Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Системи відеоспостереження ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Монтаж систем відеоспостереження для квартир, приватних будинків, офісів, паркінгів, складів, інших великих об’єктів. Система відеоспостереження дозволяє централізовано спостерігати за подіями, що відбуваються як на самому об’єкті, що охороняється, так і в його околицях. Це дає можливість своєчасно виявити наближення підозрілих осіб або спробу проникнення на територію.

Детальніше
  • Лояльні ціни: на монтаж і налаштування систем відеонагляду. Виклик фахівця для обстеження і консультації – БЕЗКОШТОВНО;
  • Сучасні технології: встановлення систем відеоспостереження останнього зразка, їх перевага полягає в тому, що вони підтримують цифрові протоколи і, як наслідок, можуть передавати дані по різними типами мереж, отже, можна вести відеоспостереження онлайн;
  • Індивідуальний план: наші фахівці не тільки здійснять встановлення відеонагляду і налаштування систем відеоспостереження, а й розроблять індивідуальний план установки камер спостереження;
  • Аудит: наші фахівці визначать найбільш вразливі місця об’єкта, де відеоспостереження повинно вестися постійно, і проведуть консультації з відповідальним персоналом безкоштовно.
icon
Пакет: Установка IP камери для об’єктів
АКЦІЯ

ІР-камера підключається до мережі інтернет по бездротовому каналу WI-FI • Підтримка H.264 / MJPEG до 2-х потоків • 25 к / с при дозволі 1.3Мп (1280×960) • DWDR, режим день / ніч (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC • Дальність ІК підсвічування до 30м • Можливість підключення до хабу Ajax

Камера + монтаж 2199 грн
Залишити заявку
icon
Пакет: Установка відеодомофонів
АКЦІЯ

Установка відеодомофона з викличною панеллю • Кількість каналів: 4 шт • Роздільна здатність екрану: 480×272 пікселів • Тип дисплея: кольоровий • Діагональ екрану: 4,3 дюйма

Домофон + монтаж 5899 грн
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

5 вагомих причин, через які ми рекомендуємо встановити систему відеоспостереження:

1
Стримуючий чинник:

Не потрібно бути хорошим психологом для того, щоб розуміти, що навіть вивіска на паркані «Обережно, злий собака» матиме відлякуючий ефект для злочинця, хоч ніякої собаки у дворі і не буде. Наявність камер відеоспостереження на об’єкті має аналогічний ефект – не всякий злодій ризикне піти на злочин, знаючи, що кожен його крок буде зафіксований на відео. Примудритися не потрапити в кадр – свого роду мистецтво. 99% з 100, що злочинець швидше вибере інший об’єкт, де немає ні охорони, ні відеоспостереження.

Розгорнути
2
Попередження крадіжки:

Звичайно ж, сама система відеоспостереження не зловить злодія за руку, коли той спробує поцупити що небудь. Зате ви зможете оперативно відреагувати на зовнішню крадіжку. Камери відеоспостереження будуть вашими очима і вухами. Ви зможете відслідковувати ситуацію в торговому залі / офісі / складі та вести спостереження за тими місцями, де розташований найцінніший і дорогий товар. Найбільш ефективно ця система буде працювати в тандемі з фізичною охороною. Охоронець лише посилюватиме позиції, моментально реагуючи на ситуацію.

Розгорнути
3
Контроль за діями персоналу магазину:

«Довіряй, але перевіряй» – всі знають цю приказку, але не всі власники компаній схильні критично поставитися до роботи своїх співробітників. А дарма: поспостерігавши за поведінкою співробітників на робочому місці через призму відеокамери, ви можете побачити багато цікавого. Система відеоспостереження дозволить контролювати дії персоналу під час розвантаження та прийому товару, при спілкуванні з покупцями, при касових розрахунках. Знаючи, що на підприємстві встановлені камери моніторингу, співробітники будуть більш дисципліновані, що дозволить вирішити проблему низької продуктивності праці.

Розгорнути
4
Ведення відеоархіву:

Як часто ми нарікаємо на те, що в спірній ситуації ми не зафіксували її на відео? У разі претензій до вашої компанії (продавець поводився некоректно, відвідувач розбив цінну річ і не хоче платити, на касі неправильно дали здачу) на допомогу прийде відеозапис, яка виступить доказом правоти тієї чи іншої сторони. У суперечці з звичайним скандалістом і провокатором запис з камери спостереження допоможе захистити вашу сторону і оскаржити всі наявні скарги.

Розгорнути
5
Відеоспостереження через Інтернет:

Якщо у вас відкрита велика торговельна мережа, то, напевно, складно встежити за діяльністю магазинів у різних кінцях міста, а в окремих регіонах вже тим більше. І тут на допомогу бізнесменові приходять сучасні цифрові технології. Встановивши відеоспостереження на підприємстві, його філії в іншій області або за кордоном, керівник зможе моніторити роботу компанії віддалено на комп’ютері, планшеті або смартфоні. Погодьтеся, що це істотно заощадить час і фінанси на регулярний об’їзд магазинів для управління і контролю за роботою персоналу.

Розгорнути
icon

Системи відеоспостереження

У якості пристроїв запису використовують як цифрові відеореєстратори (DVR), так і звичайні комп’ютери з платою відеозахоплення. Серед переваг відеореєстраторів можна виділити функції квадратора (мультиплексора), відеодетектора руху, відеомагнітофона і т.д. Також сучасні відеореєстратори обладнані мережевим або модемним інтерфейсом, що дозволяє передавати відеодані по IP протоколу. На відміну від DVR системи побудовані на базі персональних комп’ютерів має більш широкий діапазон функціональних можливостей, високу продуктивність і ємність архівів, а також звичний для користувачів ПК інтерфейс.

Також як конкурентоздатну альтернативу відеоспостереження, слід відзначити системи мережевого або IP-відеоспостереження, основою для яких є IP-камери. Такі системи не вимагають прокладки додаткових ліній зв’язку, передача даних відбувається по мережевій інфраструктурі, побудованої на протоколі IP. Контроль і адміністрування системи здійснюється з будь-якого комп’ютера, що має доступ в мережу і спеціальне ПО. IP-камери за ціною набагато перевищують вартість аналогових камер, але, зберігаючи такий темп розвитку виробництва, незабаром вони стануть більш доступними.

Фахівці Холдингу охоронних підприємств «Шериф» індивідуально розроблять проект об’єкту, що охороняється, дадуть експертну оцінку, рекомендації з поліпшення ступеня захисту об’єкта. Нададуть консультацію з установки технічних засобів охорони.

Отримати консультацію, а також замовити послуги можливо зателефонувавши до нас:
(044) 500-84-09
Або скористатися нашим e-mail: office@sheriff.com.ua

Розгорнути