснику підійти до вашої квартири. Це легко вирішити, якщо на Вашому поверсі є додаткові тамбурні двері. Встановивши на них кодовий замок, або замок із зчитувачем безконтактних карт, Ви відсікаєте простір квартирної групи від загальнодоступного простору біля ліфту. А сучасні системи контролю доступу зроблять користування швидким, простим і зручним. Використовуючи кодовий, біометричний чи картковий замок, Вам не потрібно мати при собі додатковий ключ від загальних дверей.


Додатковою перевагою використання подібних систем безпеки є те, що у разі спрацювання охоронної чи пожежної сигналізації Група реагування швидше потрапить до дверей квартири, на марнуючи час на пошук ключів від загальних дверей – Вам потрібно лише передати актуальний код Вашому особистому менеджеру


Чи дорого коштують такі рішення? Є багато різних варіантів – від звичайних механічних кодових замків до професійних систем контролю доступу. Тому і ціни на різні рішення можуть відрізнятись у декілька разів. Який саме комплект обладнання підійде Вам, залежить від багатьох факторів: тип та товщина дверей, наявність вже встановлених систем СКУД (домофон, картковий замок на дверях у під’їзді), доступність електромережі та ін. Враховуючи те, що витрати на встановлення замків лягають на всіх мешканців поверху або крила, відділеного від загального простору, витрачена сума буде не такою значною. У всякому разі Ви повинні пам’ятати – ваша безпека коштую набагато більше, а Життя взагалі БЕЗЦІННЕ!


Декілька стандартних комплектів захисту загальних дверей:

Механічний кодовий замок для будь-яких дверей

Механічний кодовий замок для будь-яких дверей

Даний кодовий замок можливо встановити на будь-які типи дверей – металеві броньовані, металеві профільні, дерев’яні, металопластикові. Товщина двері до 90 мм.

 • Економ варіант
 • Надійний механізм
 • Легкість у користуванні.

Ціна комплекту із монтажем

3 600 грн

3 200 грн

ЗАМОВИТИ
Комплект із контролером DAHUA та електромагнітним замком

Комплект із контролером DAHUA та електромагнітним замком

Електромагнітний замок з контролером – ідеальний варіант для захисту загального біляквартирного простору.

 • Налаштування з комп’ютера або смартфона
 • Журнал подій
 • Можливість використання коду або безконтактного брелка.
 • Інтеграція з іншими системами безпеки

 

Ціна комплекту із монтажем

11 320 грн

10 750 грн

ЗАМОВИТИ
Комплект із контролером DAHUA та рігельним замком

Комплект із контролером DAHUA та рігельним замком

Надійний зламостійкий замок для металевих та металопластикових дверей. Багатофункціональна система керування.

 • Підвищена зламостійкість
 • Можливість дистанційного адміністрування
 • Можливість використання коду або безконтактного брелка.
 • Інтеграція з іншими системами безпеки
 • При знеструмленні можливість відкривання ключем

 

Ціна комплекту із монтажем

13 130 грн

12 270 грн

ЗАМОВИТИ

Наведене обладнання є типовим, але не єдиним рішенням. В залежності від Ваших потреб, наші інженери підберуть і спроектують систему саме для Вас. Зверніться до нас зараз та позбавтеся «головного болю» та інших діагнозів, пов’язаних із Вашою безпекою!