Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Супровід делегацій ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Наявність охорони при супроводженні делегацій, спікерів або почесних гостей – це не тільки показник статусу заходу, а й гарант безпечного перебування візитерів в рамках чужого міста або навіть чужої країни. І якщо часто приймаюча сторона дбає про ділові моментах візиту, то зовсім забуває, що пробіл в рамках безпеки ще як може зіпсувати думку про ділових партнерів або організаторів події. Тому ШЕРИФ готовий взяти на себе всі турботи, пов’язані з супроводом делегацій і важливих для вас персон. Варто тільки замовити послугу супроводу охороною, а ми вже забезпечимо охоронців в потрібній кількості в залежності від кількості охоронюваних суб’єктів, екіпіровку відповідно до складності завдання і, якщо потрібно, то і транспорт для перевезення гостей.

Детальніше
  1. Професійна підготовка : співробітники проходять фізичну, спеціальну технічну підготовку і мають високу кваліфікацію;
  2. Екіпірування : охоронці оснащені всіма необхідними спеціальними засобами, які допомагають в нейтралізації зловмисників і забезпечують високу ступінь захисту клієнта;
  3. Індивідуальний підхід : розробка індивідуальної схеми організації охорони, яка застосовується до конкретного випадку супроводу;
  4. Офіційне співробітництво : з усіма клієнтами підписується офіційний договір і мчить юридична відповідальність за виконання зобов’язань
  5. Багаторічний досвід : «Шериф» щорічно супроводжує велика кількість делегацій, публічних особистостей і бізнесменів;
  6. Підтримка патрулями : в разі виникнення позаштатної ситуації на допомогу охороні направляються найближчі групи швидкого реагування.
icon
Пакет: Супровід делегацій

Пакет включає в себе супровід людини, або групи людей, на нашому авто, двома озброєними охоронцями протягом півгодини. Кожні наступні 30 хвилин тарифікуються 750грн / 30хв.

Перші 30 хв 1000 грн/30хв
Наступні 30 хв 750 грн/30хв
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

1
Що входить до послуги?

У послугу включено супровід двома охоронцями з бажаної екіпіровкою (бронежилетами, газовими балончиками, кийками, пістолетами і т.д.) на брендований мікроавтобусі. Кількість охоронців, як і машин, можна збільшити. Також до супроводу можна додати мотоцикли. У разі виникнення позаштатної ситуації, якщо для її вирішення недостатньо найнятої охорони, на допомогу будуть спрямовані найближчі патрулі.

Розгорнути
2
На скільки людина розрахована охорона?

В рамках стандартного формату забезпечується охорона для групи до 8 осіб, але збільшити кількість охоронюваних можна заказати транспортні засоби та супроводжуючих бодігардів.

Розгорнути
3
Наскільки заздалегідь потрібно залишати заявку на послугу?

Замовити послугу можна не пізніше, ніж за 24 години до початку супроводу.

Розгорнути
icon

Коли замовляють послугу супровід делегацій?

Ця послуга має на увазі під собою супровід не тільки закордонних делегацій в прямому сенсі слова, але і учасників заходів, як гостей, так і спікерів, vip-персон, комерційних угод, бізнесменів і навіть дитячих груп.

Охорона супроводжує клиентів із пункта А до пункту Б або при перебуванні на яакому-небудь об’єкті.

Немає чітких обмежень, хто може користуватись данною пропозицією, а хто ні – це вирішувать тільки замовнику. Ви можете розповісти для чого і кому потрібен супровід, а наші менеджери допоможуть визначити найбільш відповідний формат.

Шериф – це безпека!

Розгорнути