Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

СЕКРЕТНІ ЗАМКИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Секретний електромеханічний замок – рішення, яке дозволяє додатково затримати зловмисника, якому вдалося якимось чином зламати основні замки до приміщення. Такий замок не має замкової щілини, оскільки відкривається і закривається за допомогою електромагнітного імпульсу.

Детальніше
  • Невидимий ззовні: замок не має замкової щілини, тому злодій не буде підозрювати про те, що в двері встановлений додатковий секретний замок;
  • Синхронізація з пультовою охороною компанії «ШЕРИФ» та обладнанням AJAX: замок закривається і відкривається при постановці і зняття квартири з охорони;
  • Управління замком за допомогою додатку: замок активується і деактивується через додаток у смартфоні (при підключенні до AJAX);
  • Відкриття та закриття за допомогою брелка: в комплекті із замком поставляються два брелка, які керують замком;
  • Унікальне технічне рішення: наші фахівці розробили комплексне технічне рішення, яке дозволяє управляти секретним замком за допомогою охоронної сигналізації «ШЕРИФ», через додаток і брелок;
  • Лояльні ціни: на монтаж та налагодження секретних електромеханічних замків.
icon
Пакет: Монтаж секретних замків в дверях квартир, будинків та офісів З ПІДКЛЮЧЕННЯМ ДО СИГНАЛІЗАЦІЇ
АКЦІЯ

У вартість входить електроригельний замок (192x25x37 мм) з комплектом обладнання, монтажними матеріалами і двома брелками; монтаж в дверях з підключенням до електроживлення, системі пультової охорони компанії «ШЕРИФ»; настройка брелків і доступу через додаток у смартфоні. Замок може додатково комплектуватись блоком безперебійного живлення. Вартість уточнюйте у менеджера.

Обладнання + монтаж 6757 грн
Залишити заявку
icon
Пакет: Монтаж секретних замків в дверях квартир, будинків та офісів БЕЗ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО СИГНАЛІЗАЦІЇ
АКЦІЯ

У вартість входить електроригельний замок (192x25x37 мм) з комплектом обладнання, монтажними матеріалами і двома брелками, монтаж в дверях з підключенням до електроживлення; настройка брелків і доступу через додаток у смартфоні. Замок може додатково комплектуватись блоком безперебійного живлення. Вартість уточнюйте у менеджера.

Обладнання + монтаж 5848 грн
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.