При виникненні нештатних ситуацій, наприклад, збройне пограбування, найважливішим чинником усунення є швидке оповіщення охоронного агентства. При цьому мається на увазі, що людина перебуває в ситуації, коли скористатися стандартними засобами зв’язку (набрати номер телефону і повідомити про подію) неможливо. Це відбувається, якщо жертва знаходиться в прямій видимості зловмисників, які можуть загрожувати їй зброєю або фізичною розправою. У таких ситуаціях використовується перевірена в багатьох країнах протягом не одного десятка років схема, коли на охоронюваному об’єкті встановлюється тривожна сигналізація, звана в народі «тривожною кнопкою».
Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні
У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.
Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.
За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.
Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.
ПРИ закритті МАФу / магазину ви натискаєте на клавіатурі свій унікальний код. Протягом 30 сек. ви повинні залишити приміщення. З цього моменту оператори пультової охорони спостерігають об’єкт. У разі спрацювання хоча б одного з датчиків, спрацьовує сигнал ТРИВОГА і диспетчер негайно направляють на об’єкт групу швидкого реагування.
У цьому випадку, виїжджають технічні фахівці, якщо Ваше обладнання підходить для підключення на наш пульт, ми підключимо Вас безкоштовно.
У такому випадку ми рекомендуємо установку тривожної кнопки, при натисканні на яку спрацьовує тривога на пульті охорони. У цьому випадку наша група реагування буде у вас в лічені хвилини.
Групи швидкого реагування патрулюють у кожному районі Києва і розташовані таким чином, щоб найвіддаленіший об’єкт від групи був не далі ніж 5 км.
На цей випадок ми встановлюємо датчик «на відрив», при його спрацьовуванні наші групи виїжджають на сигнал і відразу ж ставлять до відома господаря про дану ситуацію.
Наша група швидкого реагування чергуватиме поки не приїде господар або уповноважена особа.
Ми використовуємо найбільш надійний канал передачі даних – GSM-канал. Таким чином, обдурити систему неможливо.
Сигналізація повинна бути знята протягом 30 сек. Якщо з якоїсь причини ви не встигли вкластися в цей час, обов’язково зателефонуйте на один з пультових номерів і повідомте, що це ви.
Так як, через помилкових викликів втрачається багато часу, тому ввели оплату – 100 грн. за помилковий виклик.
Ми несемо матеріальну відповідальність, яка прописана в договорі на обслуговування охоронної сигналізації.
Якою має бути схема установки тривожної сигналізації? Максимально простий і ефективною. Тривожна кнопка повинна бути одночасно непомітною для правопорушників і перебувати в межах досяжності для людини, яка стала жертвою нападу або свідком проникнення осіб на охоронюваний об’єкт.
Для магазинів тривожну кнопку найкраще обладнати під прилавком, де її можна непомітно натиснути. Для складів і офісів її краще розташувати в приміщенні охорони. Але одним з оптимальних рішень є використання бездротових технологій, коли тривожна кнопка активується віддалено. Для цих цілей можуть служити, наприклад, спеціальні брелоки, які можна розмістити на поясі або в спеціальній кишені й торкнутися непомітним рухом руки, навіть перебуваючи в небезпечній ситуації.
Після надходження сигналу на пульт централізованого спостереження, оператор направляє на об’єкт найближчу групу мобільного реагування, яка нейтралізує зловмисників.