Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Шериф-детектив ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Кожна людина має загальне уявлення про те, чим займаються детективи, як мінімум, завдяки кінематографу. Але бувають ситуації, коли спритність кіношних слідчих не завадила б і в реальному житті. І це можливо! Допомога професійних детективів у приватних розслідуваннях і спостереженнях, розшуку зниклих людей і викрадених авто, перевірці інформації на достовірність або пошуку відсутніх даних – виконання будь-якого запиту зі збереженням анонімності дійсно можливе. Ми зробили для цього все необхідне – можете перевірити!

Детальніше
  1. Конфіденційність: дотримання таємності для кожного клієнта і виконується для нього послуги. Зібрана інформація передається тільки безпосереднього замовнику.
  2. Законність: дії в рамках правового поля, що важливо для захисту як детектива, так і клієнта.
  3. Оперативність: виконання послуги в обумовлені терміни.
  4. Достовірність: надання тільки фактичної інформації. Неприпустимість фальсифікації результатів розслідування.
  5. Компетентність: надання послуг професіоналами з відповідними знаннями, освітою, стажем роботи і досвідом.
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.