Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Автобезпека: Пультова охорона авто в Києві ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Послуга «Пультова охорона авто» одна з найбільш затребуваних серед власників транспортних засобів. Наша охоронна компанія може запропонувати як елементарне спостереження за транспортним засобом так і більш розширений функціонал. Він буде включати в себе: приховане спостереження за автомобілем, глушіння двигуна на відстані, відключення подачі палива, ідентифікація водія за допомогою коду або картою (з чіпом EM) для постановки і зняття під охорону, а також підготовка звітів про пройдений маршрут, витратипалива, часу включення і виключення запалення. За аналогією з охороною квартир ми впевнені, що злодій віддасть перевагу зайнятися викраденням авто з більш простою системою захисту. При наявності системи GPS-моніторингу, охорона авто від «Холдингу Шериф» зможе гарантувати спокій власнику і збереження транспортного засобу.

Детальніше
  1. Визначення місцезнаходження викраденого автотранспорту в разі виведення з ладу основного пристрою протиугінної системи авто;
  2. Безперервна робота GPS-трекера і спостереження за ним 24/7 операторами пульта Холдингу ШЕРИФ, безперебійність роботи при різних погодних умовах;
  3. Виїзд групи швидкого реагування при спрацьовуванні системи охорони в разі вчинення спроби викрадення авто;
  4. Відсутність можливості “просканувати” автомобіль на наявність GPS-трекера, з метою спроби вчинення протиправних дій;
  5. Обладнання працює незалежно від інших, встановлених протиугінних систем;
  6. Визначення містознаходження авто з високою точністю, в радіусі до 5 метрів. Передача сигналу по двох каналах (супутник і мережі мобільних операторів);
icon
Пакет: Автобезпека LITE:

• моніторинг автомобіля через ПК або додаток на смартфоні • моніторинг авто центром спостереження «ШЕРИФ» • допомога в пошуках автомобіля • монтаж

Залишити заявку
icon
Пакет: Автобезпека FULL:

• постановка під охорону • дистанційне відключення двигуна • блокування запалювання • моніторинг автомобіля через ПК або додаток на смартфоні • моніторинг авто центром спостереження «ШЕРИФ» • контроль відкриття дверей • sms-інформування • Датчик удару • монтаж

Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

АВТОБЕЗПЕКА ВІД ШЕРИФ це:

ШВИДКIСТЬ ТА НАДIЙНIСТЬ
тривожна кнопка, прибуття охорони та допомога у пошуку авто

ТЕХНОЛОГIЧНIСТЬ
• дистанцiйне блокування двигуна та запалення
• iнтегрування з iншими GРS-системами
• контроль за витратою палива
• встановлення радiусу безпеки

ТОЧНIСТЬ
Похибка у визначеннi кiлометражу складае 0,4 %
Система встановлюеться на гарантiйному СТО, СТО Шерифа або на будь-якому СТО, зручному для Вас.
Пiсля встановлення система проходить повне тестування i повертаеться власнику. Якщо авто обладнане ГБО, систему можна пiдключити до запалювання та до системи подачi палива.

Розгорнути
icon

Послуга “Пультова охорона авто”

Як замовити і встановити?

Для цього вам необхідно зв’язатись з менеджером по одному з номерів зазначених в розділі “Контакти” або ж залишити заявку прямо на цій сторінці.

Надалі у вас буде можливість самостійно спостерігати за вашим автомобілем через “Особистий кабінет” автоматизованої системи GPS-спостереження і моніторингу автотранспорту.

 

 

Розгорнути