Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Супровід інкасації ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Побачивши інкасаторське авто в людей, як правило, не виникає жодних сумнівів – всередині велика сума грошей. І хоча більшість про це тільки подумає і забуде через пару секунд, знайдуться і ті, хто захоче привласнити те, що всередині.

Грабіжники, які вирішують пограбувати інкасаторів одні з найнебезпечніших, адже вони розуміють, що їм доведеться протистояти охоронцям, і готуються відповідно. Але, як би не старалися зловмисники, наш досвід в охоронній сфері, помножений на підготовку охоронців, допоможе провести процедуру інкасації успішно від початку й до кінця!

Також наш логістичний департамент продумає оптимальний маршрут дороги, не завантажений трафіком, з обов’язковим урахуванням всіх особливостей. Супроводжують вантаж будуть підтримувати з вами зв’язок, повідомляючи деталі перемещенія.Налічіе автопарку дозволяє організовувати індивідуальні маршрути максимального рівня захисту.

Детальніше
  • Підготовка: всі співробітники пройшли спеціальну підготовку, психологічно стійкі і знаходяться в чудовій фізичній формі.
  • Екіпірування: від газового балончика до вогнепальної зброї, у тому числі і натільні комплекти: шолом, бронежилет і т.д.
  • Моніторинг та планування: постійне спостереження по всьому маршруту слідування і розробка індивідуальних маршрутів з урахуванням багатьох факторів.
  • Довіра і досвід: десятки банків і фінансових установ України довіряють нам охорону своїх грошей. Ми ж, у свою чергу, серйозно і професійно ставимося до взятих на себе зобов’язаннях.
icon
Пакет: Супровід у авто клієнта

Супровід інкасації охоронником «Шериф» в автомобілі клієнта*
* Остаточна вартість послуги залежить від кількості об’єктів клієнта за один маршрут/виїзд.

від 100 грн година за 1 охоронця
Залишити заявку
icon
Пакет: Супровід у авто ШЕРИФ

Супровід інкасації в автомобілі «Шериф»*
* Остаточна вартість послуги залежить від кількості об’єктів клієнта за один маршрут/виїзд.

від 410 грн година за 1 авто
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

Супровід інкасації

Забезпечення безпеки діяльності інкасаторів і касирів, надійний супровід матеріальних цінностей при транспортуванні та інкасації, вимагає від співробітників охорони спеціальних навичок і професійної підготовки. Такі співробітники охорони, що займаються супроводом інкасації, проходять особливий відбір і спеціальну підготовку. Кожний з наших охоронців психічно врівноважений, має чудову фізичну підготовку та готовий до будь-яких нештатних ситуацій. Обов’язковою умовою роботи в групі супроводу є постійні тренування та тренінги. Контроль над охоронним супроводом інкасації на всьому маршруті цілодобово здійснює оперативна чергова служба.

Співробітники спеціалізованого департаменту Шериф індивідуально розроблять проект супроводу інкасації, дадуть експертну оцінку. Нададуть консультацію з установки додаткових технічних засобів охорони на транспортний засіб, а також на об’єктах інкасації.

Вже більше 10-ти банківських і фінансових установ Києва та України довірили охорону своєї інкасації нашому підприємству «Шериф», так як ми серйозно ставимося до виконання взятих на себе зобов’язань і цінуємо наших клієнтів.

Ми забезпечимо безпеку доставки цінного вантажу в потрібний пункт призначення у встановлений час.

ШЕРИФ – це безпека!

Розгорнути