Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Системи контролю та управління доступом ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Залишити заявку Калькулятор БЕЗПЕКИ

Системи контролю доступу (СКД) — це один з важливих факторів питання комплексного забезпечення безпеки підприємства. СКД – призначена для санкціонованого доступу співробітників і транспорту в дозволену зону об’єкта, ведеться облік робочого часу. Система контролю доступу фіксує і обробляє інформацію про кожне проходження користувача через елемент обмеження доступу, а також захищає приміщення від несанкціонованого проникнення.

Детальніше
  1. Лояльні ціни: на обладнання, його монтаж і обслуговування. Виклик фахівця для обстеження і консультації – БЕЗКОШТОВНО;
  2. Аудит: спеціально під ваш об’єкт ми розробимо комплекс механізмів забезпечення безпеки, що враховує особливості розташування і всі побажання;
  3. Консультації: якщо ви вже користуєтеся СКУД, ми розробимо рекомендації для підвищення її ефективності;
  4. Новітні технології: біометричні системи доступу, що приймають в якості ключа відбитки пальців;
  5. Професійний підхід: ми встановили системи доступу на сотні об’єктів по Києву та іншим містам України. Величезний досвід і злагоджена робота наших співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

Системи контролю та управління доступом

Структура системи контролю та управління доступом (СКУД) – кожна точка доступу об’єкта, обладнана контролером, зчитувачами електронних перепусток, пристроєм, що забезпечує перепони (замок, турнікет, шлагбаум, ворота, і т.д.), датчиками розташування дверей і фіксації факту проходу. Усі контролери об’єднані лініями зв’язку в єдину систему. На сервері встановлюється програмне забезпечення для реєстрації перепусток, призначення прав доступу їх власникам, оперативного контролю за обстановкою на об’єкті, формування та виведення необхідних звітів.

Сучасні мережеві системи контролю доступу за своїми можливостями можуть забезпечити необхідний рівень охорони на великих об’єктах, що містять тисячі точок доступу і десятки тисяч користувачів. Крім цього, системи слугують основою для побудови інтегрованих систем безпеки, що поєднують охоронну та пожежну сигналізацію, засоби телеметричного контролю.

Біометричні системи контролю доступу – робота системи контролю доступу біометричного типу базується на порівнянні відбитка пальця людини з шаблонами відбитків, що зберігаються в пам’яті системи, для визначення права доступу користувача на об’єкт. На відміну від пароля, карт, ключів (що належать людині, але можуть бути нею загублені або скопійовані), біометричні характеристики ідентифікують саму людину.

Технічні фахівці Шериф індивідуально розроблять проект систем управління контролем доступу об’єкта, дадуть експертну оцінку, рекомендації з поліпшення ступеня захисту об’єкта. Нададуть консультацію з установки технічних засобів охорони. Допоможуть максимально оптимізувати витрати на охорону.

Отримати консультацію, а також замовити послуги можливо зателефонувавши до нас:
(044) 500 1 911
Або скористатися нашим e-mail: office@sheriff.com.ua

Розгорнути